0 oy
334 göst.
Aile kategorisinde (132 puan) tarafından
Burada yeniyim kısaca anlatayım. Eşimle başbaşayken iyiyiz ufak tefek atışmalar oluyor o da çok normal fakat ailesi devreye girince çıkılmaz bir hal oluyor. Eşimin işi de maaşı da çok iyi çok şükür ama idare etmesini bilmiyor. İddia oynuyor borç üstüne borç yapıyor. Hesap sorunca ben halledeceğim diyor sen erkek işine karışma diyor  Ailesine söyledim fakat yeminler edip kandırmış bana da senin ve çocuklarının ihtiyacını karşılıyorsa sorun yok diyorlar ama para kalmadı.borcu cogaltti çocuklarımın eksiklerini bile alamıyor artık. Ne desem de boş. Ailesi de benle uğraşmaktan oğullarına birşey demiyorlar bana da inanmıyorlar zaten. Eşim hep beni kotuluyor. Ablaları hepsi bana arkasını döndü yalancısın dediler neler yaptılar neler benimle de canım cicim olarak konuşuyorlar. Bıktım usandım. Çocuklarım çok küçük birakip da gidemiyorum. Evlendigimizde kredi çektim verdim. Ödüyor ama şimdi gene çek diyip duruyor. Parası olunca da ailesiyle yiyip içip gezdi o zamanlar aramız kötüydü. Ailesi çocuklarıma hiç birşey yapmaz anca fotoğraf istiyorlar bunu da sadece gösteriş için yapıyorlar. Şükürler olsun ki farklı şehirdeyiz. Uzaktan uzağa eşimi işlemeyi de becerebiliyorlar. Çocuklarımla mi onlarla mı uğraşacağımı şaşırdım ya 

3 Cevaplar

0 oy
(14,428 puan) tarafından
Ne kredisi bacım maaşını idare etmeyi öğrensin 
(132 puan) tarafından
Bende öyle diyorum ödeyecek olan benim sen sadece elimi tut diyip duruyor  yok diyorum inatlaşma benimle diyor ama yapmayacağım ailesiyle paraları harcarken iyiydi
-Reklam-
0 oy
(2,054 puan) tarafından
Aman  sakın  çekeyim  deme  daha evine  bakamıyor birde  kredi mi ödeyecek 
(132 puan) tarafından
Çektim bir kere verdim bı daha asla vermem zaten
0 oy
(1,030 puan) tarafından
Maaşla idare etmeyi deneyin 5 tane krediniz var şuan eve kalan 2 bin mazot mutfak bez mama dahil ama Ama şuan böyle geçinmek zorundayız kredi çekebiliriz ama faiz vs sıkıntı şuan borç yaptığı yerlerde yanlış  iddia vs Allah'a şükür eşim hiç oynamaz bağımlılık yapıyor öyle şeyler 
(132 puan) tarafından
Allah bulaştırmasin zaten bırakması zor oluyor ne desem de boş

İlgili sorular

0 oy
62 cevap 2,036 göst.
15 Haziran 2022 Aile kategorisinde Kumru_80 (897 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 450 göst.
7 Haziran 2022 Diğer kategorisinde fatmagulll. (626 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 318 göst.
1 Haziran 2022 Aile kategorisinde Deniz acar (335 puan) tarafından soruldu