0 oy
496 göst.
Diğer kategorisinde (4,164 puan) tarafından

Selam kızlar nasıl geçiyor pazar günü dışarı çıktınız mı ☺️❤️

Bizde bu güzel havayı canım eşim kaçırmak istemedi ve hasta bebeyle anasını evde bırakıp arkadaşları ile balığa gitti :angel:

Ahh ahh analar çeker yükü kimsenin bilesi yok sözleri beynimde dalgalanıyor :ermm:

Gerçi hakkını yemeyeyim baya dedi gitmeyeyim diye ama şükür minik adamım daha iyi diye ben git dedim ama bir yanım da olur mu öyle şey hatun çocuk bu haldeyken ne işim var deseydi diyor ☺️☺️

Neyse gelince yemeği dışarda yeriz bir şeyler yapma dedi ama çocuk tam toparlamasan ç

image

ıkasım da yok kararsızım :angel:

minik adamın ilaçlarını verdim uyuttum evi toplama yemek kısmına geçmeden bir kahve yapayım dedim hindistan cevizli bakalım nasıl oldu sizler neler yapıyosunuz anliklar gelsin ☺️❤️

19 Cevaplar

0 oy
tarafından

Valla bizim burda dışarısı buz gibi çıkılacak gibi değil. Eşim işte bende evdeyim çay içiyorum yemek yapicam. Rutin yani bugünlük böyle.Afiyet olsun canım bu arada <3

(4,164 puan) tarafından
Yaa ben Antalydayım dün burası da sağanak yağış rüzgardı ama bugün maşallah yaz gibi canım sanada afiyet olsun kolay gelsin ☺️
tarafından
Saol Canım teşekkür ederim ⚘
-Reklam-
0 oy
(1,043 puan) tarafından

image

Araba yıkıyoruz 
(4,164 puan) tarafından
Kolay gelsin canım
0 oy
(6,231 puan) tarafından

image

oglani uyuttum kaynanamlar hastanede onun evi temizledim süpür sil mutfak banyo merdivene çamaşırlar hallettim kendi evime çıktım camasirlarimi katladim oğlanı uyuttum kahvaltı yapıp kendi evimide supurcem inşallah ❤️

Afiyet olsun

(4,164 puan) tarafından
Allah seni kız diyordun kadına değişik davranıyor falan diye :)) kimse kadınları hafife almamalı ahımız hemen tutuyor  :)) şaka Bi yana geçmiş olsun Allah şifa versin insallah canım ❤️
(6,231 puan) tarafından
Öyle adamında içine dogduysa demek o halde bilr arabada giderken diyorkiii kaynanama bak senin yüzünden oldu diye sjsj

Amin inşallah canım ❤️
(4,164 puan) tarafından
Yaa ahaha zavallı kadın bile demiştir benim yüzümden mi diye şimdi :)))
(6,231 puan) tarafından
Valla kaynanama çok çektirmiş halada çektiriyor çenesi çok fazla sjsj kaynanam diyor vasiyetimdir ölürsem üzerime gelmesin
(4,164 puan) tarafından
Yaa yerim kadın orda bari rahat etmek istiyor ne yapsın :))
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Hic bi halt yapakiyorum.oglum uyumuyo esim kizimi almya gtti onu yatrcm etraf dagnk bi odanin seklini degstrcm diye obur odayi da dagttim oylece duruyo
(1,248 puan) tarafından
Dunden beri uymuyorkii.uyumasi 5 dk baskads yok 2 aylk bu arada
(4,164 puan) tarafından
Oyy daha çok küçükmüş kuzum ya boş ver işi gücü onla ilgilen sen inan benimki kaç gündür hastaydı diyordum aman o iyi olsun da ben gün boyu yanında kalayım işler kalsın diye
(1,248 puan) tarafından
Tabi cnm oncelgm.o cocuklarim.hicbsi onlardan onmli degll
(4,164 puan) tarafından
En iyisini yapıyosun canım ❤️
(1,248 puan) tarafından
Oyle iste cnmm ♥️
0 oy
(7,724 puan) tarafından

Bahçedeyiz eşim sünnet yemeğine gitti 

image

(4,164 puan) tarafından
Bugün eşlerin bırakma günü olmuş desene canım ☺️
0 oy
(12,607 puan) tarafından

acil şifalar paşaya 

sana afiyet  olsun güzellik♥

Defne babaanesinde almaya gidiyorum zonguldak yağmurlu buz kesıyor:(

on gün boyle gözüküyor hava 

(4,164 puan) tarafından
Saol kuzum benim ☺️❤️ öp yerime defne kuşu❤️ sen nasılsın ne yaptın hamilelik haberini verdin mi herkese ❤️
(12,607 puan) tarafından
öperim teyzesi ♥
evet 6+6olduk
soyledim çok sevindiler
(4,164 puan) tarafından
Yaa çok sevindim canım Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin insallah ❤️
(12,607 puan) tarafından
sağ olasınn♥♥♥
0 oy
tarafından

Afiyet olsun kuzu bende çocukları banyo yaptım kendim dahil büyük oğlan babasıyla gezmeye gitti bende kalkıp bulaşık falan yikiyacam evi falan supurucem sonra da yemek :)

(4,164 puan) tarafından
Ohh valla eşler bugün hep dışarda bizler vede ☺️☺️ saol canım sana da kolay gelsin ❤️
0 oy
(12,993 puan) tarafından

Afiyet olsun :)

Eşim nöbette oğlum uyuyor biz de kızımla kitap okuyoruz şuan resimlere bakıyor ben okuduktan sonra uzun süre

image

:)
(4,164 puan) tarafından
Maşallah yerim onu ne kadarlık canım ☺️❤️
(12,993 puan) tarafından
3 yaşında :)
(4,164 puan) tarafından
Yaa maşallah ben de çok istiyorum kitapları sevsin 15 ayın içinde ağzına sokuyo yırtıyor hala :)
0 oy
tarafından
Oğlum uyursa evi topluycam 
(4,164 puan) tarafından
Kolay gelsin canım
0 oy
(5,406 puan) tarafından

Hindistan cevizli güzel oluyor =) bayaği da gobegime sürüyorum ben =)) çatlamasın diye. Oğlusumu uyuttum kahvemi içiyorum. Eşim nöbetçi bugün gelmeyecek hiç iş yapasım yok o yüzden ssdsdsd :) 

image

(4,164 puan) tarafından
Yaa sana da afiyet olsun canım bende beğendim ☺️❤️ bazen bana da öyle olıyor misal telefon elimde oturdum kaldım öyle bu gidişle bir şey yapamadan oğluş kalkacak ya ☺️
(5,406 puan) tarafından
Benimki de kalkacak ona yemek bile yapmadım. Karnı yarık var ben yerim ama o yemez. :) ya makarna haslarim ya da çorba yaparim ama ne zaman =)))
(4,164 puan) tarafından
Bende makarna yaptım hemencik ama onu da yemedi doğru düzgün benimki iştahsızgillerden yemek yedirmek tam bir eziyet
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Afiyet olsun ppasaya da gecmis olsun beninkiler uyuyor ben de yemek attim pisiyor dinlenmece 
(4,164 puan) tarafından
Saol canım benim ☺️❤️ nerelerdesin göremedim seni kaç zamandır burda ❤️ ne yaptın yemeğe bana da fikir olsun ☺️
(13,821 puan) tarafından
Evet eskisi gibi daimi degilim artik tadi yok :) nohut attin canim
(4,164 puan) tarafından
Bende aklıma geldikçe giriyorum canım eskiler de yok artık dediğin gibi eski tadı yok eline sağlık ben dün değil önceki gün yaptım etli nohut iki gün yedik ☺️
(13,821 puan) tarafından
Evet ya aynen oyle:)
0 oy
(8,977 puan) tarafından
Afiyet olsun canım....

