0 oy
1,212 göst.
Aile kategorisinde (6,381 puan) tarafından

Kızlar akşam yemeğinden beri cnm bir meyve çekiyor size anlatamam şuan 6 buçuk aylık hamileyim neyse. Hani önemsemedim ama isteğim git gide arttı desem yeridir çok yemek de yiyemiyorum şişkinlik yapıyor diye yani acıktıkca canım daha cok çekmeye başladı

Normalde her çrşmba günü pazara giderim alırım bu hafta para yoktu gidemedim 10 gündür meyve filan yemedim yani yememek sorun değil bir haftada yemesek de olur ama eşimin yaptığı şey.. 

Saat 11 oldu eşime söyledim bizim de oturdumuz sokağın sonunda büyük market var 12 ye kadar da açık. Dedim benim cnm birşey çekiyor ama alır mısın? Ne istedimi demedim bile başladı saydırmaya sanki kötü birşey demişim gibi. Ben kılıbıklar gibi gece gece market market gezemem bu saatte  dışarı mı çıkılır açık market yok zaten fln filan.. Bende şaşırmadım zaten dedim. Çünkü ilk hamileliğim de de bir kez bişey istedim almadı sonra hiç bişey istemedim ondan Bi kez bile. Bu sefer de o kadar laf saydı cok zoruma gitti tmm dedim sonra gitti yattı uyudu.
Almaması veya yememem sorun değil ama o şekilde konuşması yani önemsemiyor oluşu cok zoruma gitti. Aslında kibarca deseydi yorgunum uykum var hani şimdi gidemem yarın alırız gibi konuşsaydı yine zorlamazdım ama o tavrı beni çok üzdü. O uyuduktan sonra Bi ağlama tuttu beni bilmiyorum hormonlardan mı ben mi abartıyorum yoksa gerçekten yaptığı kırıcı birşeydeğil mi

32 Cevaplar

0 oy
(5,239 puan) tarafından
Nerden buluyorsunuz boyle dağdan inemeleri Allah aşkına zıkkım yatsin nasıl sinir oldum
-Reklam-
0 oy
(454 puan) tarafından
İlk gebeliğimde aşırı kusuyodum herşey burnuma iğrenç kokuyordu su bile içemiyodum. Bi gün akşama kadae aç durdum başımda öyle ağrıyor kaldıramıyorum eşimi aradım meyve alsanaa diye almadan gelmişti sonra evde köfte pişirdi leş gibi kokuttu yine gitmedi meyve almaya sonra zaten kusmaktan hastanelik oldum en sonunda.

Bende yine hamilriym altı aylık canım karpuz çekti söyledim almadj unuttum dedi.  Geçen gün kendi canı çekti gitti aldı geldi.

Babam mesela yemez yedirirdi oyuzden bana çok tuhaf geliyor ama demek ki böyle görmüşler ilk kendi boğazları kendi keyifleri yetiştirende suç. 
0 oy
(48,984 puan) tarafından
kırıcı tabi bende çok uzulurdum alıp getiresim geldi
0 oy
(6,695 puan) tarafından
Kılıbık olmakla ne alakası varmış o zaman çocuğuna da bakma eve de yardım etme karı işi de.... Ne saçma umarım destek oluyordur sana yoksa ikinci çocuğu zaten yapamazdın diye düşünüyorum. 
0 oy
tarafından
Eşine diyemedin mi bunun kılıbıklıkla alakası yok Kadın değer vermekle ya da hamileliğine saygı duymakla ilgisi var diye. 
0 oy
(1,525 puan) tarafından
Ya ben böyle kendimi kullanilmis gibi hissediyorum adam yapacağını yaptı alacağını aldı işini gördü sonra kadını görmez olur gözü.cocugu yapana kadar işini halletti gene çocuk olacak bı şey.alinacak laf ederler ne gerek var derler bı onemsememe kimsin lan sen kariyi altına alana kadar.iyiydi evlenene kadar canım cicimdi iyiydi her şey noldu lan evlendikten sonra çocuk olduktan sonra böylelerini varya olduresim geliyor.
0 oy
(829 puan) tarafından
Bur sorunu olabilir yoldan hamile bı insan geçince csni çekmiştir diye uzatılır ya niye böyle yapıyor keşke yakınımda olsaydın ben alır getirirdim sana 
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Cok kirici jirsey ilk hamilegnde boyleyse neden ijinciyr oyle bi adamdn cocuk yapiyirsunki cnm nerde otryordun acaba
0 oy
(701 puan) tarafından
Söyleyince suç oluyor tatlım ama olacak olan oglak bokunda bellı olur derler ya ılk cocukta da aynıymış bu adam nıye ıkıncı bır cocuga layık gordun kı boyle bırını ne demek kılıbıklık falan ya ınsanlar bırseyı yerınde yemek ıcın sehır degıstırıyor 9 aylık bır surec alt tarafı yazık gunah hamılesın sen ne kadar ayıp etmiş ya keske yakın olsak alıp gelebilsem sana 
0 oy
(1,968 puan) tarafından

