0 oy
144 göst.
Diğer kategorisinde (15,039 puan) tarafından
Yoksa bir iki hafta daha bekleyeyim mi 

12 Cevaplar

0 oy
(13,806 puan) tarafından
Ben olsam 2 hafta daha beklerdim. 
(15,039 puan) tarafından
Ben de öyle yapayım dedim yorumunu okuyunca ama altta erken gelen bebisleri okuyunca vazgeçtim ☺️
-Reklam-
0 oy
(886 puan) tarafından
Erken doğum riskin yoksa bekle biraz daha ben 36. Haftada göndermiştim 
(15,039 puan) tarafından
Erken doğum diye bişey demedi doktor hiç şükür. Bakalım.belli de olmuyo tabi bu işler
0 oy
(3,462 puan) tarafından
Ne zaman doğuracağın belli olmaz ben 34 haftada göndermiştim 36 da evi falan hallettim 39 da doğum yaptim 
(15,039 puan) tarafından
Ben de göndereyim en iyisi bu hafta halıları gonderince evi de hallederim. Camlar bitti sayılır zaten
(3,462 puan) tarafından
Ne kadar erken yaparsan o kadar iyi son haftalarda  yerinden kalkamiyosun
(15,039 puan) tarafından
Haklısın bacim
0 oy
(585 puan) tarafından
Canım benim tüm hazırlığım bebek çantası ev temizliği odası dahil 28. Haftada bitirdim. 36. Haftada doğum yaptım bir gece yarısı ansızın cikageldi kızım hiç bir şikayetim belirtim yoktu :) cumartesi günü doğum yaptım bir sonraki çarşamba günü 36. Hafta kontrolm vardı doktor çatı muayenesi vs yapacak diye de salı gününe kuaföre randevu almıştım ağda için. Oda olmadı öyle o halde doğuma gittim. Yani 34 hafta tamam bence artık yapacak tüm işlerinizi halledin bişey kalmasın. 
(15,039 puan) tarafından
Aynen dediğin gibi yapayım ben de . Camlar baya bitti tek oda ve balkon camları kaldı. Perdeler mutfak derken ancak
0 oy
(12,536 puan) tarafından
allah kavuştursun 

36 daha mantıkli gibi yav 37 de yaptım doğum ben 
(12,536 puan) tarafından
büyük ne kadarlik benim kiz  bu ay yaşına girecek
inşallah zorlanmam
(15,039 puan) tarafından
Büyük 3 yaşına gircek Allah nasip ederse. Sen de zorlanacaksin ben de zorlancam. Ama sen bı tık daha fazla zorlanabilirsin ilk etapta. Azcik büyüdükleri zaman rahat ederiz inşallah birbirlerine arkadaş olurlar
(12,536 puan) tarafından
temennim o ilk baştan çok istedim hemen olsun kardeş kardeş buyusunler
allah yardımcımız olsun
(15,039 puan) tarafından
Güzel olur ya. Araları az olunca kıskançlık da az oluyo diyolar hem.
(12,536 puan) tarafından
ay inşallah o faktöru hiç düşünmedım
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Gönder bence 38e  doğumum planlandi 35 de erken geldi yavrum. 
(15,039 puan) tarafından
Senin bebiş de baya aceleciymis maşallah ☺️ göndereyim ben de en iyisi bu hafta
0 oy
(97 puan) tarafından
Bende bekliyim bekliyim dedim yapmadım sancım başladı miniğim erken gelmeye karar verdi herşeyin kaldı bence ver nolur nolmaz 
(15,039 puan) tarafından
Öyle yapayım ben de en iyisi. Sağolasın dostum
0 oy
(9,971 puan) tarafından
Baska cocuk yoksa gelince serme gondereceksende
(15,039 puan) tarafından
Başka çocuk var. Hem de halı koltuk canavarı. Her yeri leş gibi yaptı essek ☺️
0 oy
tarafından
Bence bekleme 1 daha dogurmasan bile 1 ayda halı kirlenmez valla kaç çocuk varda en fazla 1 hafta sonraya gönder bence ya 
(15,039 puan) tarafından
1 çocuğum daha var. Gitti geldi diyene kadar yaklaşık 2 hafta geçer. Kirlenirse de temizlenir artık sileriz yapacak bişey yok.
tarafından
Bence kirlenmez ya gönder gitsin
0 oy
(201 puan) tarafından
Ben 32 de verdim 34 haftam ramazan bayramina denk geliyordu bir hafta 10 güne ancak geldi halılar zaten temizligide ancak yaptık eşim annem kardeşim ben .. 35 de de beşiği kurdum 36 dayım iyiki beklememisim çünkü birden agirlastim WC ye zor gidiyorum
(15,039 puan) tarafından
Aynen ağır hareket ediliyo zaten. Canım da bişey yapmak istemiyo hiç.
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Ben 36+3 daha göndermedim =) haftaya göndereceğim inş. Perdeleri yıkayıp asilacak. Cam dolap silinecek. 
(15,039 puan) tarafından
Ben camları baya bitirdim. Yatak.odasi ve balkon camları kaldı bı. Sonra perdeler mutfak dolapları daha duruyo. Bakalım inşallah kolay yapılır. Canım da bişey yapmak istemiyo hiç
(5,406 puan) tarafından
Ayy ben de hiç istemiyorum, mutfak dolapların da  yine halilar gidince eşime sildirtecem. Şimdilik anca elbise topluyorum kaldırıyorum. Oğlum var onun odasını ayırdım. Evim de küçük zaten öyle çok çok işim yok. Baza çekilecek onu da eşime yaptıracam sdsgsf :)
(15,039 puan) tarafından
Oyy oy daha baza var ya ☹️
0 oy
(649 puan) tarafından
Bence gönderin zaten 2 haftada ancak geliyor elinizde olsun. Erken olsun gec olmasin. Gitsin gelsin gerekiyorsa hemen açmazsiniz. Ben 34 haftada dogum çantası hazırladım. Pazar günüydü ufak tefek eksigim vardi. terlik camasir vs. haftaya pazar alirim demiştim. Sonra cuma günü bir anda suyum gelmisti ilk gebeliğimde. Kızimda da carsam gunu temizlik yapilmisti. Perşembe durdum. Cuma günü suyum geldi cumartesi sabah dogdu kızım. 38 haftadaydim. Onun için son bir iki haftayi boş birakmak daha ideal :) hem agirlaşmiş oluyoruz
(15,039 puan) tarafından
Haklısın dostum. Ancak biter. Yıkanıp gelene kadar da ben diğer işlerimi hallederim artik

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 111 göst.
24 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Eylem Asya (333 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 71 göst.
+1 oy
4 cevap 80 göst.
19 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Aabbcc (532 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 69 göst.
18 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Delal36 (1 puan) tarafından soruldu