0 oy
1,080 göst.
Diğer kategorisinde (398 puan) tarafından
Eşiniz sizinle nişanlıyken ve dini nikahını varken sizin değilde eski sevgilisinin kadınlar gününü kutlasa ama siz bunu yeni öğrenseniz nasıl olurdu 

41 Cevaplar

+14 oy
(5,656 puan) tarafından
Pipisini keser eski sevgilisine kadınlar günü hediyesi olarak gönderir dim oda artık erkek olmadığı için babasının evine geri gönderirim nonoş bey hanım oğullarını çocuğum var yuvamı yıkmam o defolup gitsin 
(5,656 puan) tarafından
Aynen öyle yani büyük konuşmak gibi olmasın ama olurda bir gün bu durumu yaşarsam şu an ki aklım ve gücüm ile öyle kuru bir gururla arkamı dönüp gitmem önce bir güzel döverim gücüm yetmezse dövdürürüm sonra donuna kadar alırım kapıya koyarım kendimde Çocuğumu bırakıp gitmem tazminatını da öder köpekler gibi bin pişman olacak öyle bir *** yediği için :-)
(5,656 puan) tarafından
Ula keşke kocam yazdıklarımı görse yapacağı varsa da Yapmaz artık hshahhaha
(547 puan) tarafından
Bende onu dicektim şimdi adamlar bu konuşmaları görseler hiç bişey yapmaya götleri yemez :) kadınız diye salağız sanıyolar
(682 puan) tarafından
Ahahhhaha çok iyiiiiiii yorumların onkadar iyi ki hafsa
(5,656 puan) tarafından
Yaaa teşekkür ederim ☺️☺️
-Reklam-
+2 oy
(7,951 puan) tarafından

Bu ara eski sevgililer çıktı piyasaya bu bugün burda eski sevgili hakkında gördüğüm 3. Post oldu :D

(4,216 puan) tarafından
Aynen ya kaç gündür girmemistim yeni girdim hep eski sevgili postu dedim ne oluyor yanlış yere mi geldim
(398 puan) tarafından
Ben Bi kaç gün dür girmiyorum bu gün bu konu için girdim haberim yok postalardan
+1 oy
(7,447 puan) tarafından
Hiç hoş olmazdı..
(7,447 puan) tarafından
Neyin vicdanı ya bıraksın bu işleri
(7,036 puan) tarafından
Pardon çocuk mu kandiryor acaba canım sen bence kulağını al karşısına indir ona anlatsın bu lafları
(398 puan) tarafından
Tabiki inanmadım kendi aklı ile oynuyor
(7,036 puan) tarafından
Dikkat eşine canım gözün üstünde olsun derim boş brakma
(398 puan) tarafından
Bu saatten sonra yapsa da ne değişir ki hissizleştim resmen Allaha havale ettim şu an tek derdim kızım allahın dan bulsun köpek gibi çalışıp bize baksın gözümü dışarıda bırakmasın kızımdan bir şey eksik etmesin ne *** yiyorsa yesin şu an bu kafadayım
+1 oy
tarafından
Acik açık s.carim öyle ise eşim olamazdı 
0 oy
tarafından
Soruya tam cevap değil ama nişanlınız eski sevgilisi ile neden hala görüşür ki? 
(398 puan) tarafından
Görüşmüyor muş güya vicdan azabı çektiği için yazmış mış yersen...
tarafından
Vicdan azabı ise seninle tanışıp nişan takana kadar neredeymiş vicdanı?
(981 puan) tarafından
Şansini deniyo yani yeniden olur muyuz diye akli orda.bunun  ic yuzu budur
tarafından
Kesinlikle katılıyorum nokta.
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Yüzüğü kafasına yerdi demek aklı onda kalmış evli olmadığıma şükrederdim evli olsa kim bilir ne haltlar yer şer.efsiz
(398 puan) tarafından
Ben yeni öğrendim ama :-(
(1,529 puan) tarafından
Evlimisin şuan
(398 puan) tarafından
Evet bir de kızım var
(1,529 puan) tarafından
Üzüldüm adına canım ya insan kendine kandırılmış gibi hisseder ama üzerinden yıllar geçmiş galiba siz nasıl şimdi öğrendiniz keşke o sıralar öğrenseydiniz
(398 puan) tarafından
Face geçmişinden gördüm
0 oy
(3,690 puan) tarafından
Eşim g*avat sa eğer tqbiiki kutlayabilir.  İşin içinde Bi p*içlik seziyorum. 
(398 puan) tarafından
Biz nişanlıyken yazmış kız hastaymış güya oda vicdan yapıp mesaj atmış hiç bir şey hissetmiyor muş
(3,690 puan) tarafından
Mımmışta mimmiş. Yemeyin bunları arkadaşlar, yemeyin.
0 oy
(360 puan) tarafından

Paralardim kefenini giysin:angry:

