0 oy
73 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (12,958 puan) tarafından
Hanımlar bu sene kendimize derin dondurucu almak istiyoruz üç kişilik bir aileyiz çalışıyoruz kışlık hazırlığı yaparız. Pratik şeyler olur elimizin altında diye baktım biraz araştırdım geneli F  veya E sınıfı çok mu elektrik yakıyor sizinkiler. Bir de kaç kişilik aile kaç çekmece kullanıyor yazarsanız sevinirim marka model tavsiye eden olursa da sevinirim

3 Cevaplar

0 oy
(123 puan) tarafından
Ben bekonun derin dondurucusunu kullanıyorum dört senedir 290 lt 7 çekmeceli A++ oldugu için elektiriğe aşırı bir farkı olmuyor ben memnunum, kaç çekmece oldugu kişi sayısıyla alakası yok bence ne kadar çok alan olursa okadar iyi ilerleyen zamanlarda o bile yetmiyor, biz iki kişiyiz eşim ve ben ama dolabın içi full dolu yetmiyor bile yani herşeyi atıyorum buzluğa
(12,958 puan) tarafından
Yerimde çok uygun değil o yüzden küçük bir şey alayım diye düşündüm ben ortada kalacak çünkü
(123 puan) tarafından
Sen bilirsin tabi benimde yerim yok balkonda duruyor benimki :)
(12,958 puan) tarafından
Linki var mı canım bakayım bir yorum içinde teşekkür ederim:)
-Reklam-
0 oy
(6,785 puan) tarafından

A +++  bunlar az yakar  canım. Benim ça.makinam böyle, tv m  ler buz dolabı artısız fena cep yakıyor:ermm: 

(6,785 puan) tarafından
Benim yok ama bilenler gelir inşallah.
(12,958 puan) tarafından
Ben de buna dikkat ediyorum ama netten baktım baktığım modellerin çoğunda e veya f yazıyor çoğunluk neden düşük enerjili anlamadım
(6,785 puan) tarafından
Ürün yorumlarına bak. Memnun var mı yok mu
0 oy
tarafından
Ben Samsung'un derim dondurucusunu aldım canım. Çekmeceli olanı.

Zaten Samsun'da tek model o vardı.

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 122 göst.
0 oy
10 cevap 188 göst.
0 oy
17 cevap 219 göst.
0 oy
1 cevap 68 göst.
24 Ekim 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde ozlemyc (395 puan) tarafından soruldu

379,363 soru

11,355,669 cevap

34,832 kullanıcı

...