0 oy
156 göst.
Aile kategorisinde tarafından
18 yıldır evliyim 1 sene öncesine kadar kayınvalidemde , ablamda sürekli herzaman her işimin içindeydiler ve ikiside bana ve aileme çok düşkündü . 1 sene önce ben 3. kızıma doğum yaptım ne ablam ne kayınvalidem den hiç bir destek görmedim ikiside beni umursamıyorlar bile

. Diceksiniz kocaman kadınsın niye bu kadar yüz verdin , benimki yüz vermekten değil ama ikisininde huyları çok benziyor ve ablam bana kayınvalidemde oğluna çok düşkündü ve sormasam bile yüz vermesemde rahat bırakmazlardı. Şimdi evet bana da böylesi daha iyi geliyor , karışmıyorlar açıkca rahatladım fakat bazen sorguluyorum bu zamana kadar dertleri neydi , şimdi ne oldu. Bazen bende onlara nasıl davranıcam bilemiyorum 

1 cevap

0 oy
(683 puan) tarafından
Bende bu yil oyleyim ve çok guzel hosuma gidiyor esikisi gibi degilim cunku Kim ne derse Ben de cevap veriyorum onlarda artik çekindi kaynanam Bana diyor sen çok degistin eskisi gibi saf suskun degilim ya 
tarafından
Tamam benimde hoşuma gidiyo açıkçası özgürleştim, mesela daha önce birşey yapcak olayım veya doğum yapcam diyelim ikiside üstüme titrerdi , ikisininde baskısını üzerimde hissederdim sıkılırdım , ama bakıyorum 1 senedir sanki benim bir çocuğum daha olunca kaçıyorlar benden onlardan birşey isterim diye. Halbuki ben 10 sene önce ihtiyacım yokken varlardı, şimdi ihtiyacım var yoklar
tarafından
Yani insanlar ihtiyaç varken değilde kendi canları istiyor diye yardım ediyorlar.
(683 puan) tarafından
Ve Ben hic bir sekilde hic bir Zaman gelip yardim vs istemiyorum onlardan bir cop yerden kaldirsalar senin her biseyini biz yaptik derler yillarca
tarafından
Zaten söylüyorlar , en iyisini yapıyorsun.
(683 puan) tarafından
Aynen cnm
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 1,205 göst.
12 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Mhmd8mrn (5,796 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 302 göst.
0 oy
6 cevap 74 göst.
20 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gulnazyilmaz (1,187 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 62 göst.
6 Aralık 2023 Aile kategorisinde Umayyyy (3,336 puan) tarafından soruldu

378,958 soru

11,343,464 cevap

34,809 kullanıcı

...