0 oy
122 göst.
Diğer kategorisinde (983 puan) tarafından
Görümcem olacak şeyle kavgalıyız belki bilen bilir. Bi kez daha post açmıştım ben eşime bile demiceltim ki o hemen arayıp pis pis şeyler demiş. Kaynanam da diyor bana kimseye deme. Annemleri kast etmişti. Tabii ki anlattım. O anlatıyor da ben niye anlatmayayım. Geçenlerde eşimin teyzesine gittik kuzenleri falan da var. Bana görümcemi sordular. Normal şekilde cevap verdim kavga ettiğimizi belli etmeden. Sonra bana eşimin kuzeni bayağı açıldı işte o bana böyle etti şöyle etti. Sakın uzak dur ondan falan diye. Bana tekrar sordular inanın içimde tutamadım söyledim. Ve onları gerçekten çok yakın buluyorum kendimi. Kendi kuzenlerimden bile iyiler. Anlattım olan biteni. Neyse bugün kaynanamla konuştuk biliyorlar mı onlar dedi ben de evet dedim. Anlattım nasıl söylediğimi. Başladı bağırmaya niye dedin de ne kadar boş konuştunız da. Dedim ben direkt söylemedim ya kendi yeğenlerin ve kardeşin de şikayetçiydi ben de üstüne ekledim ne var dedim. Yine aynı devam etti. Bi küfürler ediyor duymanız lazım. Bana değil yeğenlerine. Dedim anne pis pis konuşma haklıyız hepimiz. Böyle olayın yayılmasını istemiyorsan zamanında vermediğin terbiyeyi şimdi ver kızına dedim. Sonra yelkenleri suya indirdi. Neyse namaz kılıcam dedi gitti. Eşimin hatrı olmasa hepsine diyeceğim var da susuyorum 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
O kırılmasın bu kırılmasın diye diyeee ezilen hep biz olduk
(983 puan) tarafından
Valla yaa herkes de biliyor onun ne b.ok olduğu bu ben diyince suçlu oluyorum
tarafından
Bosver kiz yesin bitirsin kendini söylenen lafları duymamazlıktan gel
-Reklam-
0 oy
(7,564 puan) tarafından

Ahhh görümcem yılandan beter örümcek boylu görümcem  :woot:  ben senin iç sesini söyledim

(983 puan) tarafından
Canımsın djfjch
0 oy
tarafından
Ben olsam benim hakkımda görümcem kime ne demişse gelip bana söylediklerinde söyleyen insanın ağzını tıkardım ne dedikoducusunjuz laf taşıyorsunuz oradan buraya burdan da oraya götüreceksiniz demi derdim hiçbirşey anlatmazdıö ne olursa olsun ama 1 sene ama 10 sene sonra yüz yüze bakacaksınız 
(983 puan) tarafından
Orası öyle tabi de onlar görümcemle konuşmuyor kafam rahat ki isterlerse de desinler sonuçta iftara atmadım o da biliyor ne ma.l olduğunu
0 oy
(2,604 puan) tarafından
Ne görüş ne dedikodusunu yap yokmuş gibi davran sen böyle yaparsan mevzu uzar 
(983 puan) tarafından
Dediğim gibi ben zaten asla kimseye demicektim. O hemen herkese demiş ben Bi kuzene dedim diye suçlu oldum. Sorun gelin olmam sanırım ya da haklı olmam hdjdhdh

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 182 göst.
0 oy
15 cevap 242 göst.
+1 oy
6 cevap 190 göst.
0 oy
6 cevap 102 göst.

397,183 soru

11,879,375 cevap

35,995 kullanıcı