0 oy
1,790 göst.
Diğer kategorisinde (1,041 puan) tarafından
Kızlar dün beni acayip şekilde dövdü dudağım patladı ve tekme attığı yer ezildi galiba kamu davası açıldı zaten daha önce de yapmıştı gidip bunu şikayet mi etsem darp raporu alıp direkt içeri alırlar yoksa susıp kabulleneyim mi iki çocukla gidecek yerim yok çünkü çocuğun küçük kavga etme sorunumuz da iki gün üst üste eve sadece yatmaya gelmesi işten çıkıp arkadaşlarıyla bekar arkadaşları ile gezmesi dün de üstünü değiştirmiş düğüne falan gitmiş benim hiçbir şeyden haberim yok  iki çocukla cebelleşiyorum o keyfine yaşıyor çok sinirlendim ben başlattım kavgayi ama sonra çok kötü bitti

31 Cevaplar

+12 oy
(15,823 puan) tarafından
Sus otur cenazen çıksın o evdennnnn

Bu kadarmi sevmiyorsunuz kendinizi yaaa o çocuklar o evde büyüyünce dahami iyi olacakk  gecenlerdede anası yüzünden rezil etti senıı ayyy yazacak çok şey var da dilime sahip olacagimm
(9 puan) tarafından
Seymenn ben ne hakaret ettim iyi bir okuyun bakalım önce ??? Kim baslatmis hakareti saygisizliği
(1,784 puan) tarafından
Arkadaş yeni üye olmuş hiperaktivite anne bilmiyorum yorumları yeni görüyorum bilemedim
(9 puan) tarafından
Seymenn ne dikkati çekicem burada pardon ? En bastaki kişiye cevap yazdım digeri dayak yiyip oturun dedi sen kimsin ya tanumadan etmeden dayak ye otur diyorsun ?
(1,043 puan) tarafından
Bakın daha önce ki yorumlara dayak yemesi degil ama pektw hakli.degil diger konularda sizin yaptığınızı o kadın yapmadi bas kaldırmadı biz başkaldırsin dur demeyi bilsin kendisini korusun istiyoruz belki bu söylediği onu kızdıracak ki ve emin olun bu böyle devam edecek sustukça hep fazlası olacak dayak yiyip oturacak
(1,784 puan) tarafından
Eşi gibi olmalı giyinip kuşanıp düğüne gitmeli biz burda dayak yemesin diye uğraşıyoruz iki çocuk da çocuk bahanesi bu naparim bende haklı olarak bukadar huzurun yok dayak şiddet varsa ikinci çocuk diye sordum!!! yazdıklarımin arkasindayim normallestirilip dayak yedim diye soruyorsa burdan her yorumda yazılır
...
-Reklam-
+4 oy
(13,090 puan) tarafından
Eleştirmek istemiyorum öncelikle geçmiş olsun böyle bir durumda yapman gereken şey tabiki şikayetçi olup boşanmak olmalı. Ama çarem gidecek yerim yok diyorsun katlanmak zorundayım diyorsun o zaman bırak ne pok yerse yesin çok mu lazım da öyle koca eve gelsin diyorsun en azından çocuklarına kendi başına bakabilecek duruma gelene kadar idare etmen gerekiyor. Her şeyi göze alıp giderim diyemiyorsan yok say bari daha da çekilmez hale gelmesin 
(1,041 puan) tarafından
Galiba haklısınız
(6,512 puan) tarafından
Yazmaya geldiğim yorum +
+2 oy
(2,223 puan) tarafından
Ne biliyim çok tuhafıma gidiyor canınızın hiç mi kıymeti yok. Bir kadının isteyip yapamacagi bı şey yoktur bu dünyada. Annem babamdan boşandı hem beni hem abimı aslanlar gibi büyüttü evlendirdi hiçbir şeyimizi eksik etmedi. Hep çalıştı. 60 yaşında hala çalışıyor. Bazı kadınlar rahatlığı seçiyor çalışmak zor geliyor evde dayak yemeye razı oluyolar 
+1 oy
(13,028 puan) tarafından
Çok haklısın kızmakla ama böyle bir adam da ne kadar evden uzak olsa iyi bence Bırak gitsin gelmesin 

