0 oy
200 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kizim 3 yaşında şu 1 haftadır sürekli tatlı biseyler yeme derdine dün bı yere gittik orda belki 8-10 tane ev yapımı baklava yedi laf anlatamadım bugün de 5-6 tane lokum yedi hala lokum diye ağlıyor kaldırdım bende ama normal zamanda da şeker yemek istiyor sorma şeker olur ya versek günde 10 tane yiyecek onuda saklıyoruz ne yapmam lazım 

8 Cevaplar

0 oy
(5,132 puan) tarafından
Çocuk doktoruna götürüp şekerine baktırman lazım. Olası şeker hastalığı var mı diye 

Bazen olabilir böyle ataklar ama bu çok fazla 
tarafından
Valla iyice azdı resmen daha yeni sustu ama deli gibi şeker istiyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
.....................
0 oy
(34 puan) tarafından
Benim kızım da 3 yaşında ama oldu olası hep tatlıya düşkün. Bütün gün her öğünde tatlı yemek istiyor. Mesela bugün kahvaltıda baldan başka bişey yediremedim :(  
tarafından
Zararlı ya
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Benim kizim kilolu ve kilosunu korumam gerek aylardır hep aynı kilodadir tatlıya cok düşkün ama baştan beri sinir koydum gunde bir tane çekmeceli cikolata ile başladım sonra cikolata boyutunu büyüttüm sadece günlük bir hakkın var dedim şimdi o şekilde devam ediyorum doktora tabi götürün ama sınır koyun bilsin yani
tarafından
Bende vermiyorum dünden beri
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Verme bacım çok fazla yiyor o kadar baklava yenir mi ben yiyemem o kadarını benim oğlumda 3 yaşında 2 tane yer onu da yarım yamalak yer acaba bir sorun mu var seker falan Allah korusun bı doktora götür istersen 
tarafından
Valla bilmiyorum ki dünden beri vermedim
0 oy
(120 puan) tarafından
Benim favori oğlumda iki yaşında aynısi.hep.tatli.versem.yok demez kiriş geciriyor bende sebebini çok merak ediyorum ya
tarafından
Seviyorlar galiba
0 oy
(622 puan) tarafından
Ben iki yaşında çocugumu kreje gönderdim orada disipline öğrendi valla çok rahatım. çocugunu kreje gondermeyenin aklima sasarim.
tarafından
Ben çok istedim de eşim istemedi
0 oy
(48,690 puan) tarafından
almayin eve o kadar baklava biz yiyemiyoruz
tarafından
Eve almadık ki bı yere gittik orda yedi

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 160 göst.
28 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Gammzz (290 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 38 göst.
28 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Gammzz (290 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 75 göst.
2 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elif&hanim (5,492 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 257 göst.
22 Mart 2021 Diğer kategorisinde Ozgegzem (515 puan) tarafından soruldu

380,042 soru

11,376,426 cevap

34,862 kullanıcı

...