0 oy
1,082 göst.
Diğer kategorisinde (10,904 puan) tarafından
Çok seviyorum arkadaşımı .çok iyi kalpli yardımsever biri.insan kalbi kırmaktan ölüm gibi korkar.cok yakın oturuyorum.evimde wifi var .ayda 300 TL yakın ödüyorum.bir kere bendeyken wifi bağlamak zorunda kaldım telefonunu.ben sosyal medya vs kullanmıyorum arada çocuklar tabletten YouTube filan bakıyor işte bende arada TV den filim izliyorum.ben interneti sınırsız sanıyordum.sinirsizin bile bir sınır kotası varmış.bu ay o kota aşılmış.bende faturayı görünce sinirle interneti aradım.bana aşıldığını ondan olduğunu filan söylediler.ben unutmuştum bağlandığını.mail geldi hep sosyal medya gece gündüz durmadan izlenmiş.ben açıkçası bir daha bağlanmaz yada ortak kullanım için para teklif eder diye düşünmüştüm.para teklif etmeyince çıktı zannettim.simdi direk şifreyi değiştirsem problem olacak yani problem derken ayıp olacak.aciklasam para ver demis gibi olacak ne yapacağım fikri olan var mı ?interneti kapattirmam elim ayağım kız ders yapıyor artık herşey internet.

43 Cevaplar

+2 oy
(6,239 puan) tarafından
Direk şifreyi değiştir 
(10,904 puan) tarafından
Değiştirsem bu sefer soracak eminim.cunku çok temiz kalpli.
(10,356 puan) tarafından
Biri girmiş kota aşılmış canım sosyal medya ağırlıklı olunca fatura yüksek geldi ben de anlamadım de
(15,200 puan) tarafından
Bence de en mantıklı yöntem bu
(10,904 puan) tarafından
Bakalım olmadı öyle yapıp salağa yatayim
(205 puan) tarafından
Tertemiz kırmadan incitmeden+++
-Reklam-
+2 oy
(1,020 puan) tarafından
Arkadaşın dediğin kadar hassas biri olsaydı ya para teklif ederdi yada internetini kullanmazdi. Ben olsam şifreyi değiştiririm 
(10,904 puan) tarafından
Yok çok hassas .benden ayrisi gayrısı yoktur.yani o samimi gördüğü için yapıyor bence.
+2 oy
(4,390 puan) tarafından
yorumları okudum, hem şifre degisemiyor, hem soylenilemiyo hassas olduğu için. o zaman geriye susmak kalıyor =)
tarafından
O kadar haklisinki
0 oy
(8,272 puan) tarafından
Valla canım şu devirde 1 TL nin bile hesabını yapıyoruz nette sıkıntı oldu aradık sıfırladılar yeni şifre verdiler onuda eşim cüzdanına koymuş falan de yani 
(10,904 puan) tarafından
Kuzum eşim yok biliyor herşeyi ben biliyorum bunsefer de yeni şifreyi baglanderse ve ben bilerek degistirdigim cikacak
(8,272 puan) tarafından
O zaman en güzeli doğrusunu söylemek canım o durumda ben olsaydım gücenmezdim sonuçta sınır aşıldığı zaman çocuklarında faydalanamaz oturun güzelce anlat zorlanıyorum ödemekte diye çok samimi iseniz seni anlar diye düşünüyorum
0 oy
(119,309 puan) tarafından
hicde ayip olmaz sifreyo degistir hemen kiz ozge sizin şu okul problemi noldu hani tv haber vercez yazmistin
(10,904 puan) tarafından
Soruşturma açıldı canım .bekliyoruz
(119,309 puan) tarafından
hayirlisi
0 oy
(4,162 puan) tarafından
Bızımde hep komsular kullanıyordu hızı ile yavaşladı kardeşim ders yapıyor bilgisayardan ıc mimar ısı bilgisayarda hep. Bızde şifresini değiştirdik kimse giremesin diye. Kimse sormadı ama sorsaydı hızı düşüyor derdik yada sorun var ki sorun oluyordu cekmıyor du zaten. Sende öyle yap
(10,904 puan) tarafından
Sormayacagini bilsem hemen degistircem
(4,162 puan) tarafından
Sorsun cnm souun var cekmıyor de tmm
tarafından
Canım çok cekiniyorsan biri wifimizin şifresini  kırmış internet sınırsız değil bizim fatura çok yüksek geldi dersin o yüzden değiştirdim dersin
0 oy
(202 puan) tarafından
Vallahi benimde ev sahibinin kızı geldi yanında 2 genç çocuğu burda kalıyorlar artık  iş için lazım verir misin şifre dedi verdim daha sonra biz faturayı ödeyeceğiz dedi  4 ay oldu hala kullanıyorlar bende istemedim para zaten ödüyorum her ay onlar olmasa bile ama asım olmuyor tabii sınırsız  ama ne yalan söyleyeyim en azından yarısını ödemelerini beklerdim

