0 oy
242 göst.
Diğer kategorisinde (12 puan) tarafından
Kızlar yaşadığım ilde bi senedir arkadaşlık ettigim bayan bi arkadaşım var.cok fazla görüşmüyoruz ama sıcakkanlı bi kişi.bugun beni parka çağırdı bulusmaya hem cocuklarada iyi olur diye neyse gittik evle park arası mesafe yürüyerek yarım saat bi saat oturduk oturmadik kızkardeşi telefon etti.baktim agzinda geveliyor bisiler kalkmamiz gerek sende geliyormusun falan dedi bende ev uzak beraber gideriz diye kalktim.saat akşam yedi bu arada.yolun ceyreginde baktim bana dediki benim hizli gitmem lazim sana ayip olurmu ben gitsem sen yavas geliorsun.kizkardesim şuraya gel dedi bende nereye gideceksin bisimi oldu falan diye sorunca baktım ağzında bisiler geveledi yine anlamadım hoşçakal dedi gitti .belliydi benden bisiler saklıyordu ben belediyeden yardim fln tarzi bisiler alcaklarini düşündüm tepkisi hoşuma gitmedi siz olsaniz arkadaşlığınızı sürdürürmüsünüz? Benmi abartiyorum.

5 Cevaplar

0 oy
(1,763 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Sen de sonuçta yalnızlığın için kullanıyorsun ahım şahim bir sevgin yok olsa da olur olmasa da senin için 
(12 puan) tarafından
Ya öyle sadece boyle bisielri saklayip üstünü kapatmaya calismasina anlam veremedim yani oturudgumuzda herseyi anlatir neden bu sekil davrandı onu çözemedim
(1,763 puan) tarafından
Yani belki soyleyemeyecegi kadar önemli bir sey olmuştur olabilir sonuçta insanlık hali zaten bir daha gorusursen sorarsın geçen ne dedi de kardeşin hemen kaçtın gittin merak ettim diye
-Reklam-
0 oy
tarafından
Belediye ne alaka canm onu anlamadm 
(12 puan) tarafından
Ya normalde yardim vs aliyor.dedimki acaba kardeşi bi yardim oldufa onumu haber verdi benden sakladı haberim olmadin diye
tarafından
İşi çıkmıştır belki canm böyle bişe için arkadaşlığınu bozma bence sucak kanlı iyi biride demişsin hem
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Acil işi çıkmış olabilir zaten sık görüşmüyormuşsunuz takılma yani
0 oy
(1,832 puan) tarafından
Belki gerçekten acelesi vardır.  Yani daha iyi tanırsın tabii arkadaşını da. Belki de sana söyleyemeyeceği bir şey olmuştur.  Bu arada"anladıysam arap olayım" cümlesi pek hoş bir cümle değil.
0 oy
(5,228 puan) tarafından
Seninle alakasi yok yada arkadaslığınizı bitirecek bisey olmamış kadin guzel dille söylemiş gitmem lazim diye

En yakınında olsa insan bazi olaylari anlatamiyor belki sana soyleyemeyecegi biseydir

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 3,215 göst.
25 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde yvz (680 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 513 göst.
+1 oy
12 cevap 254 göst.
12 Nisan 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde 021821 (1,388 puan) tarafından soruldu
+3 oy
59 cevap 1,258 göst.
26 Mart 2024 Kültür-Sanat kategorisinde Gamze 35 55 (1,943 puan) tarafından soruldu

378,259 soru

11,321,615 cevap

34,766 kullanıcı

...