+1 oy
623 göst.
Diğer kategorisinde (120 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar 35 haftalık hamileyim canım çok kahve telvesi çekiyor yiyorumda avuçlayıp.yiyesim.var kafayı yicem 2 . Hamileyim kızıma oğlumda.hic böyle.olmamisti canım hiç.bu.kadar. bişey çekmemisti

15 Cevaplar

0 oy
(1,408 puan) tarafından
Bende senin gibiyim. 2 tane kahve içiyorum ama telvesini de yiyorum böyle ne olacak bilmiyorum aynı senin dediğin gibi oluyom
(120 puan) tarafından
Gunde bı tane içiyorum canım telve yiyorum sade de yiyorum valla normalde kahve seven biri değildim
-Reklam-
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Hamilelik kimisi taş çakıl yiyor  
(120 puan) tarafından
Aynen canım bunada şükür ozaman :)
0 oy
(886 puan) tarafından
Abartmadigin sürece yiyebilirsin öncesinde değilmişsin bebegin istiyor demekki ))
0 oy
(2,762 puan) tarafından
Aman telveden falan ne olacak yiyin keyfinize bakın. Allah'ın verdiği tertemiz nimet
0 oy
(782 puan) tarafından
Valla benimde kireç boya kokusu çok fena canımı isteyiyo kireç alçı falan yemek istiyorum ama yarın dogurucam inşallah geçer hiç yemedim çok tuttum kendimi şu an olsa bı çuval alçı falan yerim heralde :) sen bunu istediğine dua et bişey olucagini sanmıyorum telveden çok yemezsen
0 oy
(888 puan) tarafından
Annem gebeliğin de kiremit miydi tebeşir miydi bir değişik bişi yermiş denir eksikliği diyorlar acaba bir vitamin eksikliğin mi var ki :D ena zındna kiremit yemiyorsun toprak aşerende var :D
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Bende oyleydim her gun iki kahve icip telvesini yerdim ikiyle sinirlandirdiydim yasak olmasa aksamaca yapar yapar icerdim.kesin 
0 oy
(48,690 puan) tarafından
annemde bana hamileyken cok yemis
(48,690 puan) tarafından
ben sarısin mavismisim gozler yasimdan sonra elaya dönmüş saçlarımda 18 den sonra kumral oldu ☺️alakasi yok yani kahvede.hic sevmem
(119,340 puan) tarafından
rahmetli babannem biri saman sarisi biri duman karasi derdi
(1,148 puan) tarafından
Kız Sevda ben kireç beyazıyım gören bir hastalığım var sanacak o derece iğrenç aşırı bir beyazlık kız kardeşimi de görenler siyahi sanıyorlar o kadar esmer ki hatta esmerlik değil bildiğin siyah :dddd Babannen bizi anlatmış ahshah
(119,340 puan) tarafından
ahahahaha yagmur yaa ☺️☺️☺️
(48,690 puan) tarafından
ikinizden biri üvey olsa gerek ☺️☺️☺️
0 oy
(1,151 puan) tarafından
Peki canı pudra çeken ben sksmsmsm. Yedim ama eşimin yanında eşimden gizli sjsjsjskslsl
0 oy
(3,708 puan) tarafından
Demir eksikliğiniz var kesin, net. Demir ilacı kullanıyorsanız günde sabah akşam kullanın. Ve ciddi düşük seviyede ki bu belirtiyi veriyor.
0 oy
tarafından
Benim canımda aşırı toprak çekiyor, avuçlayip yiyesim geliyor, bende kafayı yicem 
0 oy
(6,512 puan) tarafından
Valla bende öyleydim bi sabah bı akşam içiyordum ama akşama kadar sabırsızlıkla bekliyordum kahve içmeyi 

Demir eksikliğinden diyorlar yaa tam bilmiyorum bende 
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Bnde kahve kokusunu seviyorum acayip güzel geliyor,, bide şu tavuk inek yemleri var ya çeşitleri onlarn önünden geçince bir hoş oluyorm içime çekiyorm kokusunu yeme istediğim yok eşime azıcık alda komlayacam diyorm gülüyor :))))) 
0 oy
(1,003 puan) tarafından
Demir eksikliği mi var acaba bir baktır istersen değerine 
0 oy
(566 puan) tarafından
Benimde acayip kola çekiyor senin ki yine iyi

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 75 göst.
16 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Nevbahar21 (532 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 161 göst.
10 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Asenaumay (1,930 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 115 göst.
27 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde mrcn06 (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 115 göst.
26 Mart 2024 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,348 puan) tarafından soruldu

380,078 soru

11,377,807 cevap

34,864 kullanıcı

...