0 oy
140 göst.
Aile kategorisinde (762 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar  kayinbabam asma yapraklari var kaynanam bütün kixlar topladı bende aradan 2 hafta geçti gittim toplamaya  hem kendime hem annnemlere kayinbabam diyoki şimdi girme 2 hafta sonra gir az önce kaynanam gidip topladı kızına birde arkasında asma yaprak poşet saklıyor benden siz olsanız kayinbabaniza mesaj atıp der miydiniz benim topladogim gözünüze geliyur başkaları topladığı zmn gelmiyor ne derdiniz ne yapardınız 

6 Cevaplar

+2 oy
(2,587 puan) tarafından
Sen yaprağını pazardan alacaksın onlar da işlerini o kızlarına yaptıracak :)))) 
-Reklam-
0 oy
(6,850 puan) tarafından
Hiç muhattap olmam gider dışardan alırım 
(6,850 puan) tarafından
Erkek o bi de kendi ailesi olunca onların yaptığı gözüne carpmamistir sen dile getirmez sen başka yerden alçam demezsen daha da fark etmez her gün başka bi sorun yaşamaya devam edersin bak bacım ben şu evlilik hayatında tek bişey öğrendim bi derdin varsa açık açık söyleyeceksin yoksa hiç bişey zamanla duzelmiyo kimsede Allah razı olsun demiyo
(762 puan) tarafından
Ztn güzel bir evlilik yok inanki eşim anlayışsız darp raporu aldım  yok duzelecem dedi  düzelmedi exiyet ediyir beni dövüyor kızım bir yaşında onun mini etek bile karışıyor geydirme diyi ailem anlattom bayramda once gidecek bir daha gelmicem biturecem evliliği altınlar benden  aldılar zorla huzur yok öyle işte
(6,850 puan) tarafından
Sende yaprağın derdine mi düştün bacım zaten gitcem diyon kime hazirlican onları bırak zıkkımın kökünü yesin sen gidince elleri kırılsın inşallah
(762 puan) tarafından
Yok inanki öyle yapmaları zoruma gidiyor inan ne işleri olsa yapıyor amin inşallah
(6,850 puan) tarafından
Kız bırak boşver düşünme bile yaptıklarını hiç csnini sıkma nasılsa gitceksin
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Pazarda parasıyla alırım genede böyle bişey demem
(762 puan) tarafından
Anladim canım zorima giden ne işleri varsa yaparım kızları istnbaulda enayi yerine koyuyor ondan zoruma gitti
(5,311 puan) tarafından
Ben bir ili her zaman Allah rızası için yapıyorum yoksa senin gbi nefsime çok ağır geliyor ama her işe başldığımda rbbim senin rızn için diyince valla hiç umursamıyorum
(762 puan) tarafından
Doğru kesinlikle haklısın ama nankör insan işte
tarafından
Vallahi tek kelime etmem gider pazardan 2 kati fiyatina alirim daha iyi . Onlara sa ona gore muamele ederim zamani gelince yuzlerine vurarim o gunr kadar sabirla beklerim .. (( cok zamani gelmistir ama bisey diyememisimdir yazmak cok kolay ama valla yapabiliyosan oyle yap :)))) ))
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Elimi dahi sürmem bi daha da asla da almam onlardan
0 oy
(978 puan) tarafından
Bu hareketinden bidaha asla elimi uzatmam kocamada lafini soylerim ben toplamiyim diye gizli gizli topluyo annen bidaha sakin bana is yap deme kendi kizlari gibi gorseler bu hareketi yapmazlardi
0 oy
tarafından

Kart olunca sen topla demek istemis:D

(6,815 puan) tarafından
bende oyle dusundum uc yapraklarini em tazelerini kızlarina topluyo belli ki

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 77 göst.
10 Mayıs 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Asli_eren_47 (762 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 111 göst.
0 oy
3 cevap 104 göst.
7 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Alisimm (2,355 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 115 göst.
7 Haziran 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde 1bebe1anne (272 puan) tarafından soruldu

378,380 soru

11,325,774 cevap

34,778 kullanıcı

...