0 oy
606 göst.
Diğer kategorisinde (610 puan) tarafından
Ben bebeğimin üstüne çok titriyorum eşimse çok vurdum duymaz çocuk saatlerce ağlasa önemsemez.Az önce bana dediğini duyunca resmen beynimden aşağı kaynar sular döküldü.Bu kadar çok umursama nasıl olsa sen bakacan büyütecen elin kızı alıp gidecek diyo.Senin ne kadar pis bir kalbin varmış yazıklar olsun insan kendi evladına böyle düşünür mü hiç dedim..Babaymış iskele babası :@@@@

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kişi kendinden bilirmiş işi.  Adamı anasından  almışsın kız :D
(610 puan) tarafından
Aman ne ana ne ana calistira calistira ağzına etmişler zaten çocuk yaştan beri
(7,935 puan) tarafından
El kızı alıp gitmeden elinden ekmek yiyelim demişler kocam gibi düşünmüşler demek ki
-Reklam-
0 oy
(3,458 puan) tarafından

Zihniyete bak ya :angry:

(610 puan) tarafından
Malesef hayat millete kavun yedirir bana da bu zihniyetsiz düştü
0 oy
(2,102 puan) tarafından
Keşke elin biri de seni alıp gideydi de başıma kalmayaydın deseydin sende.
(610 puan) tarafından
Böyle laflar kavga anında değil de sonradan geliyor aklıma nedense ://
0 oy
(557 puan) tarafından

:)))))) adamda ki mantiga bakar misin :D anasi onu pek onemsememis demek ki :D

(610 puan) tarafından
Onun anası evlat ayrımı yapıyor hep kızına düşkün ama buda anasına düşkün nedense
0 oy
(2,633 puan) tarafından
Seni geldiğin yere geri gönderelim o zmaan desene bi gidebiliyor mu bak bakalım 
(610 puan) tarafından
Zaten bedeni benim yanımda aklı ruhu hep geldiği yerde..Büyü mü yaptılar nedir
0 oy
(301 puan) tarafından
Anneside ona öyle yapmış demekki  ☺
0 oy
tarafından
Sıkma canını tatlım annelikle babalık bir olmuyor diyeceğim ama her babada bir olmuyor işte.. 

Kötü bir bakış açısı varmış. Allah sana kolaylık versin. Olmayan merhameti Rabbım çokça arttırıpta versin ona inşaallah. Cidden nasıl bir kafaymış :/
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Kafa olsa yapısı ile ilgili yorum yapacm da bu yorumu yapan adamda kafa var mı o şüpheli :/
0 oy
tarafından
Benim eşimde mız miz olmaması adına hayiri öğrensin diye ağlayan kadar gitme birak mirildansin flan der ama anlarsa kiyamaz kndi de gider yanına.. 

Ama eşinin kurduğu cümleye sinir oldum madem böyle dusunmuyo hiç yapmasaydı bence nasilsa el kizi/oğlu alçak gitcek
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Tovbe estağfurullah daha neler ee ne diye yaptı o zaman çocuk bu kaldiki bebek ya bebek konuşamıyor ki ağlayacak tabiki vallahi demin bebeğim agladi eşim dur ben getireyim emzireceksin zaten koklayıp öpeyim.biraz.da dedi benden önce koşar her şeyi ile ilgilenir.bosver sen aldırış etme bakmasın sen ilgilenirsin en iyi sekil de zaten 
0 oy
(437 puan) tarafından

Çok ilgilenip eşini kıskandırmış bence arada azıcık adama da bak :D o gidecek ben kalıcam demiş sana galiba 

0 oy
(650 puan) tarafından
Seni öyle mi yaptılar diye sorsaydın! Hadi elin oğlu alıp gidecek,  genelde sıkıntı yaşatıyorlar da... Ne olursa olsun benim çocuğum Can'ım cam parçam tırnağına zarar gelse içim acıyor diye söyle...  Hakikaten çok vurdum duymazmış. Allah yardımcın olsun. Rabbim merhamet versin
0 oy
(3,078 puan) tarafından

Klasik vurdum duymaz erkek işe :getlost:

0 oy
(622 puan) tarafından
Saçmalığın daniskası boyle bi zihniyet olamaz canm demmeki zamaninda hic deger görmemiş kocan ondan bu düşüncesi yani hic mantikli düşünmüyo 
0 oy
tarafından
Söylediği mantıklı ama saçma ve gereksiz bir düşünce elin kızı gelip alacaksa yemek de verme şu da verme nede olsa elin kızı alınca suyunu da verir yemeginide 

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 813 göst.
20 Nisan 2023 Aile kategorisinde Veraaaa. (96 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 537 göst.
20 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Busra63 (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 219 göst.
12 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Esesra (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 376 göst.