0 oy
813 göst.
Aile kategorisinde (96 puan) tarafından
Oğlum 5 aylık ve oğluma bayramlık diye 3 yaş pantolon gömlek almışlar eşim ağzıyla istemiş bende yeni öğrendim gerçekten saçma değil mi şimdi büyüyünce giyer diyenleriniz olacak ama ilk bayramı oğlumun 3 yaşına gelirse bende alırım dımdızlak kaldım ortada gerçekten yoruldum kızlar sülaleside aynısını yaptı hepsi 4 yaş almış bide kız kıyafeti kalpli vs beni arayıp beğendin mi diye gülüyorlar sesli ne yani şimdi bu biri beni sakinleştirsin

24 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Ver başkasının çocuğuna giydirme hiç soylede bı çocuk sevindi sayenizde torununuz değil ama de boşu boşuna iki sene beklemesin dedim nasıl sevindi çocuk yakistida hayrınızı kabul etsin Allah derim 
-Reklam-
+1 oy
(3,582 puan) tarafından
Sakinleştirmek istiyorum ama ben bile sinirlendim alay etmişler resmen 
+1 oy
(6,919 puan) tarafından
  Sjsijsij  5 aylık bebeğe 3 yaş  alâ alâ  sen dua et damatlık almamış olur ya birgün evlenecek 
0 oy
(13,053 puan) tarafından
Siz bunu saklayın ben sizden iki sene sonra alırım de 
(96 puan) tarafından
Mahalleden bi çoçuğu sevindiricem kuzu gelenlerin hepsinide deprem bölgesindeki çoçuklara verdim
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Bunların hepsi aynı canım 

Bana da nişanlıyken ben 36 bedenim 40 beden bantolon ve bol tişört almışlardı ayakkabıda 39mu 38 numara mı ne almışlardı 

Neymiş bedenimi bilmiyormuş kendi bedenime göre yaptırırımışım lafa bak 

Aldıkları da hani ben ozaman 20 yaşındayım 30 yaşındaki kadına versen yaşlı işi diye giymez yani 

Hepsi aynı oyüzden kimseye güvenerek bekleme ne alınacaksa kendin al 
(3,582 puan) tarafından
Bence evdekilerden getirmislerdir çünkü akıl mantık işi degil 36 bedene 40 beden almak göz var nizam var
(1,022 puan) tarafından
Bilmiyorum etiketliydi ama küfreder gibi Bi *** diyememiştim bej renk pantolon turuncu renk tişört altına da fosforlu pembe ayakkabı uma baksana bayramda bayramlık diye giysem hayal et Bi ıyy iğrenç
(3,582 puan) tarafından
Kızma nolur ban çok güldüm gözümde canlandirinca:))
(1,022 puan) tarafından
Bende gülmüştüm annem çok sinirlenmişti git götür yüzüne fırlat dedi de ben onun yerine utandığım için sadece teşekkür etmiştim şimdiki aklım olsa fırlatırım yüzüne
0 oy
tarafından
Ben olsam hepsini çöpe atarım !! 

İnsan 5 aylık çocuğa bile bile 3 yaş alır mı akıl var mantık var 
0 oy
(2,411 puan) tarafından

Büyük al derler de bunlar da suyunu çıkarmış :)benim oğlum 9 aylık ben de 1.5 yaş aldım mesela

0 oy
(48,671 puan) tarafından
üç yaşına gelince de giydirmm kufur eder gibi.
0 oy
(1,541 puan) tarafından
Bende biraz büyük alırım kızım 10 aylık ben 1 bucuk yaş aldim ama sizin baya büyük almış canim
0 oy
(684 puan) tarafından
Ben olayım ertesi sabah gider ilk açık yerdeb çocuğa kıyafet alır aldıklarını da ihtiyacı olana verirdim 
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Çok üzüldüm yok mu bayram için uygun bı kıyafeti 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Uzaktalar mı? Değişim fişi falan yok mu? Ayrıca acil durumlara illa yedek yeni bulundurmaya gayret ediyorum ben tavsiye ederim 
0 oy
tarafından
Ne var ya sonuçta düşünüp almışlar bu kadarda bencil olmayın çocugum amliyat oldu aramadılar bilee beterin beterini düşün azcık
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Elden gelen öğün olmaz oda vaktinde bulunmaz misali neden baskasinin aldigina güveniyorsunuz ki  kendine sinirlen bence anne olaraj sen alsaydin gelenide bayram 3 gun giydirirdin olursa olmazsa evinden giydirirdin kimseye minnet etmem almicakdim aldim kıyamadım ogluma babasi al onun bayrami dedi doysa giymedi doluydu yine de aldim ek olrak annemden geldi abimin esi yolladi ben aldim 2 takım  yani.. evden giydir birsey olmaz küçük zaten saglikli nice bayramlari olsun
0 oy
(734 puan) tarafından
Arayıp alın Bi tarafınıza koyun diyeceksiniz kız kıyafet ne alaka cocugun erkek 
0 oy
(1,645 puan) tarafından
Kız 1 yaş anlarım da 3 nedir yaa şimdi ne giycek bu çocuk.bayildim biraz küçük geldi deseydin :) bayram günü morelini bozma bosver büyük ihtimalle sülalesi zevksiz
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Kendiniz alsaydiniz keşke bayramligini. Benim bayramlık alma alışkanlığım pek yoktur. Mevsimlik toplu alışveriş yaparım. Fazladan 1 er tane elbise alırım bı yerde giyerler diye .oda bayram denk gelirse giyilir.  Hiç hoş bir durum değil bari 1 yaş alsalarmis. 3 yaş çok büyük 
0 oy
(342 puan) tarafından
3 yaş alana kızmadım. Benim de kızım 7buçuk aylık. 3 yaş elbise göndermişler ve hemen hemen tam oldu. Ama kız kıyafeti alan bide üstüne gülenlere lafını söylemedin mi? Çok sinir bozucu 
0 oy
(27 puan) tarafından
Oha cidden ya ne kadar ayıp bide ilk bayramı 
0 oy
(5,314 puan) tarafından
Benim kaynanamda oğluma mont almıştı yeni doğduğunda oğlum şuan 4 yaşında ve hala montu ona büyük daha giydiremedim. Bakalım seneye olacak mı 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 289 göst.
14 Eylül 2021 Aile kategorisinde Nk6517& (416 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 765 göst.
14 Eylül 2021 Aile kategorisinde Nk6517& (416 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 692 göst.
19 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Arzumm (1,298 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 567 göst.
24 Haziran 2021 Diğer kategorisinde BatınAybars’ınannesi (2,479 puan) tarafından soruldu

379,836 soru

11,370,241 cevap

34,853 kullanıcı

...