0 oy
133 göst.
Diğer kategorisinde (108 puan) tarafından
Köyümüzün ebesi baktı baş aşağı dönmüş birazda aşağı inmiş sanki dedi 33 hafta 4 günlük hamileyim henüz

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Zaten bu haftalarda dönmesi lazım canım büyüdükçe de aşağı iner. Ama muayene olmadan ne kadar aşağıda tehlikeli durum var mı yok mu bilinmez. Şikayetin var mı ağrı sancı kanama vs?
(108 puan) tarafından
Ağrı kasıklarda oluyor kızımdada oluyordu ama 39 haftada doğurdum
-Reklam-
0 oy
(15,394 puan) tarafından
Başı aşağı iner normal de az bişey aşağıda olsa bişey olmaz heralde 
0 oy
(6,725 puan) tarafından
hayır canım doğum belirtisi değil. Sancı , su veya nişan olursa doğum yakındır. Daha haftan erken benimkide erken aşağı inmişti
(108 puan) tarafından
Bide bana ebe söyledi doktorda olmadım henüz bişry olmaz inşAllah biraz endişe etdim açıkçası
(6,725 puan) tarafından
yok canım korkma birşey olmaz Allahın izniyle. Yinede kendini yorma fazla ayakta kalmamaya çalış.
(108 puan) tarafından
Tamam canım daha dikkatli olucam teşekkür ederim içimi rahatlatdınız Allah sizden razı olsun
(6,725 puan) tarafından
Rica ederim canim ☺️ Allah'ım senden de razı olsun. Korkutma kendini hamileliğin tadını çıkar. Bolca dua et ❣️
0 oy
(1,571 puan) tarafından
Yok yok normal bisey. Olmasi gereken o yani
(108 puan) tarafından
Bebeğin aşağı inmesi normalmi yani canım erken doğum falan olmaz değil mi?
(1,571 puan) tarafından
32.haftada bana da ayni sey denmisti.Bayagi asagida diye. Hatta eliyle kontrol etti doktorum. Yukari yittim biraz falan dedi:)) korkmustum epey cok da dikkat ettim. Gel gor ki 40+4 te dogurdum. Dönmesi normal. Ama cok asagida olmasi dogum kanalinda olmasi erken biraz. Sen yine de dikkatli ol cnm
(1,571 puan) tarafından
Ama yine de korkutma kendini sanci yoksa acilma yoksa su da gelmezse dogmaz:)
(108 puan) tarafından
Sancı vs. Hiç bişey yok canım kalkınca aşağılarda baskı hiss ediyorum o kadar
(1,571 puan) tarafından
O oluyo cnm bende de oluyodu hep. Dikkat et dedigim gibi. Asiri yurume en azindan 2-3 hafta
0 oy
(983 puan) tarafından
Benim 30da döndu donmemesi sıkıntı hanimefendi buluttan nem kapmayin korkutmayin kendinizi
(108 puan) tarafından
Dönmesi değil canım ilk kızım da öyleydi ben bebeğin inmesini soruyorum karnın aşağı inmesini
(983 puan) tarafından
Acilmaniz olmadigi surece suyunuz gelmiyosa dogum habercisi hicbisey yoksa bosa telaslanmis olursunuz.siz benden tecrubelisiniz sizin bize ogretmeniz lazim
0 oy
(196 puan) tarafından
Vala canım ben doğumdan 3  4 saat önce karnımın düştüğünü farketmiştim arkadaşıma attım evet düşmüş dedi doğumun erken olabilir dedi bende randevu aldım 4 saat sonra suyum geldi erken doğum oldu ama sadece o değil kasılmalarimds başlamıştı nişan falan görmedim zaten sık sık tuvalete gidiyosan kasılmalarin varsa doktorunuza gidin hemen ablam bişey olmaz diye diye gitmedim kimseyi dinlemeyin derim kasılma Falan belde ağrı sık sık idrara çıkma varsa hemen gidin beklemeyin zaten benimki doğum Kanalindaydi
(1,151 puan) tarafından
Ama bence az bişey inmiştir onunki. Belirgin değildir yani ebenin dediğine göre.
(108 puan) tarafından
Yok canım hiç biri bel ağrım hiç olmadı zaten bu hamilelikde canım
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Doğum belirtisi değil.. Aynı şeyleri doktorum bana hamileliğin yarısında söyledi neredeyse :) Dönmüş, kanala girmiş falan filan diye ama kızım gelmedi bir türlü... Günüm bitti, üç gün de geçti, en son suni sancı ile doğurdum

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 84 göst.
30 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde polatzulal35 (340 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 92 göst.
15 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anneymben (573 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 99 göst.
25 Kasım 2021 Aile kategorisinde Semanrb (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 46 göst.
8 Mart 2024 Aile kategorisinde Hayalerva (89 puan) tarafından soruldu

382,255 soru

11,444,920 cevap

35,014 kullanıcı

...