0 oy
37 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,079 puan) tarafından
Kızlar kızımda sürekli geniz akıntısı oluyor 13 aylık olacak.  Geniz eti var ve bu sebeple ağzı hep açık uyuyor horluyor. Hastalanmayan çocuk diye sayfa var süt ve süt ürünleri geniz akıntısı yapiyor diyor. Vermiyorm da zaten süt. Ama her ay mutlaka burnu akıyor tıkanıyor gece uyuyamıyor. Bebekleri böyle olan hanımlar ne zamwn geçti ve neler yaptınz. Okuduğum kadarıyla  4 5 yaşına kadar geciyomus . KBB a götürmüştüm yine goturcem umarm büyüme yapmaz. Kulağa tüp falan takıyor larmis Okuduğum kadarıyla. Sizin bebeklerin geçti mi hanimlar

1 cevap

0 oy
(1,535 puan) tarafından
Bi sayfa vardi arı urünleriyle geçebiliuor geniz akintisi diye. Apiterapi turkiye diye. Arinin sutu poleni mamasi vs hepsini karisim yapiliuor ekstra propolips kilullaniliyor geciyormus kuculuyormus geniz akintisi. Bi bakin derim. Arı urunlerinden zarar gelmez alerjisi yoksa. Nerden biliyosun dersen benim kizimin da geniz akintisi oluyodu surekli hasta ve horlardi. O dedigin sayfada sut vs vermeyin dendi bi sure sonra gecmisti. Pekmez sut sekerli gidalar aburcubur falan. Yedigi kekte bile sut olmicak. Bi arastirin isterseniz
(1,079 puan) tarafından
Evet bende abur cubur vermek istemiyorum ama malesef eşim ve ailesi veriyor
(1,535 puan) tarafından
Onlari birakmadigi surece sikinti canm herkesle konus tepkini koy. Ameliyata kadar gider
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 156 göst.
0 oy
2 cevap 69 göst.
24 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birhilall (1,079 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 230 göst.
15 Ocak 2024 Aile kategorisinde Poyrazsmom (435 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 75 göst.
15 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Esra Yagmur (1,070 puan) tarafından soruldu

379,192 soru

11,350,928 cevap

34,820 kullanıcı

...