0 oy
1,124 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Sizden 5 6 yaş. Buyukse görünce mesela veya daha fazla

74 Cevaplar

0 oy
(12,856 puan) tarafından

Koltuk sevdası bı böyle post açanlar da var bir de neyse söylemiyim herkes biliyor :D

-Reklam-
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Ben arka koltulcıyım hiç sevmem önü
0 oy
(465 puan) tarafından
Beni ulaşım araçları tutuyor midem bulanıyor ön koltuk benim arkaya oturursam araba denen bişey kalmaz :)
0 oy
tarafından
Genelde arka tarafa geçer hep. Çocuk olduktan sonra ben hep arkada oturduğum için öne geç abla derim o da sen çocuğu bana ver ben arkada oturucam der. Çocuğu veririm öne otururum. Kayınvalidem filan da aynı şekil. Her zaman ön tarafa beni atarlar eşinin yanına geç diye. 
0 oy
(253 puan) tarafından
Eşim sürüyorsa ben otururum her zaman.kayınpederim sürüyorsa kaynanam oturur.kimin eşi oturuyorsa onun yanına oturur ama kayın pederim de bizimle arabadaysa yada babam abim falan onlar öne oturur
0 oy
(3,329 puan) tarafından
Arabayi ben kullanıyorum dermisim. Hic girmem o islere. Kim oturmak isterse otursun
0 oy
(48,690 puan) tarafından
erkek varsa araabada arkaya kendim geçiyorum kayinpeder kaynim abim babam veya arkadaşlarla esli gittiğimizde kizim arkada benimle otursun diye 
0 oy
tarafından
Kaynanamda binse ben oturuyorm öne 
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Ön koltuğu çok büyütmeyin ben hiç takılmam ama görüncen senden büyük diye öne oturması saçma ön koltuğun yaşla alakası yokki önde arkada aynı yere gidiyor otur kocanın yanına
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Oglum kucuk oldugu icin ben arkaya oturuyorum ama oglumdan once esimin yanina otururdum 
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Tabi ki beeeen 
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Gorumceyim 5 yaş buyugum. Öne oturmak aklıma bile gelmedi. Binip gittiğimize sukrederiz :) 
0 oy
(395 puan) tarafından
Bütün derdin bitti bacım arabada önde kim oturur derdin mi kaldı. Kim oturursa otursun ben hep arkada kızımla oturuyorum yalnız bırakmıyorum arka koltukta 
0 oy
(441 puan) tarafından
Benden büyük yada küçük olması hiç fark ettirmez. Yerim eşimin yanıdır. Önde gitmek istiyorsa buyursun kendi arabasında binsin. Ama benim olduğum yerde eşim kullanıyorsa arabayı annem dahi olsa binemez. Bu işi yarışa döktüklerini sevdiğimden beri izmir yok
0 oy
tarafından
Bigun carsiya gidicektik hepbrlkte evden ciktin kaynanam falan eltimin kizi kucktu ozaman bende onun ayakkabisni gydiryodum merdivende baktim kaynanam kosa kosa indi öne oturdu (normalde inemez oyle merdiven bacaklarim agriyo der ) arabayoda esim sürücekti sonra eltim bana ben eltime baka kaldk :) 

Kayinpederimde dedi bundan sonra arbaayi ben sürerkende Melisa benim. Yanima oturcak sen onun kocasinin yanina oturyosun ya dedi :)  ogun bugundur kaynanam oglunun yanina oturmaz direk beni öne sürer :-D
0 oy
(645 puan) tarafından
Oğlum doğduğundan beri on oturmuyoruz genelde arkadayz görümcem yok on koltuk kavgamız ds kimseyle olmadı sadece çocukları oturtmak istemiyorum on koltuğa 
0 oy
(6,356 puan) tarafından
Kaynanam bile binsee öne ben oturuyorum 
0 oy
(684 puan) tarafından
7 senedir devamlı arka koltuktayım niye mi kaynana örümcekten dolayı değil çocuklar olunca önde oturamiyorum mecbur onlardan biri otuyo
0 oy
(334 puan) tarafından
arabayı eşim sürerse ben otururum görümceyi bırak kayınbabam varsada esim sürüyorsa arabayı kayınbabam eşinin yanına otur der
0 oy
(2,884 puan) tarafından
Canım genelde ben otururum 

Görümcem yok 

Ama yaşı büyük erkek kişi varsa onlara derin otur diye saygıdan ötürü

Yoksa ön hep benimdir

Sjsjkskak 

Eşim bile der yanımda otur diye 

Abileri olursa derim abi gel öne geç diye 

Yani senin yerin ön koltuk

Ama çokta takılı kalma be bacım

Ha baktın ki inadına yapıyor bu işi 

Sende inat et 

Yada etme boşver be 

Skskslslsl

İlgili sorular

0 oy
56 cevap 1,433 göst.
24 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,218 puan) tarafından soruldu
0 oy
79 cevap 907 göst.
19 Ekim 2022 Diğer kategorisinde .SU. (4,984 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 749 göst.
0 oy
65 cevap 679 göst.
14 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Dnz737373 (199 puan) tarafından soruldu

380,039 soru

11,376,086 cevap

34,862 kullanıcı

...