0 oy
274 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,393 puan) tarafından
Kuzenlerimin çocukları hasta yeğenim hasta şimdi de oğlum hasta oldu sadece ateşleri var hepsinin birbirlerine bulastirmislardir demeyin herkes farklı şehirde yaşıyor sizin çocuklar da da var mi bu durum 

12 Cevaplar

0 oy
(4,430 puan) tarafından
Sadece ateş mi Allah Allah benim kızda öyleydi 3 gün sürdü düştü ama dişte geliyor gibi azilar şimdide benek benek oldu ateşten halbuki fazla da yüksek değildi ateşi 
(2,393 puan) tarafından
Evet ya sadece ateşi var hepsinin ve kabariyorlar sinek ısırmış gibi ateşi düşünce hiç bisey yok gibi oluyo bi cikiyo eklem yerleri falan kabariyor
(4,430 puan) tarafından
O ateşten oluyor bacım da benmkinin çıkmadı daha bilmiyom da 3 gün vardı sonra ateş düştü bı gün sonra kabarmaya basladi
(2,393 puan) tarafından
Enteresan cidden ya geçmiş olsun <3
(4,430 puan) tarafından
Sağol canım benim sizede belki de benimki de öyle bişi dış sandım ben ama sert baya cnku damaklari.istahi.da yok e kaç gündür öyle yavrucaklar❤️
-Reklam-
0 oy
(24 puan) tarafından
Canım sanirim var benim kızımda geçen hafta 41 den aşağı düşmedi ateşi duş ile 39 oldu 3 gün resmen yandi
(24 puan) tarafından
Bizim ilk gün sadece başında vardı 2.gun aksama doğru bedeninde başladı duş ile 39 oldu kabus gibiydi benim kızım 6 yaşında valla son çare fitil attım o kesti çünkü suruplar hiç fayda etmedi
(2,393 puan) tarafından
Evet bizimkinin de ilk başı sıcaktı sonra sadece gövde de kaldı öf ya fitil dende nefret ediyorum
(24 puan) tarafından
Ben bu yaşına kadar hiç ama hiç kullanmadım bunda surup etki etmeyince arkadaşım önerdi çok şükür sadece o iyi geldi uyuttu o gece terledi şu gibi sabaha biraz topladı ama mutlaka salgın var bendede 1 aya yakındır kuru öksürük suan hamile olduğum için ilaçta kullanamıyorum Allah beterinden korusun herkesi inşallah
(2,393 puan) tarafından
Hadi ya çok geçmiş olsun gercekten
(24 puan) tarafından
Tesekkur ederim canım sizede geçmiş olsun sağlıkla kalin
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Ateş yok da öksürük burun akıntısı var hepimizde 
(2,393 puan) tarafından
Geçmiş olsun ya yaza giriyoruz diye mi böyle acaba
(12,494 puan) tarafından
Havalar Bi yaz Bi kış ondan olabilir teşekkür ettim size de geçmiş olsun
(2,393 puan) tarafından
Teşekkür ederim bende
0 oy
tarafından
Ateşle başlıyor salgın 
(2,393 puan) tarafından
Evet ya :/ saçma bir de her yeri aynı derece de değil bi göğsü yaniyor
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Acile gittik bugün oglum virüs kapmış şuan cok kotu :( bisey yemiyor uyuyor hep ateşinlde var
(2,393 puan) tarafından
Ne virüsü bisey dedi mi doktor acaba
(2,297 puan) tarafından
Valla canm bisey demdi ilaç verdi eve gidin meyve verin dedi oglum bsey yemiyor ateş-i düşmüyor
0 oy
(202 puan) tarafından
Benim oğlum 2 gündür ateş öksürük  mahvoldu cocuk
(2,393 puan) tarafından
Off çok geçmiş olsun:(
0 oy
(54 puan) tarafından
Evet benim de kızımda oldu en son enfeksiyon dedi şimdi tedavi surecindeyiz buhar ve antibiyotik veriyorum 
(2,393 puan) tarafından
Geçmiş olsun :(
(54 puan) tarafından
Teşekkür ederim size de
0 oy
(10,957 puan) tarafından
Varmış canım.bizde geçen gün acildeydik.atesi resmen 39.4 u gördü firladim götürdüm.arkadan kusma başladı şimdi de ishal oldu.
(2,393 puan) tarafından
:( geçmiş olsun noravirüs mü acaba sizin ki bizim sadece ates var
0 oy
(2,762 puan) tarafından
Havalar bir iyi bir kötü normal yani. 
(2,393 puan) tarafından
Ben antalyadayim havanın kötü olduğunu hiç görmedim... yine de hastayız salgın belliki
0 oy
(712 puan) tarafından
Hava değişiminden olabilir. Benimde boğazım ağrıyor şuan bı sıcak bı soğuk derken
(2,393 puan) tarafından
Geçmiş olsun
(712 puan) tarafından
Sizede
0 oy
(10 puan) tarafından
Benim kızda aynı ateş şuan yok ama öksürük ve burun akıntısı çok var su gibi akıyor 11 aylık ne yapsam geçer fikriniz varmı ilaca çok bağlanmak istemiyorum ama bronşite de cevirmesinden korkuyorum 
(2,393 puan) tarafından
Buhu diye bisey var aktarlar da onu alıp tavada eritiyorsunuz boncuk gibi oluyor dumanına pamuk tutup çocuğun sırtına koyunca öksürüğe çok iyi geliyo
(10 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim deneyeceğim
0 oy
(3,398 puan) tarafından
Ben de grip olmuşum  1 harftadir geçmedi burda bütün öğretmen arkadaşlarım grip çocukları da hasta

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 297 göst.
5 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Ayparca (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 195 göst.
4 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zoze49maho67 (1,233 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 123 göst.
1 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zoze49maho67 (1,233 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 153 göst.
1 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Kizlarimmmm21 (1,313 puan) tarafından soruldu

380,076 soru

11,377,757 cevap

34,864 kullanıcı

...