Biz k.babamgile geldik köydeyiz keme toplamış onu yicez :D
(4,164 puan) tarafından
Saol canım keme ne ☺️
(8,977 puan) tarafından
Şekli patates gibi tadı mantardan biraz daha lezzetli toprakta yetişen bisey:Dd
(4,164 puan) tarafından
Anladım canım afiyet olsun ☺️
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Ablamla.oturduk cilt.bakimi yapiyoz:)) annemlerdeyim annem borekmyapiyo babam.pisiriyo şuan.onu yemeyi bekliyom
(4,164 puan) tarafından
Ohh harika bir aile günü olmuş canım afiyet olsun ☺️❤️
(4,651 puan) tarafından
Teşekkürler kuzum
0 oy
(7,289 puan) tarafından
Büyük oğlum ateşli ☹️ ona ilaç icirdim küçüğü saliyorum

Afiyet olsun hemşommm
(4,164 puan) tarafından
Ahh canım bu ara tüm çocuklar hasta sanırım seninkine de çok geçmiş olsun hemşom ☺️❤️
0 oy
(147 puan) tarafından

Temizlik bitti sayılır kahve molası verdimm

image

(4,164 puan) tarafından
Yaa orkidene bayıldım afiyet olsun canım ☺️❤️
(147 puan) tarafından
Saol canım kaynvalidemin hediyesi doğum gününe
(4,164 puan) tarafından
Maşallah canım Allah ağzınızın tadını bozmasın ❤️
0 oy
(284 puan) tarafından

Kahve ve örgü

image

(6,231 puan) tarafından
Bu tepsiden bendede var soyulmasindan korkumdan kullanamiyorum
(284 puan) tarafından
Bnde bir kac tane var birde çok uyguna aldığım için korkum vs yok ama bazen yikasam da üzerinde yağlı bir görüntü gibi birşey oluyor arada o nasıl neden oluyor onu çözemedim.
(4,164 puan) tarafından
Afiyet olsun canım dantel gördüm de örgü ilk kez görüyorum tepside ☺️❤️
(284 puan) tarafından
Teşekkür ederim Aslında o supla kendim yapmıştım :) bazen böyle tepsiye koyuyorum bazen tabakların altına
0 oy
tarafından
Sıcaktan piştimmm yemek yapıyorum 
(4,164 puan) tarafından
Nasıl oldunuz canım dönebildin mi eşinin yanına
tarafından
Evet canım iki gün oldu çok şükür geldim
(4,164 puan) tarafından
Yaa çok sevindim senin adına eşinle yan yana olmak ikinize de iyi gelecek insallah ❤️
0 oy
(878 puan) tarafından

Herif kaldırılıp kahvaltı edildi :D ev toplandı :D şimdi namaz zamanı :D 

image

(4,164 puan) tarafından
Allah kabul etsin canım hastalığım bitsin de ben de başlayayım bir an önce namazıma içim çok sıkılıyor bu aralar iyi gelir
0 oy
(15,961 puan) tarafından
Uzun bir yolculuğun ardından daha yeni kahvaltı yapma fırsatı buldum tost yaptım çocuklarla beraber yiyoruz 
(4,164 puan) tarafından
Ben bugün ne kahvaltı ne aksam yemeği ayak üstü ne yediysem onla duruyorum canım bu çocuklar bizi perişan etti canları sağolasıcalar ☺️❤️

İlgili sorular

+1 oy
13 cevap 371 göst.
28 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Susam (4,164 puan) tarafından soruldu
+1 oy
20 cevap 594 göst.
16 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Susam (4,164 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 163 göst.
0 oy
16 cevap 252 göst.
11 Ekim 2022 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,289 puan) tarafından soruldu

379,516 soru

11,361,120 cevap

34,839 kullanıcı

...