0 oy
573 göst.
Aile kategorisinde (1,464 puan) tarafından
O kadar bunaldım ki. Napcm hiç bilmiyorum bunalımdayım galiba psikiyatri fln gitsem mi rahatlamam lazım. 6 aylık hamileyken geldim kaynanamın yanına kızım 7 aylık hâlâ gidicez. Kendi evim hâlâ duruyo ama gidemiyorm eşim goturmuyo bekle az daha dur diyip duruyo kavga etsem bile anlamiyo kavga et et sonuç yok sadece dediği bekle. herseyime karisiyolar. konusuyorum olmuyo konusmuyorum olmuyo. kayinbabam 7 aylik kızıma çikolatalı ekmek eti puf verip karnını doyuruyo baba yapma mama hazirliyorum onu yiycek diyorum. mamasını yemiyo ekmekle karnini doyuruyo. yaninda bebeğin sulugu varken kendi bardagindan su iciriyo üstü başı islaniyo. degistiriyim diyorum yok yok birsey olmaz diyo. en ufak birsey ya gitmek istiyorum. ama anlayan yok yatak odam bile yok. benim evimde herseyim var a'dan z'ye. burda hicbirsey benim degil birsey yapsam niye yaptin falan oluyo. zor zoruna bi aynalı makyaj masasi gibi komidin aldirdim 2. el bide 2 kapılı dolap aldırdım 3 kişiye yine yetmiyo cocuk olmadan once posetlerde duruyodu esyalarimiz dolapta 2. el esim yeni ise girdi  bu ay önceki işinden 11 falan aliyodu bu isinden 16-17 alcak ihtimalle geçen konu açıldı yatak odası falan kaynanam benim bile yok bu yaşta dedi hem senin var ya dedi nerde varmis gitmedigim evden mi bahsediyorsun dedim. offff daha bi sürü şey var ya o kadar bunaladim ki. bazen diyorum keske hic evlenmeseydim. siz benim yerimde olsaniz napardinz

