0 oy
123 göst.
Diğer kategorisinde (1,138 puan) tarafından
Ya bugün ücretsiz baro avukatı için başvurdum.arkadas resmen ugrastirmak için yapıyorlar ya.e devlette zaten hangi bankalarda hesabım var görünüyor.

Bana diyorlar ki 18 tane bankanın hepsine gidip,hesabın olmayanlarda  kase imza alacaksın.

Olanlardan da son 6 ay dökümü alacaksin diyor.

Nasıl etcez bu işi.tek tek 18 tane bankayı gezip bankanizda hesabım olmadığına dair kağıt istiyorum mu demem gerekiyor 

5 Cevaplar

0 oy
(2,105 puan) tarafından
Başka bi avukata danış bence öyle saçmalık mı olurmuş 
(1,138 puan) tarafından
Avukata danismadim baroya gittim ücretsiz yardım için.gercekten de saçmalık yani nasil ugrasmayim bununla
(2,105 puan) tarafından
Ben boşanma için almıştım ama bizimki anlaşmalı olduğu için avukat kimdi mahkeme salonunda var mıydı onu bile bilmiyorum valla hiç böyle bir istekte falan bulunmadılar
(1,138 puan) tarafından
Anlasmalida olmuyor zaten de çekişmelide de bu da yeni çıkmış şaşırdım kaldım
(2,105 puan) tarafından
Valla bilmiyorum canım babam ilgilendi herşeyle ben bi imza attım bide hakim karşısına çıktım :))
-Reklam-
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Hiç duymadım ablam da almıştı avukat böyle bir şey ıstenmedı
(1,138 puan) tarafından
Çok saçma geldi ya.hesabın olanlardan doküman istese tamam da olmayanlardan da imza istiyor şaka gibi
0 oy
(492 puan) tarafından
Canım ben kadın sığınma evinde kalıyordum benden hiç birsey istemediler hatta kagit götürdüm sıra dahi beklemedim ama o kadar bankadan istemezler sadece tapudan isterler diye biliyorum 
(1,138 puan) tarafından
Yok ya adam özel olarak belirtti bu bankalardan hesabın olanlardan 6 aylık doküman.olmayanlardan hesabının olmadığına dair imza istiyoruz dedi
0 oy
(1,138 puan) tarafından
Avukat olmadan kendim açsam beceremez miyim acaba ya bı an önce açmak istiyorum
0 oy
(1,824 puan) tarafından
Fakirlik belgesi aldınız mı alırsanız bunları istemiyor diye biliyorum 
(1,138 puan) tarafından
Vermiyor.muhtara gittim.dedi önce baroya gideceksin belgeler verecek başka bankalarla ilgili vs de belgeler istiyorlar dedi.gittim onlar da.sosyal yardımdan yardım almadigima dair bir de belediyeden yardım almadigima dair belge istedi.bir de liste verdi işte tam 18 tane banka.bunlari da hesabın olanlardan doküman olmayanlardan olmadığına dair imza kaşe alacaksın dediler

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 120 göst.
17 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,016 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 29 göst.
12 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Zannan (537 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 280 göst.
0 oy
4 cevap 201 göst.
10 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Ht (2,089 puan) tarafından soruldu