0 oy
83 göst.
Diğer kategorisinde (1,210 puan) tarafından
Merhaba sütü kestiğinizde ne kadar süre de süt bitti göğüsunuzde  ilk gün daha göğüslerim çok doldu ağrıyor ne yapabilirim evde çabuk bitsin diye yapılacak birşey var mi

3 Cevaplar

0 oy
(2,762 puan) tarafından
Benim kestikten sonra 8 ay daha devam etti. Ağlayan çocuk görsem sütüm iniyordu. Umarım öyle olmaz seninde. Sonra ilaçla kesti doktor.
(1,210 puan) tarafından
Umarım kolay olur süreç
-Reklam-
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Burda adaçayının süt kesme döneminde tüketildiğini duymuştum.  Allah kolaylık versin.
(1,210 puan) tarafından
Teşekkürler deniyecem
0 oy
tarafından
Benim hala da arada gelir 2 aydır kestim tam çekilmedi ben sadece sertliği gitsin diye maydanozu kaynatıp suyunu içtim limonu ikiye bölüp masaj yaptım sıcak su ile masaj yaptım azcıkta sağdım ki öyle rahatladım biraz çok şişti ağrısı çok kötü oluyor 
tarafından
Ben masaj yapıyordum limonla çok iyi geliyordu emmesin diye değil canim 23 aylıkken kestim 25 aylik şuan
(1,210 puan) tarafından
Anladım canım ben kötü tad alıp bıraksın diye sürüyorum ama iyi geliyorsa dediğin gibi de yaparım 19 aylık benimki vicdanim hiç rahat değil ama çok çok zorluyor yapışıkti hep
tarafından
Inanki benimde öyleydi canım ama mecbur biraktirdim çünkü yemek yemiyordu hep memeye guveniyordu şimdi azcikta olsa yiyor ama kuş kadar iki lokma yer kaçar
(1,210 puan) tarafından
Benimki de öyle canım ne uyur gece ne de yemek yer inşallah böylesi daha hayırlı olur bizler için
tarafından
Amin inşallah canim benimki uyku sorunu yok çok şükür ama yemek yememesi aşırı üzüyor beni

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 338 göst.
28 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Nerosahmet (690 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 93 göst.
16 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elif&hanim (5,492 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 127 göst.
0 oy
5 cevap 88 göst.
22 Ocak 2022 Aile kategorisinde Mervela (7,280 puan) tarafından soruldu

381,234 soru

11,412,937 cevap

34,956 kullanıcı

...