0 oy
74 göst.
Aile kategorisinde (0 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Üçlü tarama testi riskli çıktı başına gelen var mı

5 Cevaplar

0 oy
(1,368 puan) tarafından
Benim büyük kızımda riskli çıkmıştı canim yüksekti bi de değeri. Noral tüp defektinde açıklık olabilir dedi doktor simdi 5 yaşına girecek eylülde sağlıklı çok sukur. Ayrıntılı ultrasona girdin mi
(0 puan) tarafından
Yok girmedim
(1,368 puan) tarafından
Eğer imkanin varsa özelde gir test sonucunu da gotur ona göre o bölgeye daha çok bakiyolar. İçin rahat olur en azindan
-Reklam-
0 oy
tarafından
Evet benim ikili riskli çıkmıştı sıvı almak istediler karnımdan sakın aklının ucundan geçmesin düşük tehlikesi var. Valla çok şükür bebeğimi kucağıma aldım 38 gün oldu turp gibi maşallah takılma fazla 
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Benim ikili riskli çıkmıştı. Kaç yaşındasın 
0 oy
(8,384 puan) tarafından
İkili test riskli kalbinde parlaklık var dedi doktor nipt testi önerdi ama yaptırmadım aldırmak istemiyorum çünkü şuan 20 haftalık bakalım herşeyi doğumda belli olacak burun kemiği ve ense kalınlığı normal dedi ben kötü düşünmemeye çalışıyorum bol bol dua ediyorum
(0 puan) tarafından
Bende aynı dua edelim birbirimize inşallah
(8,384 puan) tarafından
İnşallah kuzum inşallah sağ dağlim alacağız yavrularımızı
0 oy
(444 puan) tarafından
Benim ikili yüksek çıktı 50 de 1 ihtimal genoks nipt testi yaptırdım temiz çıktı İnşallah bebeklerimiz sağlıklı doğar sağlıkla yaşar ben günlerce ağladım bu sadece tarama testi üzülme çok araştırdım yüksek çıkıp sağlıklı Doğan çok Bebek varmış.
(0 puan) tarafından
İnşallah

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 239 göst.
22 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Ftmcml61 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 66 göst.
29 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,387 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 32 göst.
7 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,387 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 70 göst.
24 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ferdane (45 puan) tarafından soruldu

381,012 soru

11,406,713 cevap

34,944 kullanıcı

...