0 oy
46 göst.
Diğer kategorisinde (55 puan) tarafından
Kızların günaydın normalde ayın 5 de adet olmam gerekirdi sürekli zaten takip edrim her ay düzenli olurum okadr çok ağrım var ki kasıklarım alt kısımda hafif hafif sancii ben dün ewde gebelik testi yaptım silik cigiz çıktı çocuk istiyorumm gebelik var mı eğer varsa bu sancı ne sancısı bildiğin sanki adet olacamm karnıma kasimlarima ara ara bacaklarıma bu durumu bu şekil yaşıyan var mı ikinici gebeliğim olacak ama ilkinde böyle birşey yaşamadım 

5 Cevaplar

0 oy
(1,408 puan) tarafından
Yerleşme ağrısı 

Benimkide öyle olmuştu
-Reklam-
0 oy
(1,911 puan) tarafından
Benimde öyle olmuştu. Adet olacak gibi süründüm ama midem ağzımdan çikmak üzereydi o zaman aklım başıma geldi. Hatta normal adet ağrısından çok daha ağrılı olmuştu. 
0 oy
(1,135 puan) tarafından
Evet canim erken dönemde adet sancısı gibi sancı olması cok normal göğüslerde sislik ve hassasiyet de eşlik edebilir hayırlı olsun inşallah 
0 oy
(3,503 puan) tarafından
Benimde adet olucakmisim gibi ağrım olmuştu bence kan ver sen Allah gönlüne göre versin 
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Benim ikinci gebeligimde resmen doğum sancısı yaşamıştım adet olacagim diye beklerken hamile olduğumu ogrendim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 35 göst.
0 oy
0 cevap 23 göst.
20 Kasım 2022 Aile kategorisinde Beyza5 (4,994 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 40 göst.
6 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Biriiste (411 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 56 göst.
3 Ekim 2021 Aile kategorisinde Esra & (209 puan) tarafından soruldu

379,210 soru

11,351,536 cevap

34,822 kullanıcı

...