0 oy
(1,937 puan) tarafından
Siz ne yaptınız merak ettim öğrendiğinizde
(398 puan) tarafından
Haaa mesajı kız bana attı o tabiki de silmiş ben geçmişten kızı arttığını resimlerini beğendiğini gördüm sordum kız bana yazıp beni rahatsız etti dedi bende kızı bulup kıza yazdım kız mesajları attı bana nasıl bir kafaya bunca yıl saklamış oruspu da
(1,937 puan) tarafından
Kızda problemli kocanda kolay kolay affetme
(398 puan) tarafından
Affetmek Allaha mahsus ama çok hissizleştim boşlukta gibi yim konuşmak yüzüne bakmak gelmiyor içimden
(1,937 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım İnşallah Allah hayırlı bir kapı açar ne diyeyim çok zor bir durum inan Benim başıma gelse ne yaparım ben de bilmiyorum çok zor bir şey
(398 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun inşallah
0 oy
(888 puan) tarafından
Olay çıkardı çok rahatsız edici bir durum 
0 oy
(1,790 puan) tarafından

Bugün amma çok eski sevgili postu çıktı.. nerden hortladı bu eski sevgililer:blink:

(398 puan) tarafından
Ben yeni giirp açtım postu Bi kaç gün dür bu sorunla uğraşıyorum
(1,790 puan) tarafından
Yeni açtığını gördüm canım. Bugun kaç kişi bu konudan muzdarip onu diyorum..
0 oy
(3,767 puan) tarafından
Karaktersizse yapar böyle biseyii Off eski sevgiliden bajsetmeyin kıza çok kafayı takigim 
(398 puan) tarafından
Öyleymiş demek ki
(3,767 puan) tarafından
Gercekmi  yoksa öylesine sordun
(398 puan) tarafından
Öylesine neden sorayım ben yeni öğrendim bunu nişanlıyken yapmış
0 oy
(302 puan) tarafından
Nişanliysaniz ayrılın yarın birgün evlendiginizde herşeyi bahane edip eski sevgilisiyle her haltı yiyebilir. Resmi nikahlı iseniz dikkat edin telefonlarını iyi kurcalayin bahane bulupta eski sevgilisiyle görüşüyor olabilir. Bu gibi şeyleri çok duydum. 
(398 puan) tarafından
Değiliz maalesef evliyiz birde kızım var ben yeni öğrendim
0 oy
(531 puan) tarafından
Eşim de benim için eski olurdu ne olursa olsun aldatmaktir benim gözümde demekki unutamadığı şeyler var ki önemseyip kadınlar gününü kutluyor diye düşünürdüm 
0 oy
(13,028 puan) tarafından
Çok kızardım      
0 oy
tarafından
Dini nikah olsun olmasın eğer benimle ise sadece ben olurum hayatında eski defterler kapanıp rafa kaldırılır. Aldatmaya girer. Çok eskiye meraklıysa gidebilir. Kimseyi hayatımda zorla tutmuyorum. 
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Eski nişanlım olurdu Allah sana gerçek yüzünü göstermiş 
(398 puan) tarafından
Nişanlı değiliz şu an evliyiz 4 yıllık
0 oy
(688 puan) tarafından
Bende eski sevgilimin adamlar gününü kutlar balkonda bir kahve içerdim :) 
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Sen simdi eski sevgiline yazmak istersin o nişanlı iken yazmış garip insanlarsınız 
(398 puan) tarafından
Garip olan sensin bence ben yazmak istesem yazardım bu konuda arkadaşım kafamı karıştırdı zor bir dönemdi benim için sağlıklı düşünemiyor dum buraya bana akıl vermeniz için yazdım elhamdülillah doğru yolu buldum ha konuşacak olsam böyle alçakça konuşmaz dım önce kocamla konuşur bu durmu daha sonra konuşurdum
(1,043 puan) tarafından
Asla konuşmayın ve bide kocanız bu konuyu açıp aklına hoc şüphe düşürmeyin boş yere canininz sıkılır arkadaşlarınız gazına da gelmeyin
(398 puan) tarafından
Yok zaten diyorum ya o zaten doğru yolu buldum çok şükür yapmazdım ama yapsaydım eğer önce bu adamla konuşur dum ihanet etmez dim ama çok şükür ki gerek kalmadı o arkadaşlarımı da çıkardım hayatımdan
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Yorumlara baktim da herkes yeni olay sanmış galiba,o zamanda dinen evliymişsiniz yaptığı tabiki hoş değil o zaman ogrenseydin ayrılırdın ama o zaman olmuş ve yeni öğrenmişsin,eger evliliğinin boyunca bi hatasını görmediysen sezmediysen 1-2 trip at sonra normale dönün,belki istesende hemen yapamazsın ama üstünden geçtiği için uzatmanın anlamı yok yeni olsaydı tekmeyi bas derdim 
(398 puan) tarafından
2 gün dür almıyorum eve konuşmuyorum bitirmek çözüm olmaz benim için küçük kızım var başta hataları olmuş tu ama uzun zamandır yok
(9,626 puan) tarafından
İşte esini en iyi sen tanırsın canım şu konu için zaten bitirmek olmaz,dediğim gibi yeni olsaydı çok farklı olurdu ama üstünden çok sular akmış gitmiş onu isteseydi onun yanında olurdu öyle düşün,masallah bi tane de evladınız varmış Rabbim onu size bağışlasın onun yüzü suyu hürmetine evinize huzur dolsun inşallah ❤️
(398 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim Allah razı olsun o kadar ihtiyacım var ki böyle bilinçli fikir almaya :-(

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 861 göst.
19 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 493 göst.
0 oy
6 cevap 713 göst.
0 oy
39 cevap 455 göst.
4 gün önce Diğer kategorisinde Meryemserap (965 puan) tarafından soruldu

380,042 soru