0 oy
332 göst.
Aile kategorisinde (20 puan) tarafından
Kızlar psikolojim bozuldu 1 aylık bebeğim var sanki ben değilde kocamın ailesi doğurmuş sürekli  uyarmalar sürekli ikaz etmeler nasihat etmeler ve her gün bebegi getir sevelim falan filan biraz büyüsün bak bize nasıl alışacak artik eve bile gelmez demeler biraz her şeye alışsın öyle büyüsün ve daha bebek 1 aylık neye alışacak sa yani bilmiyorum kızlar ben mi fazla abartıyorum siz olsaydınız ne yapardınız 

13 Cevaplar

+6 oy
(5,612 puan) tarafından

Peki sen ne yapıyor sun bu yapılanların karşısında o önemli. Susup gelip buraya dert yanıyor san elbetteki mümkün dediklerini yapması

Sen annesi sin dur demeyi bilecek sin hayır demeyi bilecek sin ben annesiyim ben istersem Olur kimseye laf düşmez demeyi bilecek sin bilmezsen maalesef daha çok dert yanan postlarda görürüz seni 
(20 puan) tarafından
Bunlar öyle halden anlayan insanlar değiller biraz gerilikleri var kocamla aram bozulmasın diye susuyorum kocamda maalesef aileci
(5,612 puan) tarafından
Tamam işte canım benim zaten tamda burda konuşman gerek ya geri  kafalılar sen susarsan bunlar seni ezer aman ne iyi gelin Allah razı olsun demezler mecbur gelin değğl mi derler
İlla kavga etmek zorunda değilsin ama yeri geldiği zaman gerek gülerek gerek şaka ile karışık koy tepkini gereken yerde sert bir şekilde koy her kes yerini bilsin
(12,596 puan) tarafından
sınırları anne çizer ++
(5,612 puan) tarafından
Aynen öyle
(1,045 puan) tarafından
Herkes doğurduğu çocuğa sahip ciksin
-Reklam-
0 oy
(8,911 puan) tarafından
Niye tepki vermiyorsun doğuran sensin annesi sensin sen ne dersen o olur esin ne diyor bu duruma
(20 puan) tarafından
Yaşlılar kırmak istemiyorum ama artık zoruma gidiyor
(8,911 puan) tarafından
Kusura bakma ama sustuğun için böyle oluyor Diş göster bak bakalım bidaha ağzını acabiliyorlar mi ayrıca yaşlılar diye herseyi söyleyip karşıdakini kirmayi göze aliyorlarsa kırılmayı göze alacaklar
0 oy
(8,148 puan) tarafından
Biraz ağırlığını mı koysan nasihat etmeye kalktıklarında çocuğum için en iyisini ben bilirim sağolun diyebilirsin malasef bu durum sadece aileler için geçerli değil gelen nasihat vermeye kalkar giden kalkar 
0 oy
(2,757 puan) tarafından
Ancak kendi kuyularını kazarlar :D benim kayınvalidem de öyle diyordu oğlum nasıl kaçıyor onlardan. Anne kiminle mutluysa çocuk ona alışıyor 
tarafından
Ahahahhah aha kendimi okudum oğlum kaynanami görünce nasıl kaciyo anlatamam kapi çaldığın da koşa koşa gider acar normalde babaannen geldi git ac kapıyı diyom acmiyo kapıyı daha ben açarken kapıyı geri kapatiyo :) çocuklar hissediyo bence
0 oy
(133 puan) tarafından
Kayınvalidem lerde öyle eltimin çocuğuna da öyle davranıyorlar resmen çocuğu annesine düşman etmişler çocuk annesini dinlemiyor sen benim annem değilsin babaannemin oğluyum diyor. 
0 oy
(981 puan) tarafından
Suan yenidogan oldugu icin cok titremen normal ama kotu sey ogretmiycek dovup sovmuycek sana karsi doldurmuycaklarsa sevsinlerde evlerinede gotursunler  tabi biraz buyuyunce simdi ana kuzusu bir yasina kadar mecbur kalmadikca ayri yerde bile kalinmamali gorusundeyim.ama sana olan bagimliligi azalinca sevgi gormesinin ilgilenilmesinin bi zarari yokki.benimki tek torun altli ustlu oturuyoruz ben diyorum toparlaninca memeden biraz kopunca rahat ederiz aramizda doner diye.bizimde dinlenmeye ihtiyacimiz var.kocamla gezerim dukkana giderim esime destek olurum.ben babannemin koynunda buyudum.dedesi ninesi gencken biseyler paylasabilcekken birsuru ani biriktirsinler isterim şahsen.sen suan lohusasin dogurunca bende bunlari duymak istemeyebilirim.hersey zamanla.ilerleyen aylarda işine bile gelebilir bu durum sen suan hassassin cok normal sev kokla bebeginle ilgilen o gunleri bidaha gelmiycek.lafla sozle zehir etme gunlerini
0 oy
(985 puan) tarafından
Lafını söyle. Kim ne derse desin. Sen onun annesi sin ne alaka diğerleri. Şimdi susarsan ilerde de söylerler 
0 oy
(1,237 puan) tarafından
Eşimin dedesi gil yakın oturuyor bize getir falan diyorlar 1 yaşına kadar gitmedim şimdi de yürümeyi biz öğrettik konuşmayı biz öğrettik diye konuşuyor ben ne istersem o olur artık gitmiyorum çocuğumu nasıl yetiştireceğime en iyi ben karar veririm laflarına canın sıkılıyorsa gitme 
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Sevinçten söylenen söz onlar  heleki ilk torunsa normal  biraz büyüsün kırsın döksün görürler 
(20 puan) tarafından
İlk torun banada iyiler Allah var şu an tek gelinim zaten bebekten öncede hep bize gelin diyorlardı bebek öldü hala diyorlar benim bir dediğimi ikiletmezler ama koku bebege gelince zoruma gidiyor yoksa hepsini ayrı ayrı seviyorum
0 oy
(2,651 puan) tarafından
İlk başlarda benim kaynana kisiside o kafadaydı tabi yrni anneyim lafımı esirgemiyodum baktım dediklerimi duymazdan geliyo artık ben onu duymuyorum konuşur anca oğlum kedi gibi benim peşimde nasılsa ☺️☺️☺️
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Musade etme ses cikarmazsan tepene cikarlar cocuga hersey ogretirler   
0 oy
(48,634 puan) tarafından
ver cevaplarını benim kaynanamda kizim dogdu dogali babannesinin camlarini silecek deyip duruyo ☺️ 
0 oy
(3,670 puan) tarafından
Kız kardeşimin bebeğine de benim bebeğime de ailem kendi ailem böyle der. Çocuk asla anne ve babasından kopmaz. Biz hep şunu deriz alışsın alışsın koyar kaçarız, ohh der güler geçeriz. Rahat ol kardeşim ya gül geç alışmaz. Benim büyük kızıma hamileyken ayrıldım babasından haliyle annem babam büyüttü ben çalıştım evlendim tekrar, kızım benimle geldi. Hafta sonu gider kalır hemen gelir evimize. Canını böyle şeylerle sıkma

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 87 göst.
16 Nisan 2024 Aile kategorisinde ptrck (362 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 880 göst.
27 Temmuz 2018 Aile kategorisinde Dertli (351 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 245 göst.
22 Mart 2024 Aile kategorisinde heygirls (361 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 185 göst.