0 oy
69 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
2 gündür toplam max 5 saatlik uyku ile duruyorum. 15 aylik kızım 3 aylik oğlum var. Her zaman sabahlıyoruz çok yoruldum artık. En güçlü agri kesicileri içiyorum, fayda etmiyor  emziriyorum biliyorum ama ayakta kalmak için mecburum. Agri gözlerimden çıkıyor artık. Kafami yumrukluyorum kısa süreli ağrım geciyo. Gücüm kalmadı artik. aylardır hep uykusuzum. Bu agri nasil geçer başka napabilirim

3 Cevaplar

0 oy
(4,290 puan) tarafından
Öncelikle doktorun onermedigi agri kesici vs içme esin destek olsun dinlenmen lazim ve emzirdigin için de o ilaç bebege geçer kas yapayim derken göz çıkarma allah korusun
tarafından
Eşim destek oluyo Allah razı olsun ama çalışıyor fazla olamıyor. Yani benim yatıp dinleyebileceğim kadar olamıyor. Çocuklara o kadar uzun ssat bakmayı beceremez. Oğlum ben olmadan asla durmuyo
(4,290 puan) tarafından
Annen kayinvaliden vs yok mi canim
tarafından
Hiç biri yok canım malesef
-Reklam-
0 oy
(14 puan) tarafından
Bilmiyorum ya çok geçmiş olsun 
tarafından
Sagolasin canim. Ins geçer.
0 oy
(601 puan) tarafından
Canım gurbettemisin kimse yok mu yakınında azıcık destek olsalar
(601 puan) tarafından
3 tane canım aşırı kusmam oldu acile gittim geldim bi serum takıldı inşallah iyi gelir rabbim sanada şifa versin canım
tarafından
Tesekkur ederim canım
(601 puan) tarafından
Arkadaşım nasıl oldun biraz dinlendi mi başın
tarafından
Canim cok sagol. Merak etmişsin. Şuan iyiyim şükür. Gece yine hiç uyumadım neredeyse . Bakalım öğleden sonra nasıl olcam.

Sen nasılsın sende iyisindir inşallah
(601 puan) tarafından
Akşam çok kötüydüm beynim patlayacaktı sanki kusunca rahatladim ama bu sefer hiç halim kalmamıştı bi serum takıldı ilaçlarımı aldım iyi gelir inşallah rabbim sanada güç kuvvet versin canım

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 458 göst.
11 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Toprak_Hilal (2,369 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 63 göst.
24 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Lillte garden (539 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 36 göst.
3 Nisan 2024 Aile kategorisinde Birhilall (1,121 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 121 göst.
20 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zezeee (96 puan) tarafından soruldu

381,006 soru

11,406,669 cevap

34,943 kullanıcı

...