0 oy
658 göst.
Diğer kategorisinde (367 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Soru yukarıda 

46 Cevaplar

0 oy
(805 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Düğünüm mükemmel ötesi oldu. Hem gelinlik hem after parti yaptım yani elbise de giydim. Düğün yerim çok güzeldi kır düğünü. Sınırsız ikramlar vs herşeyi yaptık eşimle. Sadece dış çekim olmadi olacağı sırada hamile olduğumu öğrendim ve nasipse oğluşumla olacak. Ona güzel bir anı bırakacağız. 
(367 puan) tarafından
Ne kadar güzel maşallah :)
-Reklam-
+3 oy
(5,811 puan) tarafından
Benim düğün demeye bin şahit lazım cenaze günüm desem daha iyi olur sadece gelinliğim içime sindi beğenerek aldım onun dışında hepsi kursağımda kaldı dış çekim olmadı 
(367 puan) tarafından
Benim de bir sürü aksilik oldu aceleye gelen veya unutulan şeyler oldu ama olsun nasip bu kadarmış diyorum şimdi :)
(5,811 puan) tarafından
Benimki bile isteye mahfedildiği için nasip diyip geçemiyorum
(367 puan) tarafından
Yaa çok üzücü öyleyse kim mahfettin ki bi insan niye böyle bir şey yapar
(5,811 puan) tarafından
Kayınpederim. İnan bende bu soruyu çok sordum hala soruyorum kendime neden?  Neden yapıldı neden her şeyim gözümde kaldı diye ama cevabını bilmiyorum
+2 oy
tarafından
Hic bisey istediğim gibi olmadı hersey içimde kaldı hakkımı helal etmyorum
(367 puan) tarafından
Üzüldüm insanın yaşayabilecekken bişeylerin içinde ukte kalması çok kötü bir şey. Benim de hep aceleye geldi..kuaför fln çok kötüydü
+1 oy
(335 puan) tarafından
Doğru düzgün hiçbir şey yoktu sadece şimdikiler öyle bakınca duygulqniyorum benim niye olmadı diye
(367 puan) tarafından
O his bende de oluyor bazıları kuafördeki hazırlık aşamasını bile (saç makyaj yapılırken giyinirken fln) fotoğrafçı tutup video klip çektiriyorar eveleneli aylar olmuş hala paylaşmalara doyamıyorlar. Benim ise kına gecemde tacım bile evde unutulmuştu :( aklıma geldikçe üzülüyorum ama nasip napalım
(335 puan) tarafından
Kesinlikle ama işte zamanla insanın degmedigini görünce daha çok kahroluyor
+1 oy
(1,198 puan) tarafından
Anli şanli düğüne yapanları görünce üzülüyorum çünkü istedigim gibi düğünüm olmadı. Pandemi zamanına denk geldi. Aslında salonda oluyodu ama malesef salonda eşim istemedi oynama yasak diye. Kına gecem bile olmadı o kadar da beğenerek almistm Kına elbisemi. Eşim sırf kendi oyunu sevmediği için apar topar yaptk düğünü.  Şimdiki aklım olsa kesinlikle salonda yapardm. Bi gelinliğim makyajım güzeldi.  Dış cekimide Nevşehir istiyodm olmadi. O yüzden eşime çok kizginim hu konuda aceleye getirdiği için. Düğün video mu bile izlemiyorum bu yüzden 
(367 puan) tarafından
Bi an kendimi okudum. Benim eşim de oynama dans sevmez o yüzden aceleye geldi. Fotoğraf çekilmekten de hiç hoşlanmaz kasılır. O yüzden hiç anlı şanlı olmadı bizimkilerde hepsinde bir eksik bi şey oldu
(1,198 puan) tarafından
Ayy hilallerin kaderi mi :)) eslerimz ne kadar da benziyor:) benimki de asla sevmez foto çekinmeyi :))
+1 oy
(2,759 puan) tarafından
Ben İslam'a uygun olmasını istedim. Aynen öyle de oldu :) ne gelinlik aldım. Ne düğün istedim. Ne fotofraf çekimi yaptim. Ne altın hevesim vardı. Eşimi ya da ailemi zora sokacak her şeyi geri planda bıraktım. Evden kuranlar okunarak çıktım gittim :) herkes cenaze evi dedi düğünüme. Ama ben dünya cennetine kavuştum. Düğünü düğün olanlar ya boşandılar ya borç batagindalar ya da gecimsizler. Ben bir şey daha öğrendim. Evlenirken bile Allah rızasını gözeteni rabbim yarı yolda koymuyor. Allah herkese en güzelini nasip etsin.
