0 oy
152 göst.
Diğer kategorisinde (1,632 puan) tarafından
Kahvaltı bulasigm duruyor mutfakta yemek yapmak istemiyor canım çocuklara bakmak istemiyorum çocuğun ödevi var yaptırmak istemiyorum eşim gece çalışıyor bir sürü ütü birikti temizlik yaomam lazim birini alalım diyorum eşime temizliğe geldin diye eve kimseyi sokamam diyor benim canım iş yapmak istiyor ama gücüm yok halim dermanım yok.o kadar kötü bı psikolojideyim ki 

1 cevap

0 oy
(2,539 puan) tarafından
Neden eve kimseyi sokamazmış 
(1,632 puan) tarafından
Yabancı insanın ne işi varmış evde o yardım edecekmiş bana temizlik yaparken çorabını kaldırmaz iş yapacak bide güya
(1,632 puan) tarafından
Maddi gücüm olsa bir gram düşünmem sormam ona bile haberi bile.olmaz eve birini aldigimi ama.lara ondan çıkacağı için kalıyorum boş boş
(2,539 puan) tarafından
Esim de birkaç kere blyle bir şey demişti bana kimden ne duyduysa kim öğütlediyse ilk karşı çıktığında nooluyo yani falan diye tepki gösterip gerekli bir şey olduğunu anlata anlata kabul ettirdim. Çünkü zaten beceriksiz bir insanım ve ev temizleyemiyorum asla.
Ayrıca dinen de eş yardımcı sağlayabilecek maddi imkana sahipse ayda 1 bile olsa yarim gün bile olsa sen ihtiyaç duydukça o yardımcı imkanını sunmak zorunda sana. Çünkü kadın ev işi yapmak zorunda değil. Kadının dinimizdeki görevi bu değil. Çocuk emzirmek zorunda bile değil. Bunları yapıyorsa ibadete giriyor ve hatta yaptığı ev işleri için kocasından para isteyebiliyor. Yaptığı her iş için maddi bir fiyat bicebiliyor.
Her konuda dini şeylere dayanırlar ama bunları bilmezler aaaahhh ahh....
(1,632 puan) tarafından
Ya yaz kıs büyük temizlikte bile alsa razıyım kaynanam genç ama.is yapamıyor kendi annem çalışıyor onun işi başından aşkın söylemiyorum ona iş yaptığımı işinden oluyor.kendimi ovmuyorum ama iş yapmayı çok seviyorum çok da.guzel ve temiz yaparım ama.kendi başıma halim yok bitiremem günler.surer 1 günlük is
(2,539 puan) tarafından
Valla masaallah size o zaman ev işi yapmayı sevmek bir lüks bence sindi hamileyim doğurunca mecbur gubluk temizlik ve ev düzenini yapmam.lazim.ki çocuk sağlıklı bir ortamda yaşasın bebek.yokken b.kun içinde yaşıyorduk:(
(1,632 puan) tarafından
Şuan canım resmen hali yıkamak balkon yikamak cam silmek istiyor köpük köpük deterjanlı çamaşır sulu aseriyorum sanki :)
(2,539 puan) tarafından
Ay harikasın gerçekten:D keşke biraz bende de olsa
(1,632 puan) tarafından
İşten asla kaçmam biri bile dese su işimi gör diye seve seve giderim öyle bı iş enerjisi var üzerimde gece çocuklar uyuyunca işimi yaparim kahve içerim kafa dinlerim diyorum.onlar uyuturken benim de uykum geliyor.isin sonu yatakta uykuda bitiyor ertesi güne bir sürü iş
(2,539 puan) tarafından
O zmaan size bugün nazar değmiş boşverin işi şimdilik biraz kafa dinlemeye çalışın bi kahve çay bir şey için ya da yatın uyuyun sabaha düzelirsiniz bence insaallah
(1,632 puan) tarafından
Çocuklar uyumadan yatamam hâlâ uyanıklar maalesef
(2,539 puan) tarafından
Allah kolaylık versin canım
(1,632 puan) tarafından
Amin teşekkürler
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 167 göst.
2 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Prenses2 (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 163 göst.
5 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Derya deniz (612 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 243 göst.
11 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Mevah (1,632 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 298 göst.
7 Ekim 2022 Aile kategorisinde Deniz-133 (55 puan) tarafından soruldu

399,464 soru

11,949,057 cevap

36,105 kullanıcı

...