0 oy
307 göst.
Diğer kategorisinde (1,151 puan) tarafından
Çocklarıma kıyafet alamıyorm. Ve yaz geldi ama eski elbise bile yok sıfır elbise. Ben de bi kaç arkadaşım var. Onlara sorsam mı? Normalde bjrada yardmlaşıyorlar. Ama ben kararsız kaldm ne düşünürler diye. Geçen her birine 2 kat elbise aldm yazlk 1000 tl ödedm. Apartman grubuna falan yazsam. Çok mu apt...allık olur

7 Cevaplar

0 oy
(3,769 puan) tarafından
Öyle sormada verirlerse al  gecn komşu verdi aldım valla büyüme kadar çabuk eksitiyolar
(1,151 puan) tarafından
Kız ama şimdi benm çevrem zengin hali vakti yerinde insanlsr. Yani apartmandakiler. Ben de ev yoktu mecburi bu evi tuttum. Kira sterline bağlı ilk girdiğimizde sterlin 20 falandı şimdi 25 olmş. 300 sterline. E geriye kıt kanaaat
(3,769 puan) tarafından
İhtiyacı olan varmi bı sorarsın ama grup yazma
-Reklam-
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Apartman grubuna değil de bireysel özel sorabilirsin. Evet takımlar pahali ama 2 takıma da bin lira vermeseydin keşke madem yok normal birseyler alsaydın. Kaç yaşında çocuklar? 
(1,151 puan) tarafından
4 ve bir buçuk bulunduğum ülke gereği türkiyedeki gibi ucuz ucuz kıyafetler yok. Ya marka alacan. Ya da giyimciye gidecwn. İksii de aynı fiyat
(2,035 puan) tarafından
Türkiye'de de ucuz kıyafet yok artık
(1,506 puan) tarafından
Türkiye'de gayet ucuz kıyafet var bulana.adres vereyim Instagram'dan yazlık kıyafetler 10-11 yaşa kadar kısa kollu şort takimlar en babası 150 TL gezmelik koy kenara diğerleri 60 80 TL 50 TL ye bile alt üst takım var
(2,035 puan) tarafından
Benim olduğum yerde yok sanırım
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Apartman grubuna olmaz canım yüz yüze sor seninkilere uyacak çocukları varsa 
(1,151 puan) tarafından
Akraba yok canm bi eltim var çöpünü bile vermex
(6,441 puan) tarafından
Kaç çoçuğun var canım yaşları kaç bide eşinin maaşı hiç yetmiyor mu yaşadığın yerde kıyafet pazarı yok mu biz bir kere şirinyer pazarına gittik izmirdeyim ay külotlu çorapları 5tlye aldım hala giyiyo büyük küçük aldım o zaman hemen baktım yırtık falan var mı almıştım öyle yerlerden al bi kaç kıyafet yeni al
(1,151 puan) tarafından
Kız yemin ederim heryer aynı. Kıbrıstayım. Ucuz yerler varsa da 5 yıldır denk gelmedim
(6,441 puan) tarafından
Kız sen Kıbrıs'ta mısın ee orası pahalı zaten Allah yardımcın olsun
(1,151 puan) tarafından
Sağol canm
0 oy
tarafından
Ben burda bir takım elbiseye 85 t ödedim kuzu 1000 TL tutmaz 2 takım elbise kız uyguna baksaydın 
(1,151 puan) tarafından
Uyguna yok kıbrıstayım. Mahalle giyimcisi de bu kadara veriyor. 4 kat elbisr aldmher brine iki kat olmak üzere
tarafından
Başka sitelerden bak öyleyse ona para mı dayanır kız
(1,151 puan) tarafından
Kız berbat bir yer site bak şimdi sana foto atayım site varsa o da kıbrısta
tarafından
Internetten falan alsan e bebek cıvıl gidiyordur heralde kargo demi uygun oluyo ben pazara cikiyom valla süper oluyo
tarafından
Lcw de kupon kullanınca Ordanda uyguna alıyorsun hemde güvenilir site
0 oy
(48,735 puan) tarafından
yanlis anlama ama iki parça yazlik elbiseye bin lira verene kadar git pazara dökme neler oluyo bir sürü kiyafet alirsin. gruba direkt yazma herkes gormesin samimi gordugun birine yaz
(1,151 puan) tarafından
Canm 4 kat elbise aldm iki kızıma da her birine ikişer tane. Heryerde fiyatlar 300 400 falan
(3,698 puan) tarafından
Başka ülkede yaşıyormus
(48,735 puan) tarafından
yok mu orda pazar
(1,151 puan) tarafından
Var da aynı yani
0 oy
(6,234 puan) tarafından
Yani çocukları senin çocuklarının yaşıtı ise özelden yazıp isteyebilirsin bunu da herhangi bir sorun yok Sonuçta bir çoğumuz 2 ellerle büyüdük ve birçoğumuz dolaptan letgo'dan ikinci el ürün alıyoruz temiz olanından

Ama o nasıl iki kat elbise aldım 1000 lira ödedin anlamadım ben bayramda 930 TL ödedim 2 kızımı 3'er tane toplam 6 takım tayt ve tişört aldım takımı ile birlikte 3 tane kot pantolon aldım 3 tane Ayriyeten tişört aldım 2 tane tayt aldım biri tayt biri eşofman altı Gerçi

Üçer takım iç çamaşırı aldım Kızlarıma

3 tane de tişörtü ile taytı takım başka birisinden aldım komşunun halası satıyormuş getirmişti buraya

Ve hepsi 930 tuttu mağazadan aldım hem de bayağı da kaliteliler
(1,151 puan) tarafından
Sterlin. Ama maaşlar tl
(6,234 puan) tarafından
Aaa neden peki
Yani alışveriş yaparken sterlin maaş niye TL üzerinden veriyorlar ki
(1,151 puan) tarafından
İşte saçma bi uyglama. Ama hrrşwy sterline göre sadece maaş tl
(9,626 puan) tarafından
Valla Türkiye de yaşayın daha iyi
(6,234 puan) tarafından
Keşke burda da 8500 dolar verseler maaşı
Harcama TL olsa
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Bulunduğumuz yerde  var mi yok mu bilmiyorum ama semt pazarları var parça başı 30 35 tl gibi miktar bin TL ye baya kıyafet alırdınız 
(1,151 puan) tarafından
Pazar da aynı kıbrıstayım. Bir tişört kendim için pazarda 300 tl idi

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 1,485 göst.
3 Eylül 2019 Aile kategorisinde GizemAsel (492 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 1,148 göst.
21 Eylül 2019 Aile kategorisinde ❣BaL ♡ğLuM❣ (849 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 531 göst.
13 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu