+2 oy
1,005 göst.
Diğer kategorisinde (886 puan) tarafından
Hic aklımda yokken rüyama giriyor 5 yıllık evliyim birkaç kez oldu ister istemez aklıma geliyor onunla evli olsam nasıl olurdu diye düşünürken buluyorum kendimi vicdan yapıyorum sonra kendimi kötü hissediyorum acaba eşime de aynısı oluyor mudur 

Sizde de oluyor mu

21 Cevaplar

0 oy
(1,279 puan) tarafından
Eski sevgilim mi varmış hiç hatirlamiyorum ;)
(4,142 puan) tarafından
:))))Allah senii :) ne guzl bnde ilkiyle evlnmk isterdim  . Yani ilk olan esim olsaydi :)(  esim 4. :)
(1,279 puan) tarafından
İlk konuştuğum değildi ama kalbimi ilk çarptıran, midemde kelebekleri uçuşturan,
kokusu hep burnumda tüten, omzuna başımı yaslayıp tüm dertlerimi unutturan, bana aile olduğumuzun hayalini kurduran, sarılınca zamanı durdurmak istediğim, herşeyin ilkini birlikte yaşadığım  ve daha fazlası oldu..
Başlayalı 1o yıl bitti, evleneli de 5 ama sanki başladığımız gün dün gibi ❤️
Zaten ilk olsaydı bu kadar kıymetini bilemezdim :) iyi ki de böyle olmuş, binlerce kez şükürler olsun :) (⁠。⁠♡⁠‿⁠♡⁠。⁠)
(4,142 puan) tarafından
Madallh allah bozmasin:)❤️❤️
(1,279 puan) tarafından
Amin canım benim, size de maşallah Allah bozmasın❤️❤️❤️
-Reklam-
0 oy
(4,133 puan) tarafından
İlk ve tek sevgilim esım olduğu için aklımdan çıkmıyor ki:) uzağız zaten birbirimizden cok ozledm
(4,133 puan) tarafından
Depremden dolayı cnm esım memur mecbur gitti evi taşıyacak hasarlı cunku ben deprem günü çıktım daha gidemedim eve annemlerdeyım İstanbul da esım marasta:(
(751 puan) tarafından
Benim eşimde görevli gitmisti deprem bölgesine 2 hafta kadar çok zor bir durum Rabbim yardımcınız olsun inşallah en kısa zamanda eski düzeninize kavuşursunuz canım :(
(4,133 puan) tarafından
Allah razı olsun Canım sizlerden, Amin. Dua et bizler için.
(886 puan) tarafından
Masallah çok imrenirim ilk aşkıyla evlenenlere Rabbım tez vakitte kavuştursun
(4,133 puan) tarafından
Amin ınsaallah cnm
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Eşim 9 senedir hayatımda yolda görsem tanımam teee lise 2 deydi eski sevgili ama güzel terkedilmiştim bi onu unutamam ☺️☺️☺️☺️ 
(886 puan) tarafından
Heheh kız lisedeymis zaten unut gitsin
(2,651 puan) tarafından
Ay ama sırf o yüzden nikâha kadar eşime güvenemedim ben ya beni terkederse diye ah ah aklıma doktorlar Ela geldi o bile korkutmuştu beni ☺️
0 oy
tarafından
Ay yok. Çocukluk şeyleri . İyikide olmamış  Keşke hiç olmasaymis .

Eşimle evlendiğinde bin sukur
0 oy
(437 puan) tarafından
Geçen gün aynı seyi bende yasadım. Çocukla ilgileniyorum ev işleri yemek temizlik derken full meşgulüm oturupta onu düşünecek asla zamanım yok olsada onu düşünmem açar film izlerim 8 aydır film izlemeye hasretim :D 

ama birden rüyama girdi onla uğraştım hep ertesi günde aynu sen gibi akşıma takılıp durdu. Lise zamanıydı benim ve ben seviyodum ama o aldatmıstı beni demek ki kafa hala silememiş o aldatılma duygusunu bende.
(886 puan) tarafından
Aynen canım bende aldatilmistim üniversite zamanlarimdaydi 2 yıldır birlikteydik o zamanlar çok sevmiştim normal zamanda aklıma gelmez rüyama girince garip hissettim suanda sevmiyorum ama özlem duydum sanki tarif edemiyorum
(437 puan) tarafından
Ne özlemi yaa beyin sindirememiş o aldatılmayı bence. Seninki zaman olarak daha yakın tarih normal böyle olması.
(886 puan) tarafından
Yok kız 33 yaşındayım ben 10 sene oldu biteli o zaman duyguları daha yoğun yaşıyorduk belki de ondan
0 oy
(831 puan) tarafından
Bazen bende de oluyor insanız sonuçta ama şunu da çok iyi biliyorum eşimden iyi olmaz bana kımse nasıl olur demiyorum o yüzden 
0 oy
(132 puan) tarafından
Çok sık sık rüyamda görüyorum ya yanında biri oluyor ya bana bir defter veriyor falan. Çok sevmiştim çok üzülmüştüm çok aldatılmıştim. Liseden üniye kadar vardı. Bazen ben düşünürüm onla olsam belki daha mutlu olurdum diye. Bazende iyi ki olmadı derim rüyamda gördükçe. Hatta geçen rüyamda annesi Instagramdan istek atmış oluyor. Resmen rüyayı yaşamışım girip baktım acaba gerçek mi diye hagsgsgsgs. İnsan düşününce eşime ihanet etmiş gibi hissediyorum. Bazen ona çok kızıyorum çok farklı olabilirdik diye. Bazende eşimin de düşündüğü biri var mıdır diye kendime soruyorum tuhaf ya..
(886 puan) tarafından
Aldatilanlar genelde yaşıyor bu durumu galiba yorumlara bakıyorum da geneli öyle bide yasin verdiği olgunlukla sapla samanı ayırt ediyoruz artık o zaman tek odak noktamiz oydu başka seviyorduk rüyada da ayni o zamanki gibi hissediyoruz belki de daha masum seviyoruz eşime ihanet etmiş gibi hissediyorum bende sanki yeni ayrılmış gibi üzülüyorum
(132 puan) tarafından
Eşimle çok sorunlarım olduğu için birazda ona çok kızgınım. Gurbete geldim onunla olsam ailemle aynı şehirde olacaktim. Uzun zaman çok fedakarlık yaptım. Bir de ilk sevgi olunca insana koymuyor da değil. Ama kader böyleymiş. Her serde vardır bir hayır .
0 oy
(1,135 puan) tarafından

Kötü mü ayrılmıştınız? Yani seni terk mi etti ya da aldattı falan mı? Bilinçaltı bu bence unutamadığı bir olayı var ve bu yüzden rüyana giriyor bana da oldu bir kac kez ve ben kocamı cok seviyorum hic hatırlamam ve animsamam bile eskiyi ama ilginc gerçekten.... ben terk edilmiştim buarada ve o dönemler tabi lise çağı zoruma gitmişti çok :D

(886 puan) tarafından
Üstünden 10 sene geçmiş bir üniversite macerası benimle birlikteyken eski sevgilisiyle barışmış o zaman mezun olmustum farkli sehirlerdeydik ortak arkadaşımız söyleyince ayrıldım 2 ay sonra başka biriyle nişanlandı kısa süre sonra da evlendi aldatılmanin alasını yaşadım kuyruk acım geçmemiş o zaman
0 oy
tarafından
Hiç biriyle olan anımı dahi hatırlamıyorum :D
0 oy
(4,158 puan) tarafından

Eşim ilk sevgilim lisedeyken kandırdı beni çak.al 2010 senesiydi daha şimdi evliyiz Bi minik adamımız var o yüzden geriye dönük aklıma takılan bir şey yok ama onun olabilir onun listesi kabarıkmış çünkü :angel:

0 oy
(7,918 puan) tarafından
Banada oluyor yalan yok, ama ben çok hatalar yaptım ona karşı sadık kalamadim malesef ona en son değerini anladım derken oda soğudu benden uzaklaştı istemedi beni zaten en uzun onunla ilişkim oldu 2 yıla yakın beraberdik. Kitap felan yaptırmıştı bana lise 3 deydim. Sınıf arkadaşlarım.bakarak bize imreniyordu. Ama.ben çok hatalar yaptım kaybettim onu.. bidahada hiç bişey eskisi gibi olmadı. En son düğünde gördüm oda beni gördü hala bekar bir kere baktım bidaha hiç dönüp bakmadım. Zaten baksam ne degisicek bu mevzu kapandı gitti çunku..
0 oy
(531 puan) tarafından
Eşimle evlendiğim için şükrediyorum iyiki yanlış birsey yapıp kaderimi degistirmemisim dogru kişiyi bulmuşum ondan dolayı aklıma bile gelmiyor. Ama normal aklınıza gelmesi de insan merak edebilir sadece sevgilisini degil ilkokul arkadaşının bile ne yaptığını merak edebiliyorsun Bi anda aklına şu napiyor ki diye düşebiliyor
0 oy
(146 puan) tarafından
İkizler burcu musun
(886 puan) tarafından
Yok canım aslan burcuyum
(682 puan) tarafından
Niye ikizler burcu olunca noluyor?
(146 puan) tarafından
Unutamıyor diye duydum
(886 puan) tarafından
Yok canım unutamamak değil normal zamanda aklıma bile gelmez üstünden çok zaman geçti hani yolda görsem tanımam
0 oy
(2,470 puan) tarafından
Valla oyle 8mtihandayim.ki burnimun ucunu goremiyorum birakin eskiyi dusunmeyi ayrica.da bpylr pamuk sekeri seyleri dusunmeyi lisede biraktim 

Hayat insana imtihan verince 30 unda 60 yasinda gbi oluyosn iste
0 oy
(2,998 puan) tarafından
Onu kınadığımdan mıdır nedir eşimin huyu da aynı ailesi de aynı dengesiz iyi bol çene var herşrye laf hiç suçlarjnı kabul etmezler 
0 oy
(1,077 puan) tarafından
Üniversite ye kadar hiç sevgilim olmamıştı. İlk o olmuştu. Ama tabi aldatıldım affettim sonra çok seviyodm çünkü. Meğer aynı bölümde okudum diğer kızlada konuşuyormus sonra o ayrıldı. Bana kardeşim aramızda oyle bisey diye dediği  kizla bir süre sonra sevgili oldu. Sonra okul devam ederken ailesi nişanlamsti. Bi gün tesadüfen giderken kardeşim dediği o kızla buluşurken gordm.  Barıştık larini öğrendm.son  2 senesinde onla geçirdi hala nisanli yani ve kimse bilmiyor nisanli olduğunu herkes nişanı attı zannediyor. Çok degl 5 sene önce okul bitti ben o kızla evlenir saniodm. Meğer o nişanlındigi kız ile evlenmiş. Sonra dedim ki Allahim beni nasl bir dertten kurtardn. Bin kere dünyaya gelsem bin kere eşimle evlenmek isterm. İnsan sadece ihaneti unutamıyor bence . Bide o kızla gözümün içine baka  baka okulda el ele gezmesini :)) sonuç ikimize de yar olmadı herkes kendi hayatını kurdu.
0 oy
(870 puan) tarafından
Ben eşimle sevgili olmadan öncede girerdi rüyama 2 kez girdi biri önce biri sonra hep ağlar bir şekilde girdi birine anlatınca işte senden helallik almak istiyor muhtemelen demişti ki o şekilde giriyordu hep rüyama şükür şuan yok
(886 puan) tarafından
Ben evlenmeden önce ortak bir arkadaşımız kızına senin adını koydu demişti aldattığı için ayrılmıştım belki de gerçekten seviyordu bilemiyorum içimde zerre his yok ona karşı zaman zaman rüyama giriyor o zaman da o günlerde ki masumiyetimi özlüyorum
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Rüya kizz takılma fazla  bnce cnm 
0 oy
(3,340 puan) tarafından
Çok sukur ikimizde birbimizin  ilkiyiz   o yüzden sevgimiz cok
0 oy
(3,615 puan) tarafından
Geliyor bacım geliyor, onu da yaşadık. 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 872 göst.