0 oy
341 göst.
Diğer kategorisinde (72 puan) tarafından
Kızım 4 yaşında az önce babam çocuğa şifalı sular olur yok böbrek taşı yok idrar yolu söktürücü bilmem ne o sudan içirdi,artık ben içirmeyin yedirmeyin yapmayın demekten bıktım sinirden elim ayağım titriyor daha 3-4 saat önce içirmeyin dedim,gittim normal su verdim çocuğa az önce vermiş çocuğa 1 bardak o sulardan... Kahvaltıya çay istiyo çocuk koyuyorum ben hiç şeker koymak istemiyorum koysam bile 1cay kaşığı koyuyorum annem kaç kere oldu bir dolu tatlı kaşığı koyuyo delirecem artık sinir hastası oldum daha bunun gibi çok şey var abur cubur yedirmeyin derim yine annem gil eşimin annesi gil yedirir, çocuğuma bebekken benden gizli ağrı kesici bile verdi o gerizekalı eşimin annesi,son anda gelip duydum..Hep onlar yapıyor ben kendi kendimi yiyorum kalbim sıkışıyo sinirden üzüntüden.. Ben artık böyle olmak istemiyorum ya lanet olsun ki çok düşünceliyim annemle babama birşey diyemiyorum ilerde pişman olurum diye normal söylüyorum ama takan yok..Ben artık bağırıp çağıran kızlar gelinler olur herşeye beş beş cevap veren insanlar olur ya ben öyle olmak istiyorum, sessiz biri olmak istemiyorum.

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çok sinir bozucu açıkça tavrını koy ortaya 
-Reklam-
0 oy
(981 puan) tarafından
Çocuğunun sağlığını düşün ve tepkini sert göster çocuğuna bişey olsa en çok sen üzülür sen uykusuz kalırsın millet keyfine bakar o doğumunu uykusuz gecelerini düşün ki yavruna sahip çık canım benden tavsiye 
0 oy
(2,107 puan) tarafından
Canım ben de çok sessiz birisiyim ama onun kalbi kırılmasına başvurun kalbi kırılmasın dedim eltimin kızı 6 aylıkken kaynanam kaşık kaşık bal yedirdi 3 aylıkken bardak bardak sular içirdi Kayınpederim 8 aylık çocuğun ağzına yanan sigara koydu mesela belim eltim şu an Kızı 3 yaşında hala daha kaynanama götürür benim oğlum 3 aylık ben doğum yaptığım zaman geldiler evime bayramdan önce ailemin yanına gitmiştim 1 ay orada kaldım 2-3 gün oluyor geleli bir de özlediler diye geliyorlar Mesela bugün bana gelen giden yok öyle izin vermem ben mesela bana diyor bırak sen bana çocuğu Pazara git yüzüne söyledim ben asla sana çocuğumu vermem benim gözetimim altında seviyorsan sevmeyeceksen sevme benim olmadığım yerde çocuğumun işi olmaz dedim Hiçbir şey diyemedi akşam yemekten sonra eşimle mutfakta sigara içiyorduk O da içeride torunuyla oynuyordu kucağında tutuyordu yani çocuk feryat falan ağlamaya başladı Bir Anda koşa koşa salona gittim kucağıma aldım vermemek için elimden çekti Ben de onun elinden çektim çocuğumu dönüp bana Ee sen de böyle duruyor Neden ben de böyle durmuyor diyor bir de yüzsüz gibi dedim ki ben de annesi olduğum için olabilir mi Yani ben bu insanlar yüzünden 19'a 9 tansiyonla gezdim hamileyken bebeğimi kaybedebilirdim kendim beyin kanaması geçirme evresine kadar geldim tansiyonun yüzünden Neden sustum onların kalbini kırmadım Tabii o zamanlar şu anda hiçbir şekilde muhatap olmuyorum evime geldiklerinde Ben onların olduğu ortamda bulunmuyorum konuşuyorlar konuşuyorlar gidiyorlar
(72 puan) tarafından
Bende herkesle samimi olan vıcık vıcık olan bir insan değilim,mesafemi her zman korurum ama insanlar bu cesareti nereden buluyo anlamıyorum.
0 oy
tarafından
Az daha canına geçince sesiz olmak istemiyorum demek yerine çatır çatır söylersin oh dersin az kalmış 
(72 puan) tarafından
İnşallahh, yoksa bu gidişle sinir hastası  olacam
0 oy
(1,135 puan) tarafından
Bunlar annen baban mı kaynanan kayınbaban mi
(72 puan) tarafından
Hepsii de aynı şeyi yapıyoo, çocuğa benden gizli ağrı kesici içeren kaynanam daha küçüktü kızım o zaman,az önce şifalı su içiren de kendi babam,her Kahvaltıda çocuğa sürekli istemediğimi bildiği halde inadıma bol şekerli çay içiren kendi annem..Daha 2-3 aylıkken kızıma topitop somurturan da kayınbabam yani hepsi aynııı
(1,135 puan) tarafından
Gerçekten çok sinir bozucu söylesen de anlamıyorlar ne yapılır bu durumda bilemiyorum kesin çözüm görüşmemek diyeceğim o da olmaz herhalde
0 oy
(1,803 puan) tarafından
Valla bende aynısı oldum öfke patlamaları oluyor bende sinir krizlerine giriyorum artık.... annenizde olsa söyleyin annem bizimle yaşıyor söylüyorum yapma demekten bıktım eşim ve annem aynı şeyleri yapmaktan bikmadi  hatta artık bağırıyorum esimede öyle beni anlatmışsıniz valla zor bu bilinçsiz insanlarla uğraşmak çok zor heleki cahilllerle uğraşmak daha zor ya anlamıyorlar gerçekten yada bize özellikle yapıyorlar....
(72 puan) tarafından
Söylüyorum sinirlendiğimi de biliyo ama anlamıyorlar, gerçekten artık sinir hastası olacam ya da içime ata ata başka hastalıklar beni bulacak diye korkuyorum..
(1,803 puan) tarafından
Bişi demedikce nasılsa susuyor deyip iyce biniyorlar tepenize biniyorlar yaşım.41 size tecrübemden bahsediyorum ben sinir olduğumuz la kalıyoruz yapacaklarını yapıyorlar en sonunda siz gerizekalısiniz gerçekten diyorum
0 oy
(612 puan) tarafından
Çocuğum konusunda kim olursa olsun sessiz kalmam. Kirilacaklarsa kiracagim şeyler yapmasınlar. O senin emanetin, Allah hesap sormayacak mi sana? 
(72 puan) tarafından
Ben mi böyle sessiz ezik olmayı seçtim peki,diyemiyorum kimseye birşey, keşke diyebilsem bende bu huylarımdan nefret ediyorum ama olmuyo düzeltemiyorum kendimi, Elimde olan birşey değil içim içimi yiyo
(612 puan) tarafından
Seni suçlamak için söylemedim özür dilerim bir de ben canını sıktıysam. Normalde ben de çok laf söylemem ama çocuğum konusunda hassasım ya. Kayınpederim çok öpüyordu küçükken istemişti bı kez öpeceksen vermem baba demiştim normalde benim diyeceğim laf değil. Kendi aileme daha fenayım. Eğer ben yapma dediğim halde yapıyorsalar kırılmayi da goze alacaklar. Kızımın rol modeli ben olacağım, ben susarsam o da susmayı öğrenir gibi geliyor ne bileyim sessiz kendini ezdiren biri olmasin açık sözlü olsun, İstemediği şeyleri soyleyebilsin

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 399 göst.
20 Kasım 2023 Aile kategorisinde Hurremsultan01 (179 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 134 göst.
0 oy
10 cevap 280 göst.
5 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Berfingok (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 399 göst.
28 Haziran 2022 Aile kategorisinde 46gulcan (47 puan) tarafından soruldu