0 oy
457 göst.
Diğer kategorisinde (2,369 puan) tarafından
Bundan 11 ay önce kuzum amaliyat oldu şuan iyi ama çok şükür elhamdülillah ama 

Ben atamıyorum biri sorsa yada çocuğa bişey dese gözlerimden akıp geliyor kulaklarından amaliyat oldu dayanamıyorum o an bilmiyom onu nasıl verdim oraya şimdi düşündükçe nasıl diyorum 

Nasıl ağlayacağım bu arada 20 aylık bile değildi oraya gönderdim de adını bile diyemiyorum soğuktu buz gibiydi

11 Cevaplar

0 oy
(3,676 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun düşünme bak sağlıklı şekilde yanında herkesin başına her şey gelebilir o yüzden şükredip çocuğuna sıkı sıkı sarıl kendine zehir etme tabi ki zor şeyler ama rabbim her şeyin en hayırlısını versin hepimiz için 
(2,369 puan) tarafından
Allah razı olsun bitanem haklısın
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım çok şükür atlatmış ama artık kemdini düşünüp düşünüp üzme 
0 oy
tarafından
Allah daha beterinden korusun 
0 oy
(1,135 puan) tarafından
Canım öncelikle cok geçmiş olsun insan yavrusuna hic kıyamaz ama sağlığına kavuşması için ameliyat olmuş üzme kendini Rabbim beterinden korusun 
0 oy
(13,038 puan) tarafından
Sağlıklı ya yanında ya bu her aklına geldiğinde o mis gibi kokusunu içine çekip çok şükür yanımda ve sağlıklı de 
0 oy
(323 puan) tarafından
Benim kızımda doğduktan 4 gün sonra küveze alındı 1 hafta yattı çok zor bi dönemdi ambulansla gittik hastaneye ne zaman ambulans görsem aklıma o gün gelir. Kızım ne zaman hasta olsa hastaneye gitmem gerekse kızımı elimden alıp yatıracaklar korkusu yaşıyorum. Kolay geçmiyo evlat çok başka. Çok fazla düşünüp kendinizi yıpratmayın rabbim sağlık versin bi daha göstermesin.
0 oy
(17,761 puan) tarafından
Geçmiş olsun bende aynıyım benim oğlum iki aylıktı anjiyo oldu evlat canının en tatlı yeri işte
0 oy
tarafından
Niye böyle şeyi düşünüp üzülüyorsun sonuçta çocuğun iyiliği için vermişsin 
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Ciger işte kardeşim piknikte gözünü yaktı onu kucağıma alıp nasıl kostum daha 15 yaşında bilr yoktum oda 2 yaşında falandi feryat figan hastaneye götürmeye çalışıyoruz hastaneye yetiştik acil ameliyata aldilar ömrümüzden ömür gitti cok sukur atlattı simdi 14 yaşında gel görki unutamadık ikide evladım var rabbim hepsini korusun 
0 oy
tarafından
3 günlükken ıkı gün küvezde kaldı halen dün gibi aklımda o kapıda nasıl agladıgım ve benım yüzümden girdi mama vermedım herkes verme dedı esımı zorladım ızın vermedı ablam verme mama ıyı degıl emzırsın demıs bılmem ne ondan kuveze gırdı aclıktan ve bunu hıc unutamıyorum Allah kısmet eder ıkıncı olursa eğer kimseden tek kelıme duymayacam kendim çok iyi bakarım annen bile dahil buna kımsenın dediğini yapmam bende unutamıyorum o gunlerı bazen anlatırksn halen aglarım 3 sene olacak nerdeyse ama gıtmıyo o an dün gibi
0 oy
tarafından
Seni çok iyi anlıyorum bizde o süreçten geçecez kızıma haftaya cihaz takılacak 3 veya 6 ay sonra amelihat olacak kendimi teselli ediyorum eli ayağı var gözleri görüyor çokta akıllı ama  sonrada aklıma geliyor raporlu engelli bi birey olacak ömür boyu cihaz kullanacak diye bu sefer ağlıyorum Rabbim yardımcımız olsun ne diyeyim 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 69 göst.
2 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 485 göst.
22 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Hilal-Alp Kutay (2,709 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 148 göst.
13 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 517 göst.
13 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,075 puan) tarafından soruldu

379,749 soru

11,368,194 cevap

34,850 kullanıcı

...