0 oy
98 göst.
Aile kategorisinde (732 puan) tarafından
Kızlar herkese selammmmm. Belen bilir benim butiğim var 1.5 yıl önce açtım zaten bu işin içinde çalıştım geliştirdim Kendimi. Açarken borç ile açtım şuan çok şükür borç var ama her şekilde ödemelerim felan yapıyorm. Ben biraz büyük oynamayı seviyorum riski seviyorum olsa da olmasa da yapacak diyorm ilerde keşke yapsaydım demek istemiyorum ve çok büyük rakiplerm var ama ben buna takılmıyorum herkesin rızkı ayri. Ben ürünleri oturduğumuz şehirde ki toptancılardan alıyorm bu da kârcinin kârcisi oluyor olay ben İstanbula gitmeyi kafaya koydum gidip oradan alayım hem  uygun olur hem de müşteri de uygun fiyattan yararlanır müşteri kazanırım diyorm zaten her ay yüklü mal alıyorm butiğime bu ay ya da diğer ay İst gideyim diyrm ama eşim biraz hayır felan der onu ikna etmem lazım sizcede mantıklı değil mi 

2 Cevaplar

0 oy
(2,393 puan) tarafından
Butigin İnternet mağazası var mi biz de bakalim
(732 puan) tarafından
Evet var canm Instagram hesabında shopier hesabım var orada var. Smbutik.38
(2,393 puan) tarafından
Instagrama baktım da instagramda butikceycey var onu bi incele bence o tarza geçersen satışların daha çok olur
(732 puan) tarafından
Canım benm internet sitem yeni bu aralar aşırı yoğunum yavaş yavaş ürün yüklüyorum ve bir de internette girmeden önce burada ki satış yerimde bu tarz giyen yok o yüzden bu tarz getirmedim ama internete biraz daha ağırlık vereceğim inşallah o zaman benm aklidma ki de bu tarz
-Reklam-
0 oy
(4,430 puan) tarafından
İstanbul'u bilmiyorum bacı ama Bursa'ya da bı bak burda tekstil ve toptancı daha coksen nerdesin ki
(732 puan) tarafından
Ben Kayserideym canm evet bursa Antep İst buralarda fazla var teşekkür ederim canm bu arada
(4,430 puan) tarafından
İstanbuldab daha uygun olabilir belki piyasaya hakim değilim ama sen daha iyi bilirsin yine birde Instagram herkes kullanmıyor misal kendine bı interner sitesi kur ve ya Trendyol iş ortagi ol sadece kapalı bayanlar için değil de herkese hitap edecek şekilde yap siteyi yavaş yavaş olur tabi bu bı zaman geçer çocuk eklersin içine tabi reklam da lazım büyük oynamak istiyorsan yaparsın ama baya bı cbalamak büyümek için Allah yolunu açık etsin❤️
(732 puan) tarafından
Amin inşallah canım, bende hem tesettür var hem açık var ama dediğim gibi en büyük etken coğrafi yada kesimle alakalı evet biraz zaman alacak ama ben internete daha ağırlık vermek istiyorum şuan onun için çalışma vs yapıyorum trendyol hesbaim var fakat kapattım orası tamamen sömürüyor o yüzden reklam vererek ve  kendi internet sitemi kurmayı düşünüyor
(4,430 puan) tarafından
Evet daha mantıklı arada insan olmasın kendi sitende kafana göre duzenlersin butigin yine oraya ne hitap ediyorsa onu sat yine napcan gitmeyen mali alıp haklisin
tarafından
Hangi mahalledesiniz

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 208 göst.
21 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,183 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 102 göst.

381,092 soru

11,408,955 cevap

34,946 kullanıcı

...