0 oy
293 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (101 puan) tarafından
Merhabalar arkadaşlar size yine eşimin aile problemi ile geldim beni insan yerine koymuyorlar eşim annesi babası kardeşi ile olan yapıp bayramda yazlığa gidecekmişiz . Konuşurlarken duydum dedim nereye gidiyorsunuz yazlığa dediler ee ben essek başımıyim gelmek istiyormuyum musaitmiyim çocuğu getirmek istiyormuyum soran yok . Geçen kurban hamileyken eşim annesigil köyden gelene kadar bekledi beni denize getirmedi gelir gelmez yazlığa gitmisdik istemediğim halde tekrar aynısını yapıyor ne piknik ne deniz nede awm gezmez bizle üç kişi tatil yapamıyoruz hep ailesi olsun istiyor. Tamam bazılarınız git ne olucak tatil yaparsın dicek ama Haziran ayında tek istegim ailecek küçük çaplı tatildi yapmadı ama smdi bayram da geldi ailesiyle geçirmek istiyor oysa bizimkilere sadece el öpmeye gidicez ve çalışanda var ben ailemle gitmek istiyorum ben oğlum ve eşim ama anlamıyor gitmiyor çok sinir oluyorum ne yapmam lazım eşi böyle ailesine düşkün varmı bayram demixem kesicem yoksa öküzü 

3 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Okuzsse kes gitsin baci bosver :D

(101 puan) tarafından
Ay görseniz koskoca İstanbul da bir yazlık da deniz var sanıyorlar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ailesi ile aynı şehirde mi yaşıyorsunuz
tarafından
Napiyon la
tarafından
Vaav mihoo
İyidir lan
tarafından
Gene bozmus turkceyi ne diyon olluuumm ahhaha
tarafından
İdir diyom senden naber diyom olum
(101 puan) tarafından
Evet bir üst mahallede
0 oy
(5,954 puan) tarafından
Tatil kavramini izah et öküzüne bence  bilmiyorsa öğrensin  illede ailesi diyorsa iyi tatiller de gitsinler aileme gidicem de geç..

5 yillik evliyim eşimle tatlie gittim simdi oğlumuz var ysri veya bu gece cikicaz abimlere marmarise  kaynanam la asla tatil yapamam gelemez esimde istemez esim aileci degil cok şükür ama agirligini koy ve gitme
(101 puan) tarafından
Öyle eşden Allah razı olsun bizimki ya onlar ya iş der  ailesi köye gidemedi yazlık da durucak diye oraya gidicekmisiz el öpmeye gitmem tabiki

İlgili sorular

+1 oy
13 cevap 446 göst.
0 oy
12 cevap 453 göst.
1 Mart 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 1,529 göst.

378,249 soru

11,321,239 cevap

34,765 kullanıcı

...