(367 puan) tarafından
Amin. Ne kadar güzel olmuş hem içinize sinmiş.. Valla o kadar şaşalı düğün yapıyor ünlüler 8 9 ayda boşanıyorlar, haklısınız.
0 oy
(12,915 puan) tarafından
ansizin bi sabah gidip evlendim karişmam düğün dernek bıze göre değil
(367 puan) tarafından
O da güzelmiş :)
0 oy
(6,769 puan) tarafından
Esarbim hariç hepsi çok güzeldi eee tabi esarb da berbat olunca çekimde güzel olmadi
(367 puan) tarafından
Benim de makyajı 2 ton koyu yaptılar resmen :D
0 oy
(3,485 puan) tarafından
Baştan aşağı aksilikler ile dolu oldu asla istediğim gibi olmadı 
(367 puan) tarafından
Aynen bu ben dedim okurken :D
(3,485 puan) tarafından
İki tarafta yardım etmeyince kendi çapımızda yaptık eşimle bazen hiç yapmasaydım dedim düğünümde rezil oldum resmen ya
(367 puan) tarafından
Neden hayır olsun niye rezil oldunuz ki gelinlikle düşenler fln oluyor öyle bir şey mi oldu yoksa
0 oy
(7,781 puan) tarafından
Benim sadece çekim hoşuma gitmedi 1 saat içinde dış çekim yapıldı pozlar faan çok demode gibiydi çok güzel pozlar  yapılabilirdi aslında ama ben hangisine yatiseyim fotoğrafçı da çok güzel yonlendirmedi kötü değil ama tam istediğim gibi değil yani bunun dışında valla Allah razı olsun ailelerimiz den hiç bişey içimizde kalmadı aksine ben gerek yok dedikçe daha fazlasını yaptılar 
(367 puan) tarafından
Benim de dış çekim süre yetmedi gecikmeler fln olunca 45dk 1 saat fln sürdü max. Ve çok kötü pozlar bide fotoğrafçı kendini öve öve bitirememişti :))
(7,781 puan) tarafından
Bizim mekan çok güzeldi aslında internetten bakınca harika pozlar vardı fotoğrafçı da sutunyoda albüm örnekleri gösterdi fena değildi aslında eşim de en ucuz burası dedi orayla anlaştık ucuz ama güzel olcak diye seviniyorum hayal kırıklığı oldu daha kayınbabama kalsa sutudyo çekimi olcakti neymiş düğün öğün 3te baslayacakmis kuaför 7de aciyomus ne zaman yetisecekmis 5 dk sutudyoda cekilseymisiz ya lafa bak
(367 puan) tarafından
Iyy bi şeye de karışmasalar olmaz zaten onlara neyse
(7,781 puan) tarafından
Valla ya herşeye müdahale
0 oy
(3,505 puan) tarafından
Şükürler olsun herşey istediğim gibi oldu Rabbim gönlüme göre verdi ben hep düğünümü mevlutlu falan yaparım diyodum bekarken eşimle tanıştık çalgılı olucak demisti ama tam düğün zamanımızda kayınvalidem in babası vefat etti düğünü pandemiden dolayı ertelemistik cenaze için bi daha ertelemeyelim çalgılı olmasın dediler ve mevlutlu oldu herşey şükür çok güzeldi 
(2,269 puan) tarafından
Maşaallah  Ne güzel olmuş
(367 puan) tarafından
Ne güzel❤️
0 oy
(91 puan) tarafından
Korona zamanında oldu düğünüm bir kere erteledik yasaklara tekrar takılmadan yapabildik şükür pamdemi şartlarında iyi de oldu aslında sadece düğün yerini süslememiştik ben masraf açar gibi olmayayım diye eşime söylememiştim sonra konuşurken organizasyon tutsaydık falan dedi hatta oyüzden demediğime bin pişman oldum bide çekimim acele olmak zorunda oldu keşke kına gecesinin olduğu gün yapsaymışım gelin alma falan olunca koştura koştura gittik eve eşimin ailesi şehir dışında konvoya yetişmişti bi saatlik yola :)) 
(367 puan) tarafından
Ben de masraf açmamak için daha uygun fiyatlı olan gelinliği aldım ama içimde o daha güzel pahalı olan gelinlik kaldı :) eşim de istediğini alabilirdin demişti sizle benziyoruz :))
(91 puan) tarafından
Öyle deyince gelen pişmanlık hissi çok kötü dimi:)
(367 puan) tarafından
Evet valla o an için ne gerek var dedim ama şimdi olsa parası neyse ne en güzelini alırdım sanırım çünkü yıllarca fotoğraflarda kalıyor
(91 puan) tarafından
Aynen öyle geri gelmiyor gerçi huzurluyuz şükür gerisi boşta
0 oy
(3,609 puan) tarafından
Gelinlik,kuafor,cekim istedigim gibi oldu ama dügün no no no cunku pandemi dönemi bolca yasaklar olunca adam akilli bi düğün olmadi bi kina gecesi bi duali sohbetli yemek töreni o kadar 
(367 puan) tarafından
Düğün çok da önemli değil aslında 2 günde biten bişey sonrası önemli esas. Ama işte insan ömür boyu unutamıyor :)
0 oy
tarafından
Öyle hevesim yoktu beklentim de normal düğün oldu tek fark ben çok oynadım 5 senenin sonunda olması imkansız sayılabilecek beraberlik evlilikle sonuçlandı resmen en çok benim oynamam lazım diye oynadım tek pişmanlığım da gelinliği keşke 20 kg secmeseymisim 
(367 puan) tarafından
Ahaha 20kg de fazla olmuş :) olsun valla çok güzel yapmışsınız ❤️
tarafından
Omuzlarım ağrıdı kollarimi kaldiramadim ertesi gün dış çekimde bile fotoğrafıci dedi senin kadar azimlisini görmedim hiç sesin çıkmıyor topuklularla dağ köyünde çekim oldu topladım eteğimi tırmandım sırf boncuk işiydi hiç düşünmemişim onkadar ağırlığını
0 oy
(287 puan) tarafından
Hiç bişey istediğim gibi olmadı içimde kaldı 
(367 puan) tarafından
Benim dee :/
0 oy
tarafından
No no no no no
0 oy
(9,134 puan) tarafından
Düğün haric hepsi çok güzel oldu istediğim gibi 
(367 puan) tarafından
Düğünde ne oldu ki
0 oy
(3,066 puan) tarafından
Hiçbir şey istediğim hayallerimdeki gibi asla olmadı eşime eşimin tarafına hakkımı helal etmiyorum içimde ukte kaldı hepsi..
(829 puan) tarafından
Benimde öyle para yok diye diye hiçbir şey almadılar benden sonrakilere maşallah doktorduler
(3,066 puan) tarafından
Öyle oluyor zaten hep nasip kısmet artık ne diyelim
(829 puan) tarafından
Hakkımı asla helal etmiyorum çıksın onlardan o kadsr çok ağrıma gitti mi şimdi gelen gelinlere yaptıklarını görünce parasını bizden alıyorlar bi de
(367 puan) tarafından
Mesela size yapılmayan ne yapıldı onlara? Altın fln mı
(829 puan) tarafından
Bana söz verilen hicbirsey yapılmadı kimse destek çıkmadı . Bizde kız tarafı para ister çeyiz ama ailem istemedi dediler biz hiçbir şey istemiyoruz kızımızın herşeyi alınacak onlarda tamam dedi . Bulaşık Makinesi alınmadı bana dış çekim olmadı sözümde ne kuaför e götürdüler ne de organizasyon vardı bı elbise alındı bı yüzük altınlarım da istediğim gibi olmadj . Kimse destek çıkmadığı gibi düğünde takılanları kaynım ile kaynnam aldı sizin borca vereceğiz diye kayınpeder in arabasını sattılar güya onu da borcunuza verdik diye onu da bize kitlediler biz 3 seneye yakın adam akıllı alınmayan eşyaların ve bize destek çıkıp diye hava attıkları şeylerin parasının borcunu ödedik
0 oy
(7,959 puan) tarafından
Kına gecem dört dörtlüktü düğünüm de kuaför hiç güzel yapmadı ve dış çekim olmadı bunlar içimde kalmış
(367 puan) tarafından
Benim de kuaför makyajım aydınlık olsun dememe rağmen beni 2 ton esmer yaptı bide kapalıyım beyaz başörtüyü yüzüme dolayında daa da esmer gözüktüm. Kirpiğimi de aşırı abarttı. Söktürmeye kalksam geç kalacaktım :/
(7,959 puan) tarafından
Bende aynı şekilde sözde porselen makyaj ama inanki evde yapsam bin kat iyi olurdu ki makyaj yapmayı hiç bilmem de
0 oy
tarafından
Her şey istediğim gibi oldu.
(367 puan) tarafından
Ne güzel :)

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 287 göst.
0 oy
32 cevap 1,203 göst.
1 Mart 2020 Aile kategorisinde Öyküm* (1,455 puan) tarafından soruldu
+1 oy