0 oy
336 göst.
Diğer kategorisinde (1,541 puan) tarafından
Kizlar 2 senelik evliyim 3 durun oldu 1 beraber gittik akraba olduğu icin 2 arkadaşı evleniyor tek gidiyor beni getir miyor sizinde eşiniz öyle mi 

27 Cevaplar

+1 oy
(1,408 puan) tarafından
Hayır ben gitmeden asla gitmez 
(1,541 puan) tarafından
Arkadaş düğüne peki
(1,408 puan) tarafından
Beraber gideriz her zaman
-Reklam-
+1 oy
(119,338 puan) tarafından
ben gitmezsen benimki hic gitmez
0 oy
tarafından
İş yerinden arkadsi ise ben gitmek istemem zaten oda teklif etmez götürmek için kendi de gitse bile durmaz takımını takip döner gelir akraba düğünlerine asla bensiz gitmez ama gitmiyorum oda gitmez..
(1,541 puan) tarafından
Arkadaş düğüne peki
tarafından
Yok götürmez beni bende tanımadığım Bi yer olduğu için gitmek istemem oda takisini takip hemen geri gelir
0 oy
(3,414 puan) tarafından
Yeni dogum yapmistim bir ona birde benim canım sıkılır diye goturmedigi bir dugun daha var onun disinda hep beraber gittik 
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Samimi olan arkadaşıysa ailece gidiyoruz,her yaz hiç olmuyorsa 20 30 tane düğünleri oluyo aile akraba yakın çevre onlara gitmiyorum eşim tek gidiyo sevmiyorum pek onların tarafını :D Ben bi dönem çalıştım çalıştığım yerde 3 4 kişinin düğünü oldu beraber gittik ama bunlar erkekti yani biz erkek tarafı olarak gittik :D kendi tarafımdan düğün pek yok hepsi evli ama 2 ay önce kuzenim evlendi ailece gittik yine,ama eşim kendi tarafına kendi gidiyo 

0 oy
(15,995 puan) tarafından
Yakinsa beraber gideriz eşimin arkadaşı ise eşim tek gidiyor. Zaten şimdiye kadar 1 kere tek gitti. 
0 oy
tarafından
1 tane Arkadaşı evlenmişti bu zamana kadar  beraber gttik canm akrabalarımızdada beraber gidiyorz 
0 oy
(12,646 puan) tarafından
benimki sevmez gitmez kaynanam la giderim
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Akraba ya cümbür cemaat gidiyoruz :)) bugun kadr 1 arkadası evlendi onada beraber gittik 
(1,541 puan) tarafından
Benimki beni getirmiyor tek gidiyor arkadaşlarıyla gidiyor
(2,804 puan) tarafından
Başka düğüne mecbur gidip takı verip geliyor bnde çok sevmiyorum düğün işini işime geliyor
0 oy
(48,690 puan) tarafından
beraber gidiyoruz da genelde ,4-12 denk geliyo bu aksamda kina var gidemedim esim yok diye 
0 oy
tarafından
5 senedir birlikteyiz 2 senedir de evliyiz. Her düğüne birlikte gideriz. Onun arkadaşları, benim arkadaşlarım farketmiyor. Düğüncü tayfayız biz. Bayramdan sonra İstanbuldan Ankara’ya gittik arkadaşının nişanı var diye. 10 aylık kızımız var o da bizim kafadan müzik olsun hemen kalkar ayağa popoyu sallar kollar oynar. Düğün severiz ailecek. 
0 oy
tarafından
Yok birlikte gideriz hep. Çünkü onun arkadaşlarının hepsini taniyorum
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Yooo hatta gecenlerde gttik kuzeninin dugunune
0 oy
(6,364 puan) tarafından
Gittiği her düğüne benide götürür 
0 oy
(554 puan) tarafından
Samimi arkadasıysa tabı kı gidiyoruz beraber ki yarın var çok yakın arkadaşının düğünü beraber gideceğiz gelin almasına falan da :D dıger türlü o an kı duruma göre ya tek gıder ya da bazen ben de eşlik ederım
0 oy
(981 puan) tarafından
Asker eglencesi falan oldu mu bensiz gider baska turlu niye bensiz gitsinki
0 oy
tarafından
Daha  bu pazar arkadaşının nişanı vardı ben eşim kızım gittik haftaya bir düğün var bakalım kızın durumuna göre gidip gitmeyeceğimiz belli olacak
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Vala canım günde bir sürü düğün olluyor akraba ise beraber gideriz ama arkadaş tanıdık olunca eşim takı saati gider takı takar gelir o kadar 
0 oy
(1,645 puan) tarafından
Tanıdığım arkadaşlarının düğününe beraber gittik ama yarın akşam var mesela ben gitmiyorum tanımıyorum 2 de çocuk var çocuk olmasa da gitmezdim sanırım 
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Ölümüne asıkız biz gitmez bensiz öte bile

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 577 göst.
7 Temmuz 2023 Aile kategorisinde hayallhanem (168 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 355 göst.
1 Ocak 2024 Aile kategorisinde Hayal1907 (267 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 456 göst.