0 oy
167 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
Evlenmeden önce böyle değildi gezer tozardik, evlendikten  iki yıl sonra falan oldu eşim büyük bir hastalık geçirdi sonra oldu 8 yıllık evligiz ,Eşim çok psikolojik olarak herşeyi kafaya takan biri nasıl desem bir şeyi alır günlerce düşünür kendinede sindirmez banada bize birşey demezde onun o haline üzülüyorum düşünsenize yanınızda hep birşeylere takıntı yapan biri ,ayrıca her Allah'ın günü hastadır ,ağrısı vardır yada mutsuzdur hiç birgün mutlu görmedim ama eve bize çok güzel bakar iki dediğimizi bir etmez bana sevgi gösterir ilgilenir, ne desek alır falan maddi bir sıkıntımız yok, ailelerde de sıkıntı yok, sadece eşimin kendi  kafasında problemler oda artık beni öyle yoruyor ki hayat enerjim kalmadı tükenmiş hissediyorum düşünsenize yanınızda hergun negatif enerji yayan biri hergun ya onun moralini yükseltmeye çalışıyorsunuz onu teselli ediyorsunuz ,eşimle konustum bu durumu kendiside diyor depresyondayim diye kendiside biliyor, ama doktora gittti psikiyatriye karaciğer sorunu var antidepresan kullanamıyor günlük tut dediler onunda yararı olmadı ve bu durum beni artık çok yormaya başladi sürekli birini teslli ediyorum ağlama duvarı gibi oldum bende sayesinde panik atak oldu ilaç kullanıyorum tekrardan doktora gideceğim bu aralar daha çok tükenmiş hissediyorum üstelik birde bebeğim var hem ona bak hem esimle ilgilen, siz olsanız ne yaparsınız hani bu sebepten bosanilmaz da  ama ben hiç mutlu değilim ne yapabilirim acaba kendimi kısır bir döngünün içimde boğuşuyor gibi hissediyorum hayır aile terapisine gidelim desem ne sorunumuz var der kendi ruh hali oyle melankolik oldu çıktı adam ne yapacağım çok yorucu  

3 Cevaplar

0 oy
(2,508 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Çıkıp gezseniz sevdiğiniz aktiviteleri yapsanız 
tarafından
Yapıyoruz canım orlardada mutlu değil adam ben çok sürüklüyorum zorla çıkarttıriyorum yok yani gene eve geliriz aynı şuram ağrıyor su oldu bu oldu yaşama enerjisi yok eşimin beni de yoruyor
-Reklam-
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Gerçekten bu kadar kolay olmamalı. Sevdiğin aynı yastığa senelerce baş koyduğun çocuk yaptığın emek verdiğin insanla boşanmayı düşünmek bu kadar kolay olmamalı. Sen de onu bırakırsan adam daha kötü olmaz mı hiç mi merhametiniz yok 
tarafından
düzenlendi
Yok canım zaten öyle olsa ben bu mutsuzlukla çoktan ayrılmıştım yani bende hasta oldum onun yuzuden panik atak oluştu şimdide depresyoda gibiyim son zamanlarda  ama biliyorum bizsiz yapamaz çok duygusal eşim beni geç çocuğum olmadan hiç yapamaz sadece ne yapabilirim ben çok yoruldum çözüm olarak sizlere soruyorum ayrılmak istemiyorum zaten, bu kısır döngüye ne yapabilirim artık böyle mutsuz yaşamak istemiyorum boşanmak değil mutlu olmak için aile olarak ne yapabilirim diye soruyorum eşimi nasıl biraz daha değiştirebilirim
0 oy
(3,779 puan) tarafından
O hastalık gecirdede öyle bnm eşim yaşı 24 ama dsuncelerei 70 canım herkes günlük gülistanlık değil telefondan başını kaldıran yok şu devirde çocukla ilgileniyorsa ne güzel senlede ilgileniyorsa iyi sende kafaya çok takmaya başlamışsın 4 sene olacak evleneli bnm eşimde hiç gezme olmadı ailecek ..yeni evli gibi hiç hissetmiyorimm
tarafından
Yok çocuğuna aşırı düşkün canım babaligina laf edemem ,gezme konusunda da çocuk eve kapanmasın diye nereye istesek götürür ,sadece çok yorucu bir hayat benimki herşeyi takiyor hep mutsuz falan ben enerjik bıcır bıcır biriydim hastalık geçirdiğinde beri benide soldurdu inan kolumu kaldırmak istemiyorum artik son günlerde benide yoruyor artık bu durum tükenmiş hissediyorum sadece sizce ne yapabilirim
(3,779 puan) tarafından
Bnde azcik bişey heves olsa eşim olumsuz oluyor normaldede bnde olumsuz dusunurum
Bilemedimki hiç nazar konusu oldumu ki oda etkiliyor
tarafından
Aynen bizimkide öyle galiba nazardan canım ya olabilir
(3,779 puan) tarafından
Oku bol bakara suresi

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 607 göst.
0 oy
3 cevap 304 göst.
0 oy
5 cevap 162 göst.