12 Cevaplar

0 oy
(12,490 puan) tarafından
Evine neden gidemiyorsun 
(1,464 puan) tarafından
Eşim goturmuyo çocuk küçükmüş biraz daha burda duralım diyip duruyo ne kadar kavga etsem de sonucu degismiyo
(12,490 puan) tarafından
Ev üstünde misin anlamadım yeni mi taşınacaksınız
(1,464 puan) tarafından
Kendi evim var ben kaynanamın yanında kalıyorum kendi evime gitmek istiyorum bütün eşyalarım falan kurulu düzenim
-Reklam-
0 oy
(6,512 puan) tarafından
Niye gitmiyorsunuz evinize ayyy tövbeler tövbesi evim orda durcak ben kaynananın yanında duracağım aman Yarabbim ben çıkar giderim eşim ister gelsin ister gelmesin 
(1,464 puan) tarafından
İşte goturmuyo çocuk küçük biraz daha büyüsün diyip duruyo sinir oluyorum psikolojim iyice bozuldu
(6,512 puan) tarafından
Kız ne alaka çocuk nasıl adapte olacak yeni ortama daha evini bilmiyor yazık kalabalığa alışacak yarın sana sıkıntı olur böylede
Maddi yönden mi eşin rahatda ondan mı götürmüyor acaba
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Belki yanlış olabilir ama eşinin gözünü korkutsan olur mu yer mi yani,böyle devam ederse ailemin evine giderim sen eve dönünce gelirim desen falan,aklıma başka bise gelmedi suan,benim basima gelde  öyle yaoardim biraz gözü korksun tabi senin için tam tersi de olabilir eşini tanımadığı için bise diyemiyorum 
0 oy
(8,908 puan) tarafından
Esin götürmuyorsa sen atla git evine essek gibi peşinden gelecek 2 gün kavga edip 3.gun barisacaksiniz şu erkeklere niye bağımlısıniz anlamıyorum çık git ordan kim ne yapacak 
0 oy
(280 puan) tarafından
Sen topla eşyalarını git ne işin var başka bı evde ne alak yani çocuğuna mi bakmayacagini düşünüyor acaba 
(1,464 puan) tarafından
Gayette bakıyorum onlara kalsa çikolata abur cubur la çocuk buyutcekler ama işte ailesine aşırı bağlı 1 seneyi de geçmiştir evime gitmeyeli arabayla 10 dkli yer
(280 puan) tarafından
Ay kuzum çok zor isin yani bağımlı erkek çok zor
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Evin uzakmi kayinvalidenin evinden soyle ben gidecem de git cocuk buyudu artik de  
(1,464 puan) tarafından
benim oturmadığım ev ilçede kaynanamlar köyde ve arabayla 10 dklik mesafe ama gidemiyorum işte sürekli oyaliyo dur şu zaman dur bu zaman
(1,271 puan) tarafından
Eşinin aklina girmeye bak hersey esinde bitiyor esine de hayatim rahat edemiyorum  bir evin icinde  seni ozluyorum falan  evliligimizirahat rahat yasamak varken neden boyle  yapiyorsun de insqn dusa bile rahat giremez  rahat giyinemez o kayinbabanin yaptiklarini hic saymiyorum bile
0 oy
(34 puan) tarafından
Eşinin amacı ne anlayamadım kendisi de rahat edemiyordur. Sen ciddi olduğunu anlamasını sağla ya evimize gideriz yada ben ailemin evine giderim de. Hatta topla eşyalarını kayınvalidenlere de söyle çekinme öyle şey mi olur. 
0 oy
(3,046 puan) tarafından
Kesinlikle kaynananın evine kendin kullanmak için eşya aldırma. Sana oraya yatak odası alınması demek oraya git gide yerleşmen demek. Kendi ailen varsa git biraz da orda kal. En azından ailenle daha rahat edersin. Eşine de annenlerde çok kaldık birazda ailemde kalıcam sonra da burdan kendi evimize geçeriz de. Anlamadığim dayalı döşeli eviniz varken niye orda kalıyorsunuz ki. Aynı sehirdeyse al çocuğunu evine geç sen ailene iyice doy gelirsin dersin. 
0 oy
(2,393 puan) tarafından
Şaka mısın arabayla 10 dk diyor bide -_- ciddi değil ya bu yok yok bu kadar saflık cık cık imkansız hayır hayır bu kadar da olmaz yoo yoo,  bacakların olmadığını mı varsayiyoruz anlamadim yada kolların mi yok cocugunu kucaklayıp götüremiyor musun yasin kaç acaba çok merak ettim -_-
(1,464 puan) tarafından
22 yaşındayım evet arabayla 10 dklik mesafe eşimle kötü olmakta istemiyorum arada kalan bn oluyorum işte
(1,212 puan) tarafından
Dha neyin kötü olmasından bahsediyorsun? Eşin düşünmüyor kötü olmayı. Bi iki kere kötü ol n olacak. Sinir hastası olmaktan iyidir. Sen böyle yaptıkça yakında kendi evini kapar kocan , haberin bile olmaz. Al çocuğunu ya babanın evine ya kendi evine, bak nasıl geliyor arkandan. Sabır taşımısın mübarek? Ya dedikleri gibi bakamıyorsun çocuğa yada bu kadar saflık bu dünya da yok inanamıyorum yani
(2,393 puan) tarafından
Kucuk ya o yüzden bende küçükken milletin dediğine bakardım sonra fark edince bin pişman olma neyseki bu kadar büyük bi hatam olmamis
(1,212 puan) tarafından
Bilmiyorum ki canını da yolda bulmamıştır heralde. Ben bizim kuşağa saf yeni nesle şok oluyordum ama bu hanım kızımız bizim zamandan kalmış
0 oy
(4,164 puan) tarafından
Ömrimde böyle saçmalık duymadım evin düzenin her şeyini bırakıp ne saçmalık bu ya karşı çık bacım bu kadar uzun süre durduğun kabahat eşin bence parasını harcamıyo ekmek elden su gölden işine geliyor hayır bunca zaman nasıl durdun senin ailen nerde etrafınızda Bi tane mi akıllı adam yok bu nasıl hayat siz ne yapıyosunuz diyen yazık olan çocuguna olacak bak aklı eriyor artık iki gün sonra evine gideceksin kalabalığa alışan çocuk huzursuz olacak bu sefer de başına 
0 oy
(32 puan) tarafından
Yanlış anlama evi satmış olabilir mi senj oyalıyor gibi 
(2,667 puan) tarafından
Eski post
0 oy
(909 puan) tarafından
Bence esin rahata alismis canm ekmek elden su gölden hesabi cok zor bend eyasadim aynisuni esim isten cikmisti kaynnamlara gitmstik ise girip 1 2 aya cikcaktik ama baktiki rhaat eve alisvrris yok fatura yok bisi yok 4ay ise girmedi neler cektim sonra baktim olmuo babamin evine gittm naparsan yap ben yokum dedim sonra is bulmak zorunda kaldi ise girdi hemen ebime ciktim allah kolaylik versn bi sekidle ikna etmen gerekir korkut bisiler yap yani kurulu dusen varken anasinjn evi bu erkek milletinn hepsi ayni pislikler
(2,837 puan) tarafından
Eski post

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 337 göst.
18 Mayıs 2022 Aile kategorisinde garipkus9 (132 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 463 göst.
4 Haziran 2022 Aile kategorisinde Hlltrn (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 600 göst.
19 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Derbeder (38 puan) tarafından soruldu