0 oy
41 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (641 puan) tarafından
Dolabım küçük geliyor. Kurban falan kesmiyoruz ama barbunya biber dolması koyuyorum bide işte taze fasülye falan var bunlar için değermi difriz almaya.

Yada elinde olan memnun kalan varmı marka önerir misiniz. Enerji tasarrruflu istiyorum 

3 Cevaplar

0 oy
(10,114 puan) tarafından
evimde yerim olsa alırım. hatta yer yaratmaya çalışıyorum :) bazı şeyleri buzluğa koymak iyi oluyor. tamam mevsimindeki gibi olmuyor ama kolay yemek oluyor. 3 çekmeceli benim buzluk, 1 katı et, diğer katı sebze en üst katı da meyve, kemik suyu, börek vs yaptıysam o.

ha dondurucum olsa börek, pasta, mantı, içli köfte Allah ne verdiyse koyarım. evde küçük çocuk varsa bence kurtarıcı. 
-Reklam-
0 oy
(11,597 puan) tarafından
Valla brn kullamiyorum. Regal markasi kayinvalidem almisti saolsun hediye. Ben tereyagi yaptiriyorum 5 6 top koyuyorum. Ekmek ufalar atsrim. Sogan dograr atarim. Kabak ispanak dolmalik biber carliston taze fasulye bezelye. Sarimsak. Et suyu tavuk suyu. Kofte. Aklina ne gelirse atiyorum yani. Rendelenmis elma :) koz patlican biber. kullaniyorum yani. Kislik çok yapiyosan lazim oluyo evet
0 oy
(4,371 puan) tarafından
Gereksiz bulan ben yazin aldım şimdi diyorum ben onca şeyi nasıl sığdırmışim dolaba şimdi derin dondurucu da ağzına kadar dolu :) 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 125 göst.
20 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 89 göst.
27 Ağustos 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Ankakusuu (596 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 148 göst.
0 oy
3 cevap 100 göst.
11 Mayıs 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Birbalannesi (15,751 puan) tarafından soruldu

399,851 soru

11,960,193 cevap

36,128 kullanıcı

...