0 oy
146 göst.
Diğer kategorisinde (2,804 puan) tarafından
Bilen bilir ben müstakil evde oturuyorum işte karşı eve de 2 çocuklu biri satın aldı oturuyor çocukları konuşma sorunu ve acayip hırçın, 4 ve 3 yaşlarndalar neyse 4 yaş olan bnm oğlumu dövüyor elid ebaya ağır şak diye yapıştırıyor durduk yere 2 yaşnda bnm oğlm kapıda toprak var oynuyorlar kendi oyuncağımızı çıkaramıyorz bunun için ağlıyorlar ve kafalarını betona vuruyorlar kendi oyıncakalrınıda paylaşmıyorlar bu sefer benm oğlm üzülüyor oyun istiyor birlikte ama snra dövüyorlar oğluma oraya gitme seni sevmiyorlar dövüyorlar diyorm yok sevecekler diyor oyuncaklar diyor eve faln gitme yok onu kestik, sadece kapıda görüyoruz birbirimizi bnde eşime dedm çocuk şak şak tokat atıyor durduk yere Bi gün bnde fena tokatlıycm dedm beni haksız buluyor çocuk diyor ee çocukta ava çocukta ama diyorm küfür etti ki sürekli ağzı bozuktur zatn annesin yanında anneme küfür etti a.m dedi bnde al çok meraklıysan anan burda al a,m, yap dedm yani ben ne anlatıyorum adam bana hakaret ediyor sinirlerim bozuldu duvara anlatıyorum sanki bide haklıymış gbi küfür ediyor, 

4 Cevaplar

0 oy
(2,587 puan) tarafından
Arayi kapatamiyor musunuz ? Anlamadım cocuk mu küfrediyor esin mi ? 4 yaş herseyi anlayabilecek bir dönem ama maalesef işte her çocuk aynı yetişmiyor maalesef.  Çocuğunu yanliz çıkarma sende başındayken çıkar diğerlerine de yaklastirma 
(2,804 puan) tarafından
Ev kira yoksa direk duvar örer yada Bi şekilde kapatırdım etrafı, bensiz asla tek dışarı çıkarmyorm zatn çoculaşr dövmese sorun yok durduk yere vuruyorlar yanlarına götürmek istemiyorum zatn bnm oğlan istiyor onlarla oynamayı onlarda laf anlamıyor, kfür eden de eşim oldu bnm Altan almayacağını biliyor hayla konuluyor
-Reklam-
0 oy
(6,827 puan) tarafından
Geçen eşim bir iki küfür etti hayırdır dedim noluyoruz iş değiştirdin ortam mi bozdu seni dedim hiç sevmem bi de anneye küfür mü edilir saygısız çocukların anneleriyle konuşsana canım kocan belli camis laftan anlamaz 
(2,804 puan) tarafından
Ya eşimn konuşmasındna 2 kelimede bir küfür var düzgün konuşmayı öğretemedim zatn,,, başkalarını savunması beni çileden çıkardı
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Vallaha çoçuk diye bişey yok kavukta büyümedi sonuçta iyi çocuk küçük diye susalım bu eşleri hiç anlamıyorum benim kızımında konuşma sorunu var 3 yaşında asla vurmaz hatta vuran olunca bana bakar üzülürüm ama biz öyle yetiştirmedik evet hırçın sadece bişeye hayır de fırlatır 
(2,804 puan) tarafından
Dövmezseler sorun olmayacak da dövüyorlar, işin şu yanı bnm oğlum içten üzülüyor evde canavar
0 oy
tarafından
Komşu çocukların için birşey diyemem ama ikinizin muhabbetleri çok seviyesizce o terbiyesiz terbiyesiz sen niye onun gibi davranıyorsun hiç hoş değil hele Bi bayana hiç yakışmıyor 
(2,804 puan) tarafından
Başkalarını savunduğu için sinirlerim bozuldu
tarafından
Üslubü zaten iğrenç ama başkasını savunmamış baştan savmış ha onlar da çocuk o kısma ben de katılıyorum ama çözüm o değil.. Hiç de hoş değil
(2,804 puan) tarafından
Arada çok şey söyledi bn daha uzun yazmim diye kısa kestim,, ben kapıya oyuncak çıkaramıycam çocuğu da çıkaramıycam onlar inek salar gbi salsın üstüne bnm çocuğu dövsün ler anaları bıkmış artık yapma deme yok üstüne gülüyor bnde çıldırıyorum kendi kendime üstünde eşim böyle yapıyor

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 362 göst.
21 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 203 göst.
16 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Baharyagmuru00 (1,072 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 576 göst.
13 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Eso han (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 256 göst.
8 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Eso han (120 puan) tarafından soruldu

378,253 soru

11,321,394 cevap

34,765 kullanıcı

...