Eşini çocuklarını mutlu etmeyen erkeğin evde dedurmasın
(1,041 puan) tarafından
Peki eve bakmıyorsa sen kuaför parası istedin de vermiyorsun ama arkadaşlar öyle her gece okeye gidiyorsa daha bir sürü şey var ama
(1,043 puan) tarafından
Kuafor parasi ne ya bu mu aklınıza geldi
+1 oy
(1,529 puan) tarafından
Böyle adamlara ikinci çocuğu niye yaparsınız işte böyle kapana sıkışırsın ona yapamam bunu yapamam ne diye fikir arıyon ki benim ailemde yok ama bana elini kaldırsa ona dünyayı dar ederim özgüvenin olsun az yada bu yazdıkların gerçek değil hikaye
+1 oy
(4,663 puan) tarafından
Beklersen o evden haberlere dusersin belki git siginma evins 
+1 oy
tarafından
İnsanız herşey başımıza gelebilir hayatta ama hadi evlenmek zorunda kaldın hadi hemen çocuk yaptın hiç mi bu adamın halini tavrının nasıl olacağına dair bir fikrin olmadı onca zamanı geçirirkende ikinci çocuğu yaptın her mahallede sağlık ocağı var ücretsiz yardımcı oluyorlar kendine yazık bir taneyle başının çaresine bakmak var iki taneyle rabbim vermiş Allah bağışlasın ama birazda insanlar kendi seçimlerini yaşar 
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Bence kesinlikle darp raporu al ve şikayet et. Daha önce de yapmış ve kamu davası açılmış. Ona rağmen akıllanmamış. Sende bunu göz önünde bulundurarak gerekeni yap artik
(1,041 puan) tarafından
Çocuklarımın biri 3 yaşında biri 6 aylık ailem yok gibi birşey 3 yaşında olanı kreşe veririm ama küçüğü ne yapacağım yoksa benlik hiç sıkıntı yok direk giderim
(271 puan) tarafından
Canım hiç olmadı kadın sığınma evine gidersin. Orda iş ayarlıyorlar. Bi süre sonra kendi evine çıkmak istersen evini dizmende de yardımcı oluyorlar. Bu adamın kahrını çekip çocukların psikolojisini bozmaktan bin kat iyidir
(3,451 puan) tarafından
Ailen var mı peki ?
(1,041 puan) tarafından
Var ama hayatta arkamda Durmaz
0 oy
(522 puan) tarafından
Bunu sorman bile garip tabiki sikayet edeceksin bugün döver yarın öldürür çocuklarını dusunuyorsan biran önce kurtul ve kendi ayaklarinin üstünde dur KADİNLARİN İSTEYİPTE YAPAMAYACAGİ HİCBİRSEY YOKKKK BUNU UNUTMA
(1,041 puan) tarafından
Çocuğum çok küçük 6 aylık onu be ne yapacağım
0 oy
tarafından
Valla bilmiyorum bacım bu seni hep böyle dövecekse o evde nasıl duracan o çocukların gözü önünde 
(1,041 puan) tarafından
Çok küçük 6 aylık onu be ne yapacağım kime güvenip çalışacağım
0 oy
(3,585 puan) tarafından
Çocuğumu da alır sokakta yatarım ama kendimi dovdurtmem çocuğumun da böyle bir adamın yanında büyümesine izin vermem başkada diyecek bir şeyim yok 
(1,041 puan) tarafından
2 tane çocuğum var biri 6 aylık
(3,585 puan) tarafından
İsterse 4 tane olsun eve gelmeyecek üstüne dayak atacak giderim kapıcılık yaparim merdiven silerim ama çocuğumu o adamla büyütmem
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Çocuğun çok küçük bu yüzden gidip ev tutayım çalışayım da diyemezsin kolay kolay. Annenlere gidebiliyorsan git
(1,041 puan) tarafından
İşte onlar da yok
0 oy
(360 puan) tarafından
Hemen git hem darp raporu al hemde uzaklastirma
(1,041 puan) tarafından
Ben de öyle düşünüyorum ama ne yiyip ne içeceğiz kredi borçları var büyük ihtimalle zaten hapis cezası alır
(360 puan) tarafından
Devlet yardım eder
0 oy
(684 puan) tarafından
Hiç bir yere gidemiyorsan kadın sığınmaya gidersin emniyete git bence sonu iyi görünmüyor 
(1,041 puan) tarafından
Teşekkür ederim
(684 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun Allah'ım yardım etsin sana güç kuvvet versin
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Asgari ücretle ise girsen çevrende iyi kötü bakıcı bulsan. 4 bin versen konu komşu bakar illaki. 4500 de size yeter. Bu kadar ozguvensiz olmayın kendinize değer verin biraz. Polise de tabiki şikayet edeceksin. 
0 oy
(5,656 puan) tarafından
Burda kimse sana kabullen otur yerinde demez yaşadığın durumu sen biliyor sun imkanlarını yapabileceklerini sen biliyor sun kendin ve çocukların için en sağlıklı kararı ver 
0 oy
(17,796 puan) tarafından
Susup oturmak niye ? Böyle bi kafa yapısını napcan ömür boyu çekecek misin ? Nasıl bi zihniyet bu senin yediin dayağı ilerde çocuğun yer benden söylemesi ne yapman gerekiyosa yap çeksin cezasını kadın sığınma evi var oraya gidersn ama çekme bu pisliği yazık sana
(9 puan) tarafından
Kadin sığinma evleri cok mu iyi saniyorsunuz dile kolay.
0 oy
tarafından
Keşke ıkıncı Çocuk için acele etmeseydiniz 
0 oy
(3,690 puan) tarafından
Bence buralarda boşuna vakit kaybetme. Git darp raporunu al. Biz burada ne dersek boş, sizin durumunuza göre polis yönlendirip yardım edecek zaten. 
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Kadın sığınma evlerine cocukl alıyorlar biliyorsun demi böyle şeyler için var oralar

İlgili sorular

+1 oy
12 cevap 298 göst.
28 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 367 göst.
21 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Beratcinar (2,482 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 497 göst.
14 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 1,171 göst.