0 oy
741 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Evliliğinizde mutlumusunuz iyiki evlendim çok mutluyum diyomusunuz 

38 Cevaplar

0 oy
(5,952 puan) tarafından
Rabbime şükürler olsun iyiki eşim iyiki evlendim esimle yeniden dunyaya gelsem yeniden eşimle rabbim basimdan eksik etmesin❤️❤️❤️❤️
-Reklam-
0 oy
tarafından

Evli mutsuz çocuklu hayatım üç kelime :angel:

0 oy
(15,840 puan) tarafından
Çok şükür elbette ufak tefek sorunlar oluyor ama cozulmuycek kadar degill❤️
0 oy
(5,551 puan) tarafından
Çok şükür Rabbim ağız tadımızı bozmasın tabi ki bizimde oluyo sorunlarımız ama üstünden kavga dövüş bir şekilde geliyoruz:D yine olsa yine eşimle evlenirim ama bazı şartlarım.olur herşeyi kabul etmem 
0 oy
(365 puan) tarafından
Her ne kadar romantik biri olmasa da çok düşüncelidir eşim ve komiktir. Evet mutluyum elhamdülillah. İyi ki onla evlenmişim ❤️keşke çok daha erken tanışıp evlenseydik
0 oy
(10,514 puan) tarafından
Elhamdülillah. Ben razıyım Allah da razı olsun inşallah 
0 oy
(7,331 puan) tarafından
Yani evet her evlilikte olduğu gibi sorunlar var onlarda aile içinde değil ama eşimin ailesi yüzünden o da önce haftada bir gidiyoduk şimdi eşim 2 hafta vardiyalı 2 haftada bir gidecez napiyim eşim için bazı şeyleri görmezden gelirim gerektiği yerde konuşurum eşimden evimden cocugumdan huzurumdan çok mutluyum elhamdülillah 
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Bazen birbirimize girsekte iyiki eşimle evlenmişim yine olsa yine onu severdim, evlenirdim. Gerçi bizde evliliğe ikna eden eşim oldu bana kalsa hiç farkedemezdim onu ☺️☺️☺️❤️❤️❤️❤️
0 oy
(7,446 puan) tarafından
7 yıl oldu bir an bile keşke demedim iyi ki dedim hep Allah keşke dedirtmesin başımdan eksik etmesin ❤️
0 oy
(3,504 puan) tarafından
Demiyorum bir mutlu olduysam on ağladım 
0 oy
tarafından
Rabbim ayakkabısını kapimdan gölgesini başımdan eksik etmesin inşallah ❤️
0 oy
(8,499 puan) tarafından
Çoraplarını makinaya atsa başka bir şikayetim kalmıcak yinede çok şükür bin şükür diyorum canım 
0 oy
tarafından
Evlendim çok mutluyum. Allah’a çok şükür iyi ki eşimle evlenmişim. Dünyaya bir daha gelsem yine eşimle evlenirdim. Eşim ve ailesi akrabaları hiç beni zorlamadılar hayatımda hep eşimle ve ailesiyle birlikteymişim gibi hissediyorum hep. 
0 oy
(341 puan) tarafından
Çok şükür eşimle mutluyum yine olsa yine evlendirdim ama ev üstü olunca keşke hiç evlenmeseydim diyorum ayrı eve çıkmak istiyorum ama eşim beni hiç dinlemiyor söylediğim zaman benle dalga geçer gibi gülüyor keşke hiç ama hic evlenmeseydim 
0 oy
(15,378 puan) tarafından
Şükür mutluyum. Ama bugünlerde eşime kızgın olduğum.icin bunu soylemiycem☺️☺️☺️
0 oy
tarafından
Değilim ama çok kötü bir evliliğim de var diyemem sadece mutsuzum eşimle anlasamiyoruz 
0 oy
tarafından
19 snee oldu cnm iyi günde oldu kötü günde çok şükür iyiyiz genel olarak
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Cok sukurki mutluyum rabbim.kimsenin dirligini bozmasin❣

İlgili sorular

0 oy
45 cevap 573 göst.
7 Haziran 2022 Aile kategorisinde Zehrabnm (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
50 cevap 2,608 göst.