Ya şu ikinci çocuğu neden yaptın diyenler kadına morel vermek yerine dediğinize bi bakın ya.. olan olmuş kadın 6 aylık hala hesap soruyorsunuz..  ha bide eşini övenler var ben şunu istedim hemen aldı bunu dedim koştu eşim dienler...  Kadına morel verin yada daha fazla dert eklemeyin.. oturup düşüncek benim eşim niye böyle değil die derdi ikiye katlanacak.. Anladık kocanız çok seviyor sizi bir dediğiniizi iki yapmıyor ama onun yazma yeri burası değil biraz anlayış ve empati yaa 
(666 puan) tarafından
Gerçekten de öyle içimden geçenleri yazmışsın. Nasıl da övüyorlar yazık günah ya kadın daha da üzülmüştür anlamıyorum bu insanları
0 oy
tarafından
İlk hamilelgim de gecenin 3 de öyle bir mantar canım çektiki anlatamam öyle böyle değil bildiğin buram buram kokuyo eşime dedim ki gece 3 de canım çok mantar cekiyo saçmalama yat uyu dedi yarın alır yaparız dedi 

Neyse çocuk doğduktan sonra aşermenin ne anlama geldiği ve alınması gerektigiyle ilgili Bi konu geçti toplulukta sonra o gece hemen almadığı için defalarca özür diledi 

Şimdi yine hamileyim maddi sıkıntı çekiyoruz falan dün gece diyo gözünü seveyim bak canın bisey çekerse yük olurum diyip soylememezlik yapma nolur falan dedi hamile olduğumu ogrendigimizden beri de her akşam sorar canın bisey cekiyo mu alıyım mı

Akillaniyorlar ama iş işten geciyo bazen gülüm emin ol ileride bu tavırları önüne çıkınca utanacak ama iş işten geçecek.. 
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Aynısının benzerini yaşadık hamileyken cnm günlerce balık aşerdi kaç gün boyunca unutmuştur diye dile getirdim en sonunda o balığı getirdi ama burnumdan da getirdi yemesemde olurmuş bn yiyor muyum vs vs söylendi bnde sitem ettim kaç yıldır evliyiz şimdiye kadar senden bişey istedim mi düşüncesizsin ne diyim rabbim görüyor hakkımı koymasın yanına dedim aklıma geldikçe ağladım bnde sen gibi bizim kocalar odun kendiler düşünmesi gerekirken biz söylüyoruz üstüne bide hak etmediğimiz laflar işitiyoruz ilk gebeliğimde de cnm bişeyler istiyordu ama çekinirdim istemezdim içimde kalmadı desem yeridir hâlen aklımda sonrasında yesende gebelikte aşerdiğinle o an yiyeceğin kadar olmuyor 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 356 göst.
0 oy
1 cevap 90 göst.
0 oy
1 cevap 161 göst.
24 Eylül 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 448 göst.

385,250 soru

11,520,739 cevap