+1 oy
374 göst.
Diğer kategorisinde (4,169 puan) tarafından

Nasıl geçiyor pazar gününüz kimler gezmede kimler evde hunharca temizliğe kalkıştı kimler bebe sallıyor kimler yemek yapıyor kimler de ben gibi

image

daha kahvaltı bile etmeyen tembeltoslar  söyleyin bakalım ☺️

Eşim işte oldugu için benim bu pazar günüm evde geçiyor şimdilik gelince çıkarız belki minik adamı uyuttum kahvemi içip işlere girişeceğim dünden kremalı tavuklu makarnam var yanına ne yapsam bilemedim fikir de verin ☺️ gelsin anlıklar ☺️❤️

13 Cevaplar

0 oy
(6,224 puan) tarafından
En sevdiğim şeydir şu fıstık ezmeli sarmaa

Afiyet bal olsunn
(4,169 puan) tarafından
Yaa bende severim ama bol kalori bee tam sen gibi kilo almayanlar için yani ☺️☺️ çok saol canım geçenlerde yöresel ürünler fuarından almıştım ☺️
-Reklam-
0 oy
(2,675 puan) tarafından
Eşim yanımızda olmadığı için gezmek için pazar gününü beklemiyoruz biz kızımla ☺️ öğle yemeği yapacağım size de afiyet olsun 
(4,169 puan) tarafından
Minik adamla bizde çıkıp geziyoruz da ne bileyim genelde pazar günleri eşlerle ailece çıkma günü gibidir ya o açıdan dedim ☺️ eşiniz asker mi bu arada
(2,675 puan) tarafından
Evet subay ♥️ az kaldı ama 5 ay sonra tayin olacağız hafta sonu kaçamağı diye ben de anlık alacağım ☺️
(4,169 puan) tarafından
Yaa hadi insallah Rabbim sağlıkla kavuştursun sizi ☺️❤️ benim kardeşim de bu sene jandarma uzman çavuşluğa başladı o da bizlerden uzak ilerde evlenirse eşin den çocugundan uzak olacak diye düşünüp üzülüyorum bende
(2,675 puan) tarafından
Amin inşaallah ♥️ jandarma rahat oluyor yurtdışı görevleri de yok bulunduğu şehir güzelse eşini her zaman götürebilir. Eşim bir köyde karakolda olduğu için bizi götürmek istemedi hastane uzak sosyal hayatımız olmaz diye.
(4,169 puan) tarafından
Evet o açıdan rahat olur insallah ama doğuda belirli yerlerde onlarda eş götüremiyormuş dedi insallah hep rahatta olurlar Rabbim tüm askerleri korusun ailelerine bağışlasın insallah ❤️
0 oy
(435 puan) tarafından
Afiyet olsun modum düşük bu pazar eşime sinirliyim dünden dedi hava böyle güzel olursa dışarı çıkarız diye ama ne çıktık ne gördük şuan ona gıcığım ve konuşmuyorum zaten sürekli evdeyim 2 bebeyle bir de üstüne kendinin bebekliğini de çekeceğim bugün . Hiç mutlu değilim…
(4,169 puan) tarafından
Oyy ikisi de çok ufak biri büyük olsa onu babasına bırak küçüğü al çık derim de ikisinin de sana ihtiyacı oldugu zamanlar daha yavrum ya yine de alıştır kendini misal birini kucağına kanguru ile bağla diğerini bebek arabasına koy çık markete git gel o bile iyi gelir insana eşine de tavrını koy seni anlaması lazım zaten iki bebekle tüm gün evdesin Bi gün olsun şu kadına bir yardımcı olayım dışarı çıksın Bi hava alsın demesi lazım
(435 puan) tarafından
Ona göre de benim ona yardımcı olmam gerekmiş 2 gün üst üste işe gitti çalıştı evde dinlenmek istiyormuş yani ben evden kaçmaya çalıştıkça oda evde oturmak vakit geçirmek peşinde çok zıttız bu konuda maalesef
(4,169 puan) tarafından
Anladım canım valla Allah yardımcın olsun ne diyim bundan sonra bi gün önceden başla tatlı tatlı konus anlat yarın çıkıyoruz bak falan diye iyice kafasına sok ertesi günde daha o demeden hazırlan çocukları hazırla kapıya dur hadi seni bekliyoruz diye başka şansı kalmasın böyle böyle alışır belki
(435 puan) tarafından
İyi dedin valla öyle yapmalı aslında o zaman mecbur gelmek zorunda bizimle
(4,169 puan) tarafından
Bi dene bir şey kaybetmezsin onda ters yapamaz kapıda bekliyorsunuz sonuçta ☺️
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Evdeyiz annem babam geldi çay cay demliyorum ailecek cay icicez tatli lokum falan tabak hazirliyorum en mutlu pazarlardan biri benim icin ☺️❤️
(4,169 puan) tarafından
Yaa ne güzel afiyet olsun keyfili sohbetler olsun  Allah aileni başından eksik etmesin canım ☺️❤️
(2,803 puan) tarafından
Amin amin csnm benim guzel dileklerin icin tesekkur ederim ❤️☺️☺️
0 oy
tarafından
Sancım var doğuracam galiba mutfak dolaplarını sildim 

