0 oy
200 göst.
Diğer kategorisinde (252 puan) tarafından

1 yaşında kızım var sanırım 2.ci yolda tahlile gidicen birazdan

Eşim anneler günü hediyes airfrey i almak istiyor 

Sizce seçimim ne olmali

Airfrey
Robot süpürge
Kurutma makinası 

16 Cevaplar

+3 oy
(911 puan) tarafından
2 çocuk olacaksa kesinlikle kurutma makinesi 
(252 puan) tarafından
Anlamda öyle diyor sağol canım fikrin icin
(9,971 puan) tarafından
K3sinlikle katiliyorum
-Reklam-
+1 oy
(625 puan) tarafından
Kesinlikle kurutma makinesi robot süpürgeyi çalıştırdığın zaman yerde hiçbir oyuncak olmaması gerekiyor e robot bir gece çalıştırmak için de bir önce küçük ıvır zıvır bütün oyuncakları toplaman gerekiyor ya zaten onları topladıktan sonra normal süpürge açarsın ama kurutma makinesinde asma toplama derdin yok direkt kurutma makinesinde katlayıp dolaba yerleştirebilirsin
0 oy
(14,019 puan) tarafından
Bence robot süpürge kullanmadım ama ben olsam onu alırdım hergun süpürüp siler sende fırsat buldukça dip köşe girersin 
(252 puan) tarafından
Oh mis demi hergun süpürme derdi olmaz
0 oy
(229 puan) tarafından
Bence robot süpürge daha kullanışlı airfryer çok gereksiz bana göre alanların öopu bi hevesle alıp bir kere kullanıp sonra dezgah üstü süs olarak kullanıyorlar bana göre gerçekten aşırı gereksiz ama onun yerine süpürge daha kullanışlı bir yeri uaparken oda süpürür elin ayağın olur yanı yinede sen bilirsin 
(252 puan) tarafından
Tezgah üstü kalır mı diye bnde düşünüyordum
Şuan robot ve kurutma arasında kaldim
0 oy
(12,791 puan) tarafından
Aslında imkan olsa da üçünü de alsak değil mi ama maalesef tercih yapmak bana çok zor ama ben herhalde robot derdim çünkü ben çalışıyorum zaman bulamiyorum 

O yüzden robot derdim 
(252 puan) tarafından
Keşke canım ama sırayla almam gerekiyor  yorumun için teşekkürler
0 oy
(280 puan) tarafından
Kurutma makinesi kullanmadim ama robot kesinlikle
0 oy
(360 puan) tarafından
Kesinlikle kurutma makinası 
0 oy
(957 puan) tarafından
Robot süpürge 
0 oy
(809 puan) tarafından
Hepsi fok gerekli. Benim airfrey var çok memnunum. Kışları uzun yere tasincam kurutma alacağım. Robot da günlük kıl toz için çok iyi 
0 oy
(2,372 puan) tarafından
Robot süpürge başı çeker ardından kurutma makinesi gelir bence 
0 oy
(1,824 puan) tarafından
2 çocukla çamaşır bitmiyor valla imkan varsa onu alın sonra ilk fırsatta da robot süpürge 
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Ben olsam kurutma makinası alırım çünkü çamaşırın hiç bitmeyecek bende ikinciyi düşünüyorum eşim kurutma alacak ozaman inslalah ama öncesinde çocukların güvenliği için cam balkon 
(252 puan) tarafından
Bizim balon biraz büyük en son 55 bindi sanırım kapattirmak zor yanı sen ins yaptırırsın çocuklar arasında n kdr yaş fark dusunuyorsun
(2,369 puan) tarafından
Oğlum şuan 30 aylık şimdi istiyorum diğeri doğunca 38 40 olur anca büyük
(252 puan) tarafından
Allah kalbine göre versin
(2,369 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(15,039 puan) tarafından
Robot ya da kurutma makinesi. Ama bence kurutma makinesi daha iyi olur 
0 oy
(438 puan) tarafından
Robot sürürge ve kurutma makinası al bence. İlk robot süpürgeyi tercih etmek daha mantıklı. Evi çoçuklarla temizlemek zor oluyor. Çocuk olunca çamaşır artıyor. Kurutma makinası sayesinde bütün çamaşırlarını bir günde yıkayıp yerleştirebiliyorsun. Şimdi yaz geldi çamaşırlar çabuk kurur. Yaz sonunda alabilirsen kurutma makinesi alırsın. 
0 oy
(7,619 puan) tarafından
Çamaşır kurutma makinesi tabiki eminim evinde bir fırının ve bı süpürge makinan vardır ama kurutma makinesi hayat kurtarıcı 
(252 puan) tarafından
Haklısın valla doğru fırın da supurgede zaten var onun kolaylığını arayacağıma olmayan birşey arayim
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Kesinlikle kurutma makinesi canim diğerleri onun yanında boş kalıyo,kurutma makinesi benim elim ayağım,2 cocuk ve sürekli kiyafet değiştirmek zorunda kalıyorum o olmasa ev çamaşır haneye döner heralde,hele bide kışın askılıklarda kurutmaya çalışmak zulüm gibi o yüzden kurutma makinesi şart 
(252 puan) tarafından
Sağol canim

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 531 göst.
0 oy
0 cevap 65 göst.
3 Ekim 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Alena21 (1,127 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 372 göst.
6 Mart 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Kibarhanim (273 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 45 göst.

378,387 soru

11,325,976 cevap

34,778 kullanıcı

...