0 oy
118 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (22 puan) tarafından
Merhaba 11 haftalik hamileyim gobegimde aşırı tuylenme var. epilasyon aleti ile alan varmi veya doktoruna danisan ?

5 Cevaplar

0 oy
(220 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Lazere gidiyordum tüylerim tamamen bitmişti genital bölgesi hariç hamile kalınca göbeğimde çıktı. Önce eşimin tıraş makinası ile aldım sonra da epilasyon aleti ile 6 aydan sonra da eldiven ile aldım. Şimdide çıkmıyor
(22 puan) tarafından
Tesekkur ederim cevabiniz icin.eldiveni deneyecegim olmazsa agda yaparim artik
(220 puan) tarafından
Genellikle ağda pek tavsiye edilmiyor. Rica ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Daha once hic aldin mi
(22 puan) tarafından
Gebeligin ilk haftalarinda almistim.elektrikli birde
0 oy
(1,664 puan) tarafından
Eldivenle tut kopar daha kolay hem onların tüyü in e oluyor hemde ben korkmuştum eldivenle almıştım 
(22 puan) tarafından
Hmm.ben bikini bolgesini eldivenle aliyordum ama gobegi hic denemedim.tesekkur ederim deniycem
0 oy
(52 puan) tarafından
Tehlikeli öi bilmiyorum ama 6. Aya kadar arada Bi almıştım ama öyle çok sık değil. Sonrasında göbek deliğin acıdığı için bıraktım almayı.doğumdan 2 ay sonra anca alabildim. 7 ay geçti hala biraz sızlıyor deliğin orası
(22 puan) tarafından
Tesekkur ederim.benim agrim ollmuyor alisigim ama elektrikli oldugu icin biraz dusundurdu.webte arastirma yaptim ancak gobekle ilgili birsey bulamadim ne yazikki
0 oy
(308 puan) tarafından
Bence alma bana riskli demilşlerdi
(22 puan) tarafından
Tesekkur ederim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 188 göst.
27 Şubat 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Esraa45 (366 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 166 göst.
15 Mayıs 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 226 göst.
21 Ocak 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Hacerhale (331 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 103 göst.
5 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,159 soru

11,380,618 cevap

34,871 kullanıcı

...