Kapıları sildim iki makina çamaşır attım dün evi temizledim 

İnan çok yorgunum 
(4,169 puan) tarafından
Kız sen ne zaman görsem iş yapıyosun az dinlen iki bebeyle zaten yeterince yorulacaksın ilerde ya ☺️❤️
0 oy
(1,243 puan) tarafından
Yarım saattir bebe salliyorum ama başarılı olamıyorum ☹️ 

O pestilden canım çekti ya efsane bişey ooooo afiyet olsun ☺️ 

Bu arada börülce muhabbetimizi hatırlıyor musun burda senle konuştuğumuzdan beri bime kaç kere geldiyse her seferinde aldım en sonunda bir kaç tane aldım iyi alıştırdın beni kız ☺️❤️
(1,243 puan) tarafından
14 hafta canım yeni daha ama bende yarın doğacak gibi korku var beklemediğimiz bir durum oldu kızımı çok düşünüyorum bazen ağlıyorum öyle ☺️
(4,169 puan) tarafından
Yaa maşallah maşallah cinsiyeti belli mi miniğin ☺️❤️ korkma canım demek ki nasibi varmış istiyor muydun peki hani olursa da olur gibisine ☺️
(1,243 puan) tarafından
İllaki istiyordum ama zamanlama olarak beklemiyorduk canım Allah verdi istemiyorum demek ne haddime elhamdülillah sağlıkla gelir inşallah ❤️ cinsiyet daha belli değil henüz canım ,☺️
(4,169 puan) tarafından
Maşallah kuzum Rabbim gönlüne göre versin insallah çok rahat bir hamilelik olur sağlıkla alırsın kucağına ☺️❤️
(1,243 puan) tarafından
Amin canım çokça amin inşallah ☺️❤️
0 oy
(857 puan) tarafından

image

kızlarla dney yaptık kahve içiyorum 
(4,169 puan) tarafından
Afiyet olsun aloa vera bitkisi mi o çok canlı duruyor maşallah Ben Bi kere aldım soldu gitti kolay da solmazmış nasıl başardıysam ☺️
(857 puan) tarafından
Bende var baya  çok. Arsız bir bitki  
Çok sulanmış olabilir
(4,169 puan) tarafından
Yok çok sulamadım da fazla güneş alan Bi yere bıraktım ondan oldu sanırım
0 oy
(857 puan) tarafından

image

Buda  var ama bebeği olmuyor 

Bebeklerden nereye dikersem çoğalıyor 

Ama goren istiyor alovera sever çok var

(4,169 puan) tarafından
Deniz yıldızı gibi duruyor çok hoş
0 oy
(3,653 puan) tarafından
Ay bi oturmadım vallaha bugün ya çamaşır iş güç bitmedi 
(4,169 puan) tarafından
Maşallah maşallah bende bir baş ağrısı elim iş tutmuyor hiç bugün daha bir şey yapamadım
0 oy
(5,240 puan) tarafından

Ben erkenden işledi bitirip komşumu cagirdim yedik içtik çocuklar kudurdu öyle güzel bir gün oldu afiyet olsun cnm

image

(4,169 puan) tarafından
Fincanların güzelliği şaka mı ☺️❤️
(5,240 puan) tarafından
Saol kuzum teşekkür ederim ♡
(1,014 puan) tarafından
Afiyet olsun kız fincanlarn çok güzel nerden aldn:) güle güle kullan ❤️
(5,240 puan) tarafından
Saol cnn trenyoldan almıştım
0 oy
(337 puan) tarafından

Nescafe içerken denk gelmesi :D

image

(4,169 puan) tarafından
Geç oldu ama afiyet olsun ❤️
0 oy
(578 puan) tarafından

image

İstanbul ‘ da en sevdiğim yerlerden birindeyim :)
(4,169 puan) tarafından
Yaa neresi orası ☺️

İlgili sorular

+1 oy
20 cevap 595 göst.
16 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Susam (4,169 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 498 göst.
7 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Susam (4,169 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 451 göst.
30 Ekim 2023 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,300 puan) tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 443 göst.
30 Eylül 2023 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,300 puan) tarafından soruldu

380,113 soru

11,379,325 cevap

34,864 kullanıcı

...