0 oy
584 göst.
Aile kategorisinde (169 puan) tarafından
Kizlar memlekete gekdik kayinpederimn evinin hemen arkdsnda düğün salonu var hatta ses iceri bile geliyor okadar yakin. Neyse yarın eşimin yakin arkdsnin düğünü var ama beni götürmuyor ne yapacaksın diyor tüm arkdslarim gelicek seni yanliz bırakmam gerekecek tanıdık kimse de yok ortada kalma diye gelme diyor. Evet tanıdık kimse yok biliyorum ama tek gitmesinden de gönlüm el vermiyor eşiyn sonuçta ama gidince se tek kalicam evet arkdslarini bırakıp ta yanimda dugun boyu da oturamaz haliyle kafam karışık haklı mı haksız.mi sizce napaym 

15 Cevaplar

0 oy
(5,054 puan) tarafından
Ben eşimin böyle arkadaşlarıyla gittiği düğünlere kendim gitmek istemiyorum. Eğer arkadaşlarının eşleri varsa gidiyorum. Bırak gitsin düğün alt tarafı ne olabilir ki
tarafından
Kusura bakma ama canım yüzüklülere de musallat oluyorlar maalesef. Yapan ve yapmak isteyen her türlü yapar. Küçük bir halka buna engel olmaz yani.
tarafından
evlilere daha çok yapışıyorlar gerçekten benimkide ekiji sıkıyor takmıyor taksa iyi olur da bende takmıyorum ki kendini bilen adam zaten meyil vermez
(5,054 puan) tarafından
Aynen öyle yapan adam yüzükle de yapar
tarafından
Yüzüğü cebine atsr yine gider
tarafından
Yani o yüzden yüzüğe güveniyorsan güvenme fazla canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ee git  erkek arkadaşlarınla aynı masada takılırsın iste
0 oy
tarafından
Gitsin ne olacak kız bu kadar da sıkmayın birbirinizi 
(169 puan) tarafından
Yok zaten onu sıkmam huyum değildir. İçime atarım olsa bile. Sadece yüzük takmıyor ve düğüne gelenler ya kız ya erkek peşinde sirfnbu yüzden geliyorlar O yüzden biraz Tedirginim sanki
tarafından
Ben 7. Seneye girdim eşim hiç takmıyor sorun etmiyorum ayrıca canım yüzükle bile neler yapar. Ben olsam ayrıca gitmem tanımadığım yere
0 oy
tarafından
Bız eşimle çok arkadaşının düğününe gittik kendide bensız gitmez birlikte de otururuz gıder arkadaşlarıyla da oturur ve o arkadaşları evli değil mi onlarında eşleri olur birlikte oturursunuz ne olacak sohbet muhabbet değil ki düğün yani ben halaya bile giriyorum eşimle keyfıne bak eglenmene bak tek gönderme 
0 oy
tarafından
Bizde de durum tam tersi. Eşimle her yere birlikte gideriz. Pazar nikah var 29unda düğün var dedim senin arkadaşın kendin git işte yok ben tek orada ne yapıcam sen de gel diye tutturdu. Hiç istemiyorum gitmek. Çocuğun nişanı için İstanbuldan Ankara’ya gittik. Yine Ankara’ya gitmek istemiyorum. 
0 oy
tarafından
Benimkide bugün gitti şuanda orda bizide götürmek istedi ben kendim gitmedim o haliyle arkadaş ortamına girecek kimseyi tanımıyorum bence gitmenen daha iyi olmuş çocuk varsa birde hiç kafana takma bence 
0 oy
(7,758 puan) tarafından

Daha yeni gitti vallahi iki kem kum etyim beni skma dedi kiskaniyorum dedim sakasina birsuru koz olcak simdi dedim napacam ben kizlari dedi iyi bakalim dedim evde 2 bebem var vallahi kiskanclik dusunecek dueumda deilim arkasini taniyorum gitsin bakalim napacak sanki kizlar kocama atlamayacaklar oda gorurse gorur oynayanlari ziplayanlari gozunu kapatacak hali yok:)

0 oy
(2,704 puan) tarafından
Bi birak adami ya gitsin eglensin arkadaslariyla ne var bunda
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Eşinin sözüne itibar etmelisin bence sonuçta onun arkadasi ve sen kimseyi tanimiyorsun
0 oy
(497 puan) tarafından
Benimkide yarın gidecekmis.  Bekarmisin sen tek başına gidiyorsun ailen var senin bende gidersem gidersin goturmezsen gidemezsin dedim. Gitmiyor gidemez de zaten cingar çıkarırım 
0 oy
(2,728 puan) tarafından
Ne işin olur Bırak gitsin ben inandım eşine 
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Arkadaşlarının eşleri var mı eger varsa ve geliyorlarsa gidebilirsin ama yoksa eşin haklı seni yalnız birakamayacak 
0 oy
tarafından
Haklı valla.ben gitmiştim çok sıkılmıştım hamileydim bide gelin kalk oynayalım dans edin diyor ama göbekten yakinlasamioduk bile.bence gitme napacan ki 
0 oy
(1,737 puan) tarafından
En nefret ettiğim durumdur o dugundeki seste neyi konuşur bu adamlar 40 yıllık dedikoducu karılar gibi . 
0 oy
(1,107 puan) tarafından
Benim eşim hep tek gider 2 senelik evliyiz. Akraba düğünü olsa neyse de tanımadığım kişiye Bende gitmem. Öyle yabancı oturmayı hiç sevmem. Aman Kız bırak gitsn.

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 344 göst.
12 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Elif.m.05 (1,541 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 681 göst.
0 oy
12 cevap 317 göst.
15 Haziran 2021 Aile kategorisinde Seldaekinci (530 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 227 göst.
15 Mart 2021 Aile kategorisinde Ankarali (4 puan) tarafından soruldu