0 oy
824 göst.
Aile kategorisinde (22 puan) tarafından
Kızlar biz bir oturuyoruz kaynanamla. Burası tamam. Ama eşim aylığını alınca kuruş üstünden almadan kaynanama veriyor. Kaynanam da eşime haftalık 150 TL veriyor. Görüşlerinizi alabilir miyim?

41 Cevaplar

+1 oy
(1,210 puan) tarafından
Şaka mı yaa :)))
(1,043 puan) tarafından
Neden evlenmiş o zman bence eşiniz daha bir birey olamamis
(168 puan) tarafından
Aynı yorumu yapacaktım
-Reklam-
+1 oy
(1,037 puan) tarafından
Annesine vermesi çok yanlış ya sana vermeli ya kendinde durmalı
0 oy
(3,585 puan) tarafından
Bizim gorusumizden çok sen ne düşünüyorsun bence senin düşüncen daha önemli bana bu komik geldi çünkü kocan buyumemis bir çocuk annesi de demez mi oğlum sen evlendin artık hesabınızı kitabınızı eşinle yapın benim yanımda dururken de birikim yapmaya bakin diye 
0 oy
(1,408 puan) tarafından
150 tl neye peki 

Ya senin hiç mi özel isteğin olmıycak
(22 puan) tarafından
Sigarasına yetmiyo
(13,821 puan) tarafından
Nee ben sok
0 oy
(5,654 puan) tarafından
Bunun görüş alacak bir yanı mı var böyle saçmalık olur mu evcilik falan oynuyor sanırım kocan daha büyümemiş 
0 oy
(92 puan) tarafından
Canım benim esimde fabrikada çalşyor aylık bana harçlık 1500 veriyor ayrıca parka gidince haftalık 50 lira daha verir şu zaman da şu dönemlerde sence haftalık 150 lira verilirmi kaynana neden veriyor onuda anlamış degilim evin erkegi kendisi aileyi gecindiren kendisi aslinda 150 tl yi annesine versin 
0 oy
(1,010 puan) tarafından
E siz eşinle ikiniz bir aile değilde ev arkadaşı olarak gelmişsin sen o eve o zaman bekarliktaki gibi para tak kaynana ise 
0 oy
(3,400 puan) tarafından
Kız benim oğlum 8. Sınıfa gidiyor ben ona veriyorum haftalık 200 lira sakamisin evli barkli adama 150 lira harçlık nedir
tarafından
düzenlendi
Benim kardeşimde liseye gidiyor canım babam 250 TL veriyor haftalık okul için ,hafta sonlarıda sinemaya vs gidecek olursa ayrı harçlık veriyorlar ,kısacası haftalık bir 500tl  alıyor bizimkilerden ,neyse bizim akıllı evden sandavic yapıp götürür,suyuda matarasina doldurur harçlıklarını biriktiriyor ,7 bin TL birikim yapmış yani ,babamlarada karışmıyor hesabını biliyor diye neyse 150 TL nedir ya öğrenci gibi aynen, kocamın adamın cebinde para olmazmi saçma geldi banada
0 oy
tarafından
Yuh artık. Beyinleri var da bu insanları fikirleri yok yemin ederim. 
0 oy
(1,279 puan) tarafından
15o lira..? Eşin çocuk değil ve buna tamam mı diyor?  Allah sana kolaylık eşine ve kayınvalidene akıl fikir ihsan eylesin.
0 oy
(7,618 puan) tarafından
Niye bunu layık görürsünüz kendinize evim ayrı kesem ayrı olmayacaksa ne yapayım o evliliği o kocayı geri dursun.
0 oy
(2,762 puan) tarafından
Kaynana haftalık 150 den aylık 600 lira para versin. Böylece kaynanan kocana para vermek zorunda kalmaz. ***** mı yani kocan tövbeestagfürullah 
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Umarım şakadir sen ne diyorsun peki 
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Eşin bir ay boyunca 600 lira için mi debeleniyo şakamısınız niye boyun egiyosunuz buna 
0 oy
(15,224 puan) tarafından
Trajikomik. Koskoca adam 150 TL ile bir hafta geçiriyor. Muhtemelen size de bişey vermiyolardir bu durumda 
0 oy
tarafından
Ortaokul kaçıncı sınıf eşin acaba
0 oy
(1,195 puan) tarafından
Şakamı bu nasıl bir saçmalık tamam eyvallah masrafları yarı yarıya karşılanır ama maaşın tamamını annesine vermesi de ne demek ?  Hadi oğlu veriyor annesi niye alıyor evli baraklı adamın tüm parasını ? Saçmalıktan başka birşey değil sen para isteyeceğim zaman kaynanadan mi istiyorsun kocanın parasını ??
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Niye evlenmiş ki o zaman senin de günahına girmiş anasına bu derece bağımlı olanlar otursun valla dizinin dibinde milletin kızını da rezil etmesin yanında 
0 oy
(465 puan) tarafından
Hadi eşin saf veriyor parayı sen nasıl kabul ediyorsun ki aynı evdesiniz çok da güzel birikim yaparsiniz oysa ki 
0 oy
(6,358 puan) tarafından
Eşin hala çocuk gibi anasından haftalık harçlık alıyorsa Bizim diyecek biseyimiz yok canım ya. Eşin saf olmasın.

Bu birlik oturmayı anlamıyorum cidden. Hadi diyelim durum yok eee bunu fırsata çevirip neden birikim yapmıyor eşin? Ömür boyu ailesiyle mi oturacaksınız ? Sizde ayrı bir ailesiniz sonuçta. Çok mantıksız cidden

Eşinle konuş sende çalış kaynanan çocuğuna baksın birikim yapın ev alın düzeninizi kurun. Benim ailem asla müsade etmezdi kaynana ile oturmaya. Senin ailen bişey demiyor mu ?

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 97 göst.
9 Ağustos 2023 Aile kategorisinde bebek2020 (590 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 409 göst.
19 Mart 2023 Aile kategorisinde TuruncuDaktilo (360 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 192 göst.
10 Aralık 2022 Aile kategorisinde Melo (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 640 göst.