Bence sende söyle arkadaşına aşık olmuş fazla gelmiş diye 
(202 puan) tarafından
Aşık ne ya aşım olmuş:)))
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Birşey söylemeden değiştir eşim değiştirdi çocuk izinsiz giriyor de ayrıca senin girdiğini unuttum şifre eşimde de 
(10,904 puan) tarafından
Eşim yok kuzum bende olduğunu biliyor herşeyin ama bende böyle sürekli oduyemem.
(4,661 puan) tarafından
Değiştir sana verdigimi unuttum kırmaya çalıştılar de
0 oy
(5,406 puan) tarafından
En uygun olan şifreyi değiştirmen, birsey derse de aa sen miydin ben de biri şifreyi kırdı kullanıyor sandım çok fatura geldi dersin. Eğer kullanacaksan beraber kullanabiliriz diye teklif edebilirsin. 
(10,904 puan) tarafından
İnterneti kadın bile şaşırdı yani böyle bir kota nasıl asılır ki dedi.
(5,406 puan) tarafından
İyi işte söylersin bu kadar asılmış diye, ben annem olsa kardeşim olsa çekinmem. Para versin demek değil bu ay böyle oldu artık. Kullanmak istiyorsa ortak olur zaten. Herkesin kesesi ayrı
0 oy
(3,830 puan) tarafından
Şifreyi değiştir bence dediğiniz gibi iyi niyetli olsaydı kullanmazdı 
(10,904 puan) tarafından
Asla beni uzak gormuyor kardeşi gibi görüyor eminim böyle kullanimda da aşıldığını bilmiyorsur
0 oy
(1,003 puan) tarafından
Sorsun söyle bize anlattığın gibi bir kotası olduğunu. Ne diye bu kadar kasıyorsun anlamadım 
(10,904 puan) tarafından
Kasmiyorum çok böyle hafif kalpli bir kiz.naif.ben bunu diyince para vereyim asım ücreti diyecek .almam diyeceğim o zaman durumlar karışacak
(1,003 puan) tarafından
Ya canım sen almazsın şifreyi de değiştirirsen anlar zaten o. Kotası varmış desen kendi kullanmak istemez
0 oy
tarafından
Ya sen onun hala bağlı olduğunun farkında değilmişsin gibi davranarak değiştir şifreyi
0 oy
tarafından
Direkt şifreyi değiştir bence
0 oy
(2,411 puan) tarafından
Eşim değiştirmiş bende bilmiyorum şifreyi de
0 oy
tarafından
Neden ayıp olsun ben onu anlamadim
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Şifreyi değiştir canım. Bence sormaz. Sorarsa da birileri şifremizi kırmış kullanıyormuş bizim kota dolmuş de. Ona şifre girdiğini unutmuş gibi. Ben ilk tasindigimizda ev sahibim de bağlanmıştı. Sürekli YouTube izliyordu bizimki donuyordu sonra ben şifreyyi değiştirdim. Adam bir geldiğinde dedi mi sizin şifre mı değişti? Ben de dedim ki evet ben değiştirdim. Niye dedi. Sen girme diye dedim :))))
0 oy
(10,036 puan) tarafından
Bence soyle yap sifreyi degistir. Sorarsa eger dersinki ya biri giriyo heraldi kota asimi olmus ve asiri fatura geldi bu ay sifreyi degistirdik o  anlar zaten
0 oy
(7,612 puan) tarafından
Arkadasin o kadar hassas iyi kaloli biri olsaydi soylerdi para teklif ederdi bem drwk sifreyi deistirir soylerdim senden baskasi bilmiordu asim olmus die
0 oy
(758 puan) tarafından
Sınırı asmisiz diye eşimle kavga ettik de şifreyi değiştirmiş vermiyor  de 
0 oy
(375 puan) tarafından
Arkadaşına faturanın çok yüksek geldiğini ve ödemekte zorlandığını çocuklara belirli bi saat kuralı koydum her dakika interneti açmıyoruz artık dersin o kadar saf değil ya anlayacaktır ve senden yeni şifre istemeye çekilecektir 

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 693 göst.
16 Mart 2023 Diğer kategorisinde 242819 (984 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 562 göst.
6 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Sebebsizz (137 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 210 göst.
15 Nisan 2021 Diğer kategorisinde 1anneadayi (1,267 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 909 göst.