0 oy
186 göst.
Aile kategorisinde (2,035 puan) tarafından
..müsade edip kendi söyleyene kadar uğraşmak mı?

Hanımlar ben takipte olursam, lazımlığa 20-30 dakikada bir oturursam kazalar daha az oluyor.

Ama sorduğumda kesinlikle çişini söylemiyor. Hep yok diyor. Olsa da yok olmasa da yok. 

Ne yapsam bilemiyorum. Takip edersem iyi ama takip etmesem hep altına yapıyor. 

6 Cevaplar

+1 oy
(15,166 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Öyle öyle gelince kendi de söylemeye başlayacak. Sen götürmeye devam et. 
-Reklam-
+1 oy
(14,027 puan) tarafından
Ben Ekim ayında öğrettim tuvaleti hala söylemediği oluyor ben götürüyorum 
+1 oy
(1,363 puan) tarafından
Ben cisini yaptigi saatleri yazmistim o saatten 5dk once goturmustum o sekilde alisti. 1hafta sonra kendi söylemeye başladi
(2,035 puan) tarafından
Aynen öyle bir durumdayım. Eğitimi ben kendime veriyor gibi oldum :) Kızımın çişini ben takip ediyorum :) onda hiç sorumluluk yok gibi
+1 oy
(1,170 puan) tarafından
canim baslarda hep oyleler bende strese giriyordum ne zamn soyleyecek diye 2 hafta falan sonra soylemeye baslamisti sende sabirli ol canim en gec 1ay sonra soylemis olur
(2,035 puan) tarafından
İnşallah :) hiç cevap alamıyorum çişe. Hep yok diyor. Takip edersem az  kaza oluyor. Ama azıcık geç götürsem hep altına yapıyor.

Eğitimi ben kendime veriyor gibi oldum :) Kızımın çişini ben takip ediyorum :) onda hiç sorumluluk yok gibi.
(1,170 puan) tarafından
:) oyle canim oyle oluyor ama sabret en gec 1 aya kendi kendine soyleyecek birak kacirsin o islakliktan rahatsiz da olmasi gerekki altina bi daha yapmasin ama hepsi zamanla oluyormus biz biraz acele ediyoruz aslinda sende sabirli ol bekle canim zamanla duzene otüruyor birseyler hic endiselenme
+1 oy
(15,944 puan) tarafından
Önce çişin ne olduğunu öğret. Çişin ne olduğunu nerden yapılması gerektiğini bilmeden öğrenemez 
(2,035 puan) tarafından
Bebeklerini tutuyoruz lazımlığa. Çiş hakkında konuşuyoruz aslında
+1 oy
(23 puan) tarafından
Şubatta basladim ilk hafta ben götürdüm sürekli 15dakika da bir tabi sivi alımına   bağlıydi zamani ondan sonra artık bi hafta falan kendi söyledi alıştırma kilosu aldım iki tane islatinca birini hemen ötekini giydiriodum bu arada gece alıştırma kilosu giydirdim artık bezlemedim öyle öyle alıştı bı kere bezden kesmeye karar verdiyseniz gece de baglamamalisiniz bence kimisi gece bağlayıp gündüz açıo ben iki cocugumuda gündüzde gecede aynı anda kestim şimdi hem soyluo hemde alaturka tuvalete oturuo 
(2,035 puan) tarafından
Ben de hiç bez takmıyorum ama hep çiş yok diyor. Takiple lazımlığa yapıyor. Ama azıcık ge kalsam altına yapıyor.
(23 puan) tarafından
En fazla günde uc defa degistirdigimi bilirim giysilerini alışacak yakında merak etme

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 81 göst.
0 oy
4 cevap 76 göst.
9 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Seherl (551 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 96 göst.
17 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Beyzaalp (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 161 göst.

379,284 soru