0 oy
335 göst.
Aile kategorisinde (7,259 puan) tarafından
Neredeyse her gün esimi tanidiğim gün başıma birşey gelseydide hiç tanimasaydım diyorum öyle bunaldım öyle sıkıldım ki naptigi nereye gittiği hiç umrumda değil konuşmak bile gelmiyor içimden oysa severek evlenmiştim lanet olsun o güne kızım olmasaydı herşey çok kolay olurdu sevgililik nisanlilik dönemimde az ağlatmadı ne kadar salakmisim ki o insanın mutlu edebileceğini nasıl düşündüm o zaman mutlu etmeyen sonrasinda nasıl mutlu edebilir ki. hayatimi mahvederek öğrendim..

17 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Hayat yaşamaya değer bak kızın varmış ♡
(12,662 puan) tarafından
hayat güzel be
(7,259 puan) tarafından
Evet oda olmasaydı zaten
-Reklam-
0 oy
(7,300 puan) tarafından
Hayat evlatlarımız için yaşamaya değer ! 
(7,259 puan) tarafından
O olmasaydı herşey bitmisti zaten
0 oy
tarafından

Hayat sadece evlatlarim için yaşamaya değiyor yoksa 1 dk durmam bu hayatta bee:D

(7,259 puan) tarafından
Al bendende o kadar
0 oy
tarafından
Erkeklerin hepsimi aynı olur ya hepsimi evlenmeden önce gerçek yüzünü göstermeyen iki yüzlü olur.
(7,259 puan) tarafından
Benimki gösterdi de ben salakk anlamadım
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Çocuklarımla hayat güzel yoksa fasa fiso yani
(7,259 puan) tarafından
Onlar olmasa zaten
0 oy
(649 puan) tarafından
Vallahi eş için illaki sorun yasiyoruz kimse sorun değil. Ama iki evladimin guzelligi için hayat yasamaya deger. Hatta 4 yaşında özel bir oglum var kederlenip duruyorum bana birsey olursa kim ceker kahrini diye. Onun herseyi oyle iyi geliyor ki bana 
(7,259 puan) tarafından
Rabbim yar ve yardımcın olsun onu sana seni ona bagislasin
(649 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(2,675 puan) tarafından
Bu kadar yüklenmeyin kendinize nikâh varmış hen zürriyet gelecekmiş. Evet kaderimizin bazı noktaları değişmez ama duamızla hayra cevirebiliriz. Herkesin imtihanı farklı bazıları eşiyle sınanıyor ama eminim ki gerçek dünyamızda kazanan onlar olacak. Evladınıza sıkı sıkı sarılın onun bir gülüşü dünyalara bedel
(7,259 puan) tarafından
Zaten tek tesellim bu dünya nasıl olsa geçici aldırma gönül diyip devam ediyoruz
0 oy
(149 puan) tarafından
Severek evlenmek pismanliktan baska degil severek evlenenlerin yuzde 99.9 pisman bende dahil
(7,259 puan) tarafından
Elimizle mahvediyoruz hayatımızı insanın kendine yapacağı en kötü şey heralde
(7,259 puan) tarafından
Amiin canım amiin
0 oy
(2,092 puan) tarafından
Ah ah zaten dertliyim sanırım bosanicm bı turlude cesaret edemiyorum Allah'ım yardım etsin artık :(
(7,259 puan) tarafından
Babamın çok uzulecegini bilmesem zaten bosanmistim bide severek evlendim kendi cezamı çekiyorum
(2,092 puan) tarafından
İllaki üzülürler napalim hayata bikere geliyoruz bizden çok üzülemezler yaşayan veken biziz bosanmak için evlenmiyiruz ama malesef kavun değiller ki koklayalim bunları ayni eve girmeden gerçekten anlasilmiyormis
(7,259 puan) tarafından
Aynen öyle canım anlasilmiyor
0 oy
(264 puan) tarafından
Çocuğum için yaşamaya değer 
(7,259 puan) tarafından
Zaten herşey onlar için
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Elbetteki hayat yaşamaya değer belkide senin imtihanın budur kabul ederek bir adim atabilirsin 
(7,259 puan) tarafından
Evet o zaman ne kadar çok istediysem şimdi o kadar nefret ediyorum geçici yalan dünya diyip devam ediyorum nasıl olsa birgün bitecek
0 oy
(1,099 puan) tarafından

Hayat hiç kimse için olmasa bile, kendim için bile olmasa kızım için değer <3

(7,259 puan) tarafından
Ah bu kızlar zaten
0 oy
(6,369 puan) tarafından
Hayat yaşamaya değer ama bulunduğun ortamda mutsuz olduğun hayat için geçerli değil bu. Önce mutsuz olduğun ortamdan uzaklaşman lazım. Sonra kendine yaşamaya değer bir hayat kurman lazım. 

Bunun için çabalıyor musun yoksa kaderine razı mı geldin ? 
(7,259 puan) tarafından
Kaderime razı geldim mutluluk burada zor artık kızımı başımı alıp gidersem çok uzaklara belki o zaman oda çok zor
(6,369 puan) tarafından
Ee zor olacak tabi sonunu düşünerek adım atman lazım. Hayat güzellikleri altın tepsi de sunmuyor kimseye.
(7,259 puan) tarafından
Esimi silip atarimda ailemi atamam canım öyle göründüğü söylendiği gibi olmuyor kızıma güzel bir hayat sunacak imkanımda yok çalışmıyorum etmiyorum rezil olmakta var
(6,369 puan) tarafından
Ailene mutsuz olduğunu söyleyen destek olmazlar mı yani? Neden onları silesin ki aile evlatlarının her zaman mutluluğunu ister. Onlar çocuğuna bakar sen çalışırsın
(7,259 puan) tarafından
Bir yerden sonra orayada sıgamazsin canım tabiki destek olurlar ama rahat olmaz illaki sıkıntilanirsin her yönüyle düşündüm olmaz
0 oy
tarafından
KIZIMM  benim tek dayanağim o olmasaydı bende olmayacaktim o derece bunalıma girdim :/
(7,259 puan) tarafından
Bu kızlar olmasa napardik gerçi kızım olmasa durmazdim burda oda ayrı mesele
tarafından
Bende kızım olmasaydı çoktan gitmiştim elimi ayağımı bağlayan kızım
Kızımıda alır giderim ama işte bu devirde çalışmak bile zor ee çalışırsam kızıma kim bakacak
(7,259 puan) tarafından
Hayat şartları zor canım hazirada dağ dayanmaz imtihan işte nasıl olsa önünde sonunda bitecek herşey
0 oy
(247 puan) tarafından
Cocugun icin deger bende ayni durumdayim ama kizim icin herseye ragmen tamm diyorum cunki hergun yatmadan ben sensiz nabarim anne diyor sarilir sikica 
(7,259 puan) tarafından
Oy kuzum ya onlar olmasa zaten...
(247 puan) tarafından
Onlar olmasa zaten ya baska bi duzen kurmaya gidersin yada olmsanda olur
(7,259 puan) tarafından
Alıp başımı giderdim orası kesin ama onlar olunca düşünmek zorunda kaliyorsun
(247 puan) tarafından
Aynn ole
0 oy
(13,123 puan) tarafından
Oğlumun bir bakışı bir gülüşü bir kahkaha sesi bütün cihana bedel. Yaşama sebebim. Şu an evliyim ama boşansamda iki kişilik bir dünya kurar hayatıma devam ederim tekrar evlenmeyi bile düşünmem oğlumun sevgisi bana yetiyor zaten 
(7,259 puan) tarafından
Boşansam bidaha evlenirmiyim kız zaten o kadarda sala.k değilim yani bir kez yapılır o hata
(13,123 puan) tarafından
Bence de. Hani bazıları çocuğu ayak bağı olarak görüyor ya o yüzden dedim ben bosansam çocuğu da kendime kar sayarım. Oğlumla devam ederim hayatıma bekar hayat guzeldi bir de üstüne evlat sevgisi var derim yaşar gideriz öyle
(7,259 puan) tarafından
Ayak bağı değil ama o olmasa kararımı çoktan vermiştim malesef benim olduğu kadar babasininda hakkı olacağı için sıkıntı ortada evlat olunca evliligede bir şekilde katlaniyorsun işte
0 oy
(666 puan) tarafından
Bazı kocalar ve kaynanalar yüzünden hayatımız mahfoluyor sağolsunlar 
(7,259 puan) tarafından
Ayyyyyneeeen öyle artık cevap bile vermiyorum ne halleri varsa ötemde oynasinlar

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 601 göst.
9 Kasım 2022 Aile kategorisinde Alyakus (2,368 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 52 göst.
25 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Azizeak (150 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 27 göst.
25 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Azizeak (150 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 70 göst.
19 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,184 soru

11,381,772 cevap

34,876 kullanıcı

...