0 oy
348 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (120 puan) tarafından
Hanimlar cok afedersiniz ilişki sırasında yanma neden olur kadin dogum randevu bulamıyorum yardımcı olur musunuz prezervatif ile korunuyoruz o mu enfeksiyon yapti acaba bi bilginiz varmi tekrardan özür diliyorum 

8 Cevaplar

0 oy
(8,391 puan) tarafından
Enfeksiyon olabilir yeterince islanmiyor olabilirsin
(120 puan) tarafından
Eşim korunuyor acaba prezervatif mi enfeksiyon yapti
-Reklam-
0 oy
tarafından
İdrar yolu enfeksiyonu olabilir
0 oy
(2,737 puan) tarafından
Canım enfeksiyon vardır. Korkmazsan ben bu sıkıntım için vajinal sülük yaptırdım. Çok rahatladım. 
(1,150 puan) tarafından
Baby boyum yüreğimi hoplattn hayatım sksjssjs
(121,293 puan) tarafından
ama bi an gozumde canlandii ☺️☺️☺️☺️☺️☺️
(1,150 puan) tarafından
Benmde
(2,737 puan) tarafından
Saydam değil ya :D ki kaçacak yer yok ki vajina da orası kapalı kutu :D hayvanlar kan emme işini bitirince kendileri çıkıyorlar :D hamile kalamayanlar bu hayvanlardan sonra hemen hamile kaldılar. Allahin mucizesi her biri. Ben hamile olmasam her yerime koyarım :D
(1,150 puan) tarafından
Vajinanın içinde kan yok mu asıl içinde kan var dşında yokki sjsjjssj. Allahım sen koru ya rabbim. Uyurken falan yanlşlkla aman allahım gelşr de girer. Kız aklıma ne geldi. Eski evime sümüklü böcek girerdi. Bir iki defa yatağa da girmişti. B.k gibi hayatm vardı o zamanlar. Aman allahım. Allah korumuş resmen sjsjsjsjsjamsmmala
0 oy
bende ozur dileyerek yaziyorum esin seni tatmin etmedigi icin olabilir sen tam zevk almadigin icin yeterli islaklik olmadigi icin yanma olur 
(1,150 puan) tarafından
Sjsjsk canm ya özür dileye dileye söylüyok her söylediğimizi
her yanma enfeksiyon degil cunku ;)
(1,150 puan) tarafından
Kız ben de özür dileyerek söylüyorm. Çoğu zaman tatmin olmak istemiyorm. Kendim isteyerek yani. O yüzden mi acaba yanma da.
tabi o yuzden
(1,150 puan) tarafından
Vallaha hiç o meşgaleye giremem. Sjsjsj işini gören görsn sjsjsj yani kocam ve ben kavramında işini gören görsn bana ilişmesnkxkxkx
0 oy
(5,958 puan) tarafından
Enfeksiyon akıntı ve koku yapar bacım sarı yeşil akıntı varsa enfeksiyondur değilse yeterince ıslanmıyorsundur kayganlaştırcı kullanmakta fayda var 
(120 puan) tarafından
Spiralimde var ama yinede korunuyoruz akintim oluyo ama cok degil oda doktor spiralden kaynaklanıyor dedi normalmis
(5,958 puan) tarafından
Ozaman yeteri kadar kayganlaşmadığın için sürtünme etkisiyle yanma olur.
(120 puan) tarafından
Belkide olabilir aynn teşekkür ederim
0 oy
(1,276 puan) tarafından
En başından beri aynı marka kullanılıyorsa kondom kaynaklı değildir.  Yeni doğum yaptıysan falan kuruluktan dolayı tahriş olabilir. Yara olabilir,enfeksiyon olabilir.. benim gibi hassas tenli isen latex olmayan kondomlar var, bir tık pahalı oluyor oluyor ama durexte de okey de de var.. bir de onları deneyin.
(120 puan) tarafından
Okey kullanıyor iki dogumum oldu hep ayni marka ile korunduk aslinda spiralimde var ama yinede korunuyoruz
(1,276 puan) tarafından
Kayganlastiricilardan destek alınabilir devam ederse doktora görünmekte fayda var.
0 oy
(2,220 puan) tarafından
Kuruluk probleminiz varsa ondan yaniyodur kuruluk yoksa enfeksiyondandir

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 346 göst.
22 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Eymir (1,104 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 768 göst.
0 oy
8 cevap 278 göst.
27 Aralık 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Mirayin annesi (2,816 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 345 göst.
15 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

399,776 soru

11,958,081 cevap

36,124 kullanıcı

...