0 oy
89 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (983 puan) tarafından
Bebek detarjani gercekten kullaniyomusunuz makinem 9kg esimle benim camasirim bile haftada bir renkli bir beyaz dolduruyo.cocugun tum kiyafetlerini kirletmem lazim makinenin dolmasi icin.yarim yarim calistirmayada kiyabilir miyim bilmiyorum.

Birde lekeli oldugu zaman sabunla çitileyip mi koymaliyim.e bebek deterjani kullanirim diyodum ama magaza merkezde ben jlcedeyim stoklu kullanmam gerekir o markayi tercih edersem

6 Cevaplar

0 oy
(271 puan) tarafından
Kiz haftada birmi benim bir gun bos kalmaz makine iki gune bi atarim cogu zaman arka arkaya beyaz renkli atarim biz cokmu kiyafet degistiriyoruz ya :(
(983 puan) tarafından
İki kisiyiz biz daha evimiz şenlenmedi:) annemin evinde bizimde gunde iki uc actigimiz bile olurdu ama simdi dolmuyoki makine.bebegin kiyafetleride el kadar hepsini yikadim yerlestirdim beyazi bir renklisi bir makine oldu hepsini kirletmesini beklesem oda olmaz arada kaldim yani gercekten bebek deterjaniyla bebeginkini ayri mi yikiyo herkes.bizim deterjanlar cok rahatsiz eder mi ki
(271 puan) tarafından
Evet canim bebeginkini ayri yika daha iyi olur bebek icin  malesef az da olsa oyle calistircaksin makinayi bi sure
-Reklam-
0 oy
tarafından
İlk zamanlar özellikle bebek deterjani oneliyor hiç almiyorsaniz beyaz sabun rendeleyip kullanın diyor ebelerde  bı alınca zaten uzun süre gider ben granül sabun aldım hacısakirin iki kg heralde üç ay gider diye düşünüyorum ama kendi camasirinlada bir yıkama bence sonuçta daha cildi çok narin ilk bir yasa kadar ben karıştırmayı düşünmüyorum bağışıklığı tamamen güçlensin 
0 oy
(1,086 puan) tarafından
Valla bizim kıyafetlerle yıkıyorum ilk zamanlar aynı yıkadım sadece
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Aldım hiç memnun kalmadım birde 2 yasına kadar toz sabun kullandım kendim rendeliyordum şekilde yıkadım yeni yeni basladım normal deterjanla yıkamaya 
0 oy
(6,381 puan) tarafından
Ben kendimize kullandığımız deterjanla yıkadım

Oglumunda kıyafetlerini renkli beyaz diye ayirmadim hepsini hep bir yıkadım yeni yeni beyazlarını ayirdjm

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 2,477 göst.
23 Ocak 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Fatma0987 (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 377 göst.
9 Mayıs 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Gizem yvz (62 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 185 göst.
15 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Frezya (693 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 130 göst.
24 Temmuz 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mervees (163 puan) tarafından soruldu

381,497 soru

11,421,790 cevap

34,978 kullanıcı

...