0 oy
192 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
Kızlar uzun zamandır takip ediyorum sayfayı hem merhaba demek için hem de size danışmak için üye oldum.

Şimdi şöyle benim eşimin annesinin ve ablasının lokantası var hem onlar elaman bulamıyor hem bize yardımda bulunmak için eşime dediler her gün 2 saat yardıma gel yoğunluğumuzu atalım iş yeri de çok yakın esimin patronu da sagolsun izin verdi haftalık 1000 lira verelim sana. tamam para vermesede gider patronu izin verdikten sonra ama bizde kendimizi o paraya göre ayarlıyoruz ve şuan bi eleman tutsalar asgari ücret+sigorta yapıcaklar. Zaten birini alsalarda yoğunluk o 2 saat diger saatlerde tek tük gelen oluyo neyse 

Para işleriyle görümcem ilgileniyor ve sırf kardeşi diye sürekli geçistiriyo geçen hafta 500 yolladı hesaba gerisi pazartesi veririm dedi esim de isteyemedi oda vermedi. Bu hafta ablasına dedi ki abla faturalarım var bu gün ödemezsem kesilcek birde açma kapama parası ödiycem tamam tamam deyip geçiştirmiş bu saat oldu daha yollamadı. Ben görümcemle konuşmuyorum. Kayınvalidemle de mesafeleyiz yani sonuçta eşimin hakkı o para yani en başında yardıma gel dese bizde bi beklenti içine olmasak o farklı gider yani annesi ablası sonuçta ama bizde o paraya göreye ayarlıyoruz kendimizi. İşte sizce ben kayınvalideme yazayım mı. Şöyle anne faturaları ödememiz lazım kesilcek söyler misin müsaitse parayı yollasa iyi olur diye. Ben söylersem yollar hemen 

2 Cevaplar

0 oy
(13,328 puan) tarafından
Eşinde gelirim desin gitmesin 
(1 puan) tarafından
Eşim bir gün gitmese onlar patlar asla yetiştiremezler yani umursamadığından yapıyor sırf kardeşi diye boşveriyor ama 1000 lira bizim içim cok para
-Reklam-
0 oy
(5,904 puan) tarafından
Tamamda eşin arasın annesini sana gerek yok.. Madem görümcem yollanıyor annesine söylesin 
(1 puan) tarafından
Annesine de söyledi ablama söyle anne yollasın diye tamam demiş yollamadılar anlamıyorum ne yapmak gerekiyo yollamaları için
(5,904 puan) tarafından
Gitmicek işe yollamıyorsunuz düzenli olarak diye

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 274 göst.
20 Ekim 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 410 göst.
19 Mart 2023 Aile kategorisinde TuruncuDaktilo (360 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 618 